damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@GeneralXavi Mnie to rozbawiło dzisiaj xD
https://i.ibb.co/hsd2TJ2/low.jpg
0
Czesioball - laga na Japońca :-)
1
Neuer tylko w 45 minut wykonał prawie tyle samo podań, co wczoraj Szczęsny przez cały mecz. Z tym, że Niemiec nie rzucił żadnej lagi na Havertza i wszystkie podania znalazły adresata.
1
@Janiama Niemcy - Japonia 1:1
5
@Rust_Cohle Byleby Portugalia w łeb dostała, reszta niech się sama ułoży. Chyba zgoda?
1
Jakby Lewy strzelił, moglibyśmy to wygrać. Jednak równie dobrze Meksyk mógł zaraz odpowiedzieć i by był remis, a nawet strzelić kolejną i wygrać. Luźne wnioski na gorąco.
0
@norbi77 To już był definitywnie ostatni odcinek serialu? Bo cała produkcja jest gdzieś na mojej liście 'do odhaczenia'.
2
@Cochise Francja z grupy nie wyjdzie przeca
#klątwamistrzów
3
Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się Argentyny i jej wielkości. To dobre podejście, bo Argentyna jest w odwrocie, już nie musimy się jej bać. Trzeba iść po zwycięstwo.
3
niezłe jaja xD
po 1 połowie na dobrą sprawę mogło być 4-0, a tu zonk 1-2
0
Bramkarz wskazał gdzie ma strzelić, to tam strzelił. Dzięki panie bramkarz.
1
@Janiama Argentyna - Arabia Saudyjska 4:0
2
Nie skończył się jeszcze 2022, a już znamy film roku 2023
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1669052984PpTnYNTqVR6huWZoicUBg5.jpg
4
Co do setki Frenkiego, cóż. Nie każdy De Jong Luukiem się zowie.
0
@Colon where poland
0
Nie mogłem oglądać konferencji, ale czy ta wypowiedź Szczęsnego nie była przypadkiem ironiczna, tak jak to często ma w zwyczaju robić? Bo widzę się ludzie srogo prują o to.
24
@Janas11224 @MesQueUnClub_87 klasycznie :D
0
Kiedy Jarosław wjedzie na wielbłądzie?
0
@arasz1819 Powiem tak: mi Dark bardzo, ale to bardzo siadł (no może poza 3 sezonem) i miałem duże oczekiwania co do 1899. Akurat dzisiaj skończyłem oglądać i... no, to nie było to - spodziewałem się czegoś o wiele lepszego.
1
@P33ck Przyjechałem z roboty po 16, myślałem że będzie w miarę zacięty pojedynek i coś obejrzę, a tu już było po ptokach :D
1
Lata lecą, a styl naszej reprezentacji się nie zmienia. Z drugiej strony ciężko zmienić coś, czego nie ma.
1
@Ogorinho1974 @matirix20 to cudeńko uwielbiam
14
Równo 10 lat temu w towarzyskim meczu Szwecji z Anglią, Zlatan strzelił TEGO gola.
Ujęcia z różnych kamer: do wyboru, do koloru.
1
@Bogan pewnego razu w TVP
38
Do baru wchodzi narcyz, buc, egoista i frustrat, a barman na to: dzień dobry, panie Cristiano
0
@NeKenI Jak saksofon, to i epic sax guy :D
40
Dopiero co przeczytałem, że mecz Polski z Chile nie odbędzie się na Narodowym z powodu wykrytej usterki budowlanej, a tu już jedyna słuszna telewizja znalazła winnego tej sytuacji xD
3
Mini kopia gola Raphinhi by była, ajajaj
0
@escarabajo Na ŚO wziąłbym Bochniewicza. I to nawet kosztem Bednarka.
0
@Mroziu Gorszy bilans bramkowy spośród wszystkich drużyn (nie licząc Czarnogóry)
Bilans Polek z Hiszpankami i Niemkami: 45:46
Bilans Niemek z Polkami i Hiszpankami: 46:46
Bilans Hiszpanek z Polkami i Niemkami: 44:43