damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Kapitan hawk Najefektowniejsza asysta Busquetsa w historii
4
WTF, czemu reklamę dali?
0
O'Sullivan się chyba nie wyspał :D
9
They're the same picture
7
@MesQueUnClub96 Wybieram śmierć
64
Jedyna oficjalna strefa wolna od możliwości pomylenia odwagi z odważnikiem
https://x.com/damian_krvl/status/1647567317432168448
72
@AmigoBlancos Ale tych kontuzjowanych to już mogłeś z nazwiska wymienić, a nie od razu ich wyzywasz
27
@Essos Każdy kiedyś przyknurzył, ale Kręcidło poprzeczkę zawiesił wysoko xD
5
@KamQiX Jak to nic wielkiego nie osiągnął?! Przecież zdobyli potężny Puchar Zdobywców Pucharów w sezonie 1995/96.
1
@Albatros GTA Vice City, Rayman 2, Jazz Jackrabbit 2, Colin Mcrae 2.0, Moto GP 2
Coś dużo tych dwójek :D
0
@DonMatteo901 tak na szybko, to Laporta, Alemany i Lewandowski
5
@BorzyKrzys Hypery cebulowo-serowe
https://dodomku.pl/images/products/full/00031453.jpg?id=1283757571
Mr Snaki serowo-pomidorowe
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_kXOICzQ0Gd9RpQLqVmb6FFCLmvN3huUu.jpg
mmm...
28
Prezes Laporta witany był w stolicy z honorami
10
@Medium Może i ten sweter jest wieśniacki, ale taki właśnie ma być, bo mnie, w przeciwieństwie do ciebie, gówno obchodzi, co myśli o mnie facet, którego mam rozwalić. Nie uważam też, żeby to, kurwa, miało jakiekolwiek znaczenie, czy się kogoś rozwala z klasą, czy bez. A poza tym nie wierze w aniołków, re... inkarnację, podwodne cywilizacje ani Świętego Mikołaja. Wiem natomiast jedno, że każdy facet, jak się do niego strzela z odległości kilku centymetrów, może ci zabryzgać marynarkę za trzy tysiące baksów. A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał.
0
@Colon Przecież to Ronaldinho, kto inny by takie nakrycie głowy miał
https://zapodaj.net/images/90d45d3782cc7.jpg
11
@Esteban_ Panie Boczek... Gardzę panem.
6
A mógł Robercik w uliczkę zagrać, to stracił i poszła groźna kontra Albanii
1
Hahahaha, co to się dzieje
3
@Jakchcesz Muszę cię niestety rozczarować, dowód zbrodni zniknął w otchłani
84
Eh. Wchodzę do kibla w robocie, a w sedesie pływa sobie kupa. I to nie taka, że mały kawałek, który się nie spuścił, tylko taki cały kloc, masakra. Nie polecam pracy na home office.
0
@daav Taki był wymóg na MŚ, chyba maksymalnie 30 sekund można było nagrywać i udostępnić publicznie zapis video z szatni. Saudyjczycy wrzucili do sieci płomienną przemowę trenera z przerwy meczu z Argentyną i płacili karę (przynajmniej tak Kwiatkowski wtedy mówił).
3
@escarabajo Vlogi będą, tyle że bez ujęć z szatni, autobusu i odpraw.
18
Dudek to niech się cieszy, że za jego czasów przepisy były luźniejsze, bo ten jego słynny taniec przy karnych, tj. wychodzenie z linii 2 metry do przodu, nie miałby dziś racji bytu
9
Ciekawostka z życia wzięta, tak przed meczem
https://x.com/arktos0/status/1637526981054025728
9
Trzeba się mieć na baczności. Szybkie 5 bramek Djurgarden i dogrywka.
0
@FcPortoFan1999 Kiedyś w Va Banque było przedstawione jego zdjęcie, by odpowiedzieć, jak ten snookerzysta się nazywa. Uczestnik zapytał: "Kim jest Ding Jun Chuj?"
Babiarz szybko sprostował, jak się poprawnie wymawia :D
0
@Nano22 Biedaczek Mathieu mógł sobie tylko wtedy jedynie getry popoprawiać :D
2
@Kidd Bayern - HSV 8:0, sezon 14/15
Muller, Goetze i Robben z dubletami
2
@MesQueUnClub_87 Gorzej z gotującym się mlekiem :D
https://img22.dmty.pl//uploads/202102/1613640923_zmru1f_600.jpg
24
@Jakchcesz oczywiście mówimy tylko o pierwszej połowie