damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
"Chłopaki nie płaczą", 2023. Obajtkowane.
https://zapodaj.net/images/d94f0e2bb9958.jpg
0
Tragikomedia. Jakim cudem on by miał niby do tej piłki doskoczyć?
0
@Aragorn33 Ranczo to jest fenomen. Że też jeszcze nikt z polityków nie podłapał, żeby się na piwie reklamować xD
0
@Albatros Podlinkuj :D
2
@P33ck Nie zapominajmy o tym jegomościu
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16492285132lVBUgbKv40OJs3cfikRiy,w400.jpg
3
Takie ujęcie tego challenge'a, że nie wiadomo, czy po przedramieniu nie smyrnęło :D No ale ważne, że wyszło na naszą korzyść
10
@CZAJUN_119 "W polityce nie liczą się fakty, liczą się emocje. (...) Ludzi trzeba przede wszystkim zniechęcić do przeciwnika, przestraszyć nim, zohydzić go. A wiesz dlaczego? Dlatego że ludzie z natury wolą głosować przeciwko komuś niż za kimś." ~ A. Czerepach
2
Deco, ty nos masz czerwony. Ty wódkę pijesz!
9
@AFA90 Z tymi czarnuchami tak to właśnie jest
https://zapodaj.net/images/9b659c2c13f06.jpg
4
@LM10GOAT Zawsze to samo. Chciałoby się, żeby dzień trwał jak najdłużej, no ale z drugiej strony jak się nie wyśpisz, to będzie lipa rano ;p
0
@Fido66 U mnie ta promocja wciąż jest, 19,99zł pobiera mi co miesiąc
0
Sharkowi coś się kły stępiły
2
@JimMorrisonFCB Wszystkie, proste
0
@Katalończyk 99 Pomyliłem odwagę z odważnikiem :/
2
@GeneralXavi HBO Max
2
Legenda głosi, że Borek nie powiedział kiedyś słowa "niestety" po bramce dla rywali w meczu z polskim zespołem.
4
Poddymianie odhaczone :D
13
@Bobo25 W ogóle co to za wynik, 5:0. Manity to były modne dekadę temu. Teraz najbardziej wartościowe są pewne zwycięstwa po 1:0, bez obnoszenia się.
2
Wymach nogą Elii konkretny :D
10
Jest i szczęśliwa koszula Wojciecha Drzyzgi :D
0
Warto grać over 2,5 seta w meczu Polaków z Włochami? Jak myślicie?
1
@P33ck Ale czerwona na otwarcie brejka :O
53
- Panie Ferdku, co Pan się tak snujesz po nocy? Bo wyglądasz Pan, jak z krzyża zdjęty!
- I tak się czuję. Obawiam się, że koniec ze mną.
- W mordę jeża, ale czemu?!
- Pylicę mam!
- Ale z czego?
- Z węgla brunatnego, proszę Pana. Praca w kotłowni i rozżarzone piekło, proszę Pana. 48 godzin na dobę! 720 stopni Celsjusza! Szufla w te, w tamte, szur, szur, i to za psi grosz!
- Panie, ja Panu serdecznie współczuje. To mordęga jest, normalnie. A od kiedy Pan tam tak tyrasz?
- Od jutra.
"Kotłowy", wspaniały odcinek ŚWK :D
0
Ale teraz Avram Grant to już na pewno zostanie naszym selekcjonerem
4
@MarcepanowyKsiaze To, jak Beenhakker został potraktowany przez Latę, było haniebne, fakt. Ale nawet przy normalnym prezesie PZPN Holender tak czy siak by poleciał po tak słabych eliminacjach. Piąte miejsce w grupie eliminacyjnej było nie odratowania. Zresztą, Euro 2008 też było rozczarowujące.
3
To, że od tych tiktoków aż skręca, to jedno xD
Ale jakby co, to ja wam nie kazałem wejść w komentarze do tego tweeta
1
@Kapitan hawk 16 zespołów na zawsze w serduszku. Naprawdę nie dziwota, że w takim formacie graliśmy tam tylko dwa razy (w tym z automatu jako gospodarz)
3
Don Vasyl tam wjechał?
0
Ale spiker to dojebany jest, vibe tego z Neapolu
2
Bereszyński w ataku, grafika prymasort :D