4

@GeneralXavi Mnie to rozbawiło dzisiaj xD

https://i.ibb.co/hsd2TJ2/low.jpg

0

Czesioball - laga na Japońca :-)

1

Neuer tylko w 45 minut wykonał prawie tyle samo podań, co wczoraj Szczęsny przez cały mecz. Z tym, że Niemiec nie rzucił żadnej lagi na Havertza i wszystkie podania znalazły adresata.



1

@Janiama Niemcy - Japonia 1:1

5

@Rust_Cohle Byleby Portugalia w łeb dostała, reszta niech się sama ułoży. Chyba zgoda?

1

Jakby Lewy strzelił, moglibyśmy to wygrać. Jednak równie dobrze Meksyk mógł zaraz odpowiedzieć i by był remis, a nawet strzelić kolejną i wygrać. Luźne wnioski na gorąco.

0

@norbi77 To już był definitywnie ostatni odcinek serialu? Bo cała produkcja jest gdzieś na mojej liście 'do odhaczenia'.

2

@Cochise Francja z grupy nie wyjdzie przeca
#klątwamistrzów

3

Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się Argentyny i jej wielkości. To dobre podejście, bo Argentyna jest w odwrocie, już nie musimy się jej bać. Trzeba iść po zwycięstwo.

3

niezłe jaja xD
po 1 połowie na dobrą sprawę mogło być 4-0, a tu zonk 1-2

0

Bramkarz wskazał gdzie ma strzelić, to tam strzelił. Dzięki panie bramkarz.

1

@Janiama Argentyna - Arabia Saudyjska 4:0

2

Nie skończył się jeszcze 2022, a już znamy film roku 2023

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1669052984PpTnYNTqVR6huWZoicUBg5.jpg

4

Co do setki Frenkiego, cóż. Nie każdy De Jong Luukiem się zowie.

0

@Colon where poland

0

Nie mogłem oglądać konferencji, ale czy ta wypowiedź Szczęsnego nie była przypadkiem ironiczna, tak jak to często ma w zwyczaju robić? Bo widzę się ludzie srogo prują o to.

24

@Janas11224 @MesQueUnClub_87 klasycznie :D


0

Kiedy Jarosław wjedzie na wielbłądzie?

0

@arasz1819 Powiem tak: mi Dark bardzo, ale to bardzo siadł (no może poza 3 sezonem) i miałem duże oczekiwania co do 1899. Akurat dzisiaj skończyłem oglądać i... no, to nie było to - spodziewałem się czegoś o wiele lepszego.

1

@P33ck Przyjechałem z roboty po 16, myślałem że będzie w miarę zacięty pojedynek i coś obejrzę, a tu już było po ptokach :D

1

Lata lecą, a styl naszej reprezentacji się nie zmienia. Z drugiej strony ciężko zmienić coś, czego nie ma.

1

@Ogorinho1974 @matirix20 to cudeńko uwielbiam


14

Równo 10 lat temu w towarzyskim meczu Szwecji z Anglią, Zlatan strzelił TEGO gola.
Ujęcia z różnych kamer: do wyboru, do koloru.



1

@Bogan pewnego razu w TVP


38

Do baru wchodzi narcyz, buc, egoista i frustrat, a barman na to: dzień dobry, panie Cristiano

0

@NeKenI Jak saksofon, to i epic sax guy :D


40

Dopiero co przeczytałem, że mecz Polski z Chile nie odbędzie się na Narodowym z powodu wykrytej usterki budowlanej, a tu już jedyna słuszna telewizja znalazła winnego tej sytuacji xD


3

Mini kopia gola Raphinhi by była, ajajaj

0

@escarabajo Na ŚO wziąłbym Bochniewicza. I to nawet kosztem Bednarka.

0

@Mroziu Gorszy bilans bramkowy spośród wszystkich drużyn (nie licząc Czarnogóry)

Bilans Polek z Hiszpankami i Niemkami: 45:46
Bilans Niemek z Polkami i Hiszpankami: 46:46
Bilans Hiszpanek z Polkami i Niemkami: 44:43

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?