12

@Kapitan hawk Najefektowniejsza asysta Busquetsa w historii

4

WTF, czemu reklamę dali?

0

O'Sullivan się chyba nie wyspał :D

9

They're the same picture

7

@MesQueUnClub96 Wybieram śmierć

64

Jedyna oficjalna strefa wolna od możliwości pomylenia odwagi z odważnikiem

https://x.com/damian_krvl/status/1647567317432168448

72

@AmigoBlancos Ale tych kontuzjowanych to już mogłeś z nazwiska wymienić, a nie od razu ich wyzywasz

27

@Essos Każdy kiedyś przyknurzył, ale Kręcidło poprzeczkę zawiesił wysoko xD

5

@KamQiX Jak to nic wielkiego nie osiągnął?! Przecież zdobyli potężny Puchar Zdobywców Pucharów w sezonie 1995/96.

1

@Albatros GTA Vice City, Rayman 2, Jazz Jackrabbit 2, Colin Mcrae 2.0, Moto GP 2

Coś dużo tych dwójek :D

0

@DonMatteo901 tak na szybko, to Laporta, Alemany i Lewandowski

28

Prezes Laporta witany był w stolicy z honorami


10

@Medium Może i ten sweter jest wieśniacki, ale taki właśnie ma być, bo mnie, w przeciwieństwie do ciebie, gówno obchodzi, co myśli o mnie facet, którego mam rozwalić. Nie uważam też, żeby to, kurwa, miało jakiekolwiek znaczenie, czy się kogoś rozwala z klasą, czy bez. A poza tym nie wierze w aniołków, re... inkarnację, podwodne cywilizacje ani Świętego Mikołaja. Wiem natomiast jedno, że każdy facet, jak się do niego strzela z odległości kilku centymetrów, może ci zabryzgać marynarkę za trzy tysiące baksów. A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał.

0

@Colon Przecież to Ronaldinho, kto inny by takie nakrycie głowy miał

https://zapodaj.net/images/90d45d3782cc7.jpg

11

@Esteban_ Panie Boczek... Gardzę panem.

6

A mógł Robercik w uliczkę zagrać, to stracił i poszła groźna kontra Albanii

1

Hahahaha, co to się dzieje

3

@Jakchcesz Muszę cię niestety rozczarować, dowód zbrodni zniknął w otchłani

84

Eh. Wchodzę do kibla w robocie, a w sedesie pływa sobie kupa. I to nie taka, że mały kawałek, który się nie spuścił, tylko taki cały kloc, masakra. Nie polecam pracy na home office.

0

@daav Taki był wymóg na MŚ, chyba maksymalnie 30 sekund można było nagrywać i udostępnić publicznie zapis video z szatni. Saudyjczycy wrzucili do sieci płomienną przemowę trenera z przerwy meczu z Argentyną i płacili karę (przynajmniej tak Kwiatkowski wtedy mówił).

3

@escarabajo Vlogi będą, tyle że bez ujęć z szatni, autobusu i odpraw.

18

Dudek to niech się cieszy, że za jego czasów przepisy były luźniejsze, bo ten jego słynny taniec przy karnych, tj. wychodzenie z linii 2 metry do przodu, nie miałby dziś racji bytu

9

Ciekawostka z życia wzięta, tak przed meczem

https://x.com/arktos0/status/1637526981054025728

9

Trzeba się mieć na baczności. Szybkie 5 bramek Djurgarden i dogrywka.

0

@FcPortoFan1999 Kiedyś w Va Banque było przedstawione jego zdjęcie, by odpowiedzieć, jak ten snookerzysta się nazywa. Uczestnik zapytał: "Kim jest Ding Jun Chuj?"

Babiarz szybko sprostował, jak się poprawnie wymawia :D

0

@Nano22 Biedaczek Mathieu mógł sobie tylko wtedy jedynie getry popoprawiać :D

2

@Kidd Bayern - HSV 8:0, sezon 14/15

Muller, Goetze i Robben z dubletami

2

24

@Jakchcesz oczywiście mówimy tylko o pierwszej połowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?