1

jeśli nie stracimy gola, to wygramy

6

Ale Lewy dzisiaj głowy zbiera, ma się wrażenie, jakby każdą piłkę w powietrzu wygrywał

1

Wincyj się turlaj Vini, wincyj

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@NeroTFP1 No i nie zapomnijmy, jak przepchał dwóch Portugalczyków i dograł Smolarkowi na 2-0 na Śląskim :D

0

@blaugrana94 Chyba tak zrobię, bo jakie mam wyjście. Najwyżej później jak dodadzą na HBO MAX, to obejrzę z oryginalną ścieżką dźwiękową.

0

Był ktoś może na Diunie 2 z dubbingiem? Bo niestety w moim biedakinie nie ma opcji z napisami :v

Jak w ogóle podchodzicie do tej kwestii? Jak dubbing, to tylko w animacji?

4

Ale co Santusz położył podwaliny pod sukces kadry dla Guardioli z AliExpress, to jego

8

Eh, a gdyby to był wygrany półfinał z Walią na Euro 2016...

0

Oglądacie teraz jakiś mecz może?

0

@szkodastrzepicryja why not both

8

Miło ze strony Bednarka, że kultywuje starą, dobrą, piłkarską prawdę

"Dla nas w Europie prawie wszyscy to trudni rywale:
- Chorwacja, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Macedonia, Słowenia - była Jugosławia, wiadomo Bałkany ciężkie wyjazdy, typowi Jugole, mocne charaktery, zahartowani wojną
- Anglia, Irlandie, Szkocja, Walia - uuu wyspiarze, twardy fizyczny futbol, faule, ciężko, ciężko...
- Hiszpania, Włochy, Portugalia, Grecja - południowcy nam nie leżą, polot, finezja, inny temperament xD
- Szwecja, Dania, Norwegia, Islandia - Duński Dynamit, Potop Szwedzki, Skandynawowie :(
- Niemcy, Francja - potęgi, Mistrzowie Świata, 99% meczy #!$%@?, uchowaj Boże
- Rosja, Ukraina, Białoruś - byłe kraje demokracji ludowej, nigdy się z nimi dobrze nie grało, #!$%@? je duża nieobliczalność xD
- Czechy, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Węgry - powracające flashbacki z #!$%@? w przeszłości bliższej lub dalszej
- Kazachstan, Armenia, Azerbejdżan, Gruzja - daleko w #!$%@?, ciężko dolecieć, chłopacy zmęczeni po podróży, ciepło, no ciężko no
- Austria, Szwajcaria - Niemcy w wersji demo, prawie wszyscy grają w Bundeslidze a wiadomo Bundesliga > kupa > ekstralipa
- reszta - poziom się wyrównał, nie ma już słabych drużyn w Europie xD"


0

@jacobFCB Oczywiście GTA Vice City. Poza tym bardzo lubiłem Raymana 2.

23

Sceny w polskiej reprezentacji!


5

No to co - życzę słodkich snów przed jutrzejszym barażem :D


8

Z tak grającym Lewandowskim to my spokojnie rozniesiemy Estonię 1-0

0

@MichalZZZ co tam panie oglądasz sobie?

0

@TR3YWAY Pewnie AGH

2

Ciekawa sytuacja, trzeba przyznać. Tak na szybko patrząc, to albo wygramy tę Ligę Mistrzów, albo jej nie wygramy.
Z tym że tak jak mówię, to tylko wstępne wnioski, których nie ma co brać na poważnie.

0

Oficjalnie: Dembele wraca do Barcelony!

0

Jak dostać raka? To bardzo proste.
Wystarczy wejść w komentarze na fb pod wpisami o sparingu Polski z Ukrainą w czerwcu xD

A tak z innej beczki, to nie bardzo rozumiem, dlaczego my praktycznie zawsze mecze towarzyskie gramy u siebie, nigdy na wyjeździe, żeby choć w małym stopniu przyzwyczajać się do obcego terenu. Nie liczę tu Ligi Narodów, tylko właśnie te sparingi przed Euro czy Mundialem.

2

@michal26 No ja też widzę róż i biel :D

2

@Rust_Cohle No tak właśnie myślę, że może w wakacje ogarnę temat
@Kratos1990 Ale jednak wolę się trzymać chronologii wyjścia seriali :D

1

@Kratos1990 2 sezon Rodu Smoka to jeszcze długo przede mną. Najpierw pasowałoby w końcu GoT obejrzeć xD

1

@fcbarcafan19 W Banshee to do porzygu było takich scen. Sam serial bardzo mi podszedł, ale też jakieś granice smaku powinny być.

2

@TheNekro94 Nie miałem jak oglądać wczoraj, ale widzę, że Osa się nieźle z Higginsem zabawił. 489-4 w małych punktach, z czego 4 punkty Johna wynikły z faulu Ronniego :D

2

@kanver_ Z żyjących Robert, z nieżyjących Gerd

1

@P33ck Rwany finał, Wilson na prostych bilach się wywalał. Z tym, że O'Donnell za nic tego wykorzystać nie mógł ;D

2

@Luciano99 Nieaktualne, już 13:36

2

@escarabajo @Ojciec5tkidzieci @Bobo25 Pomyślałem jeszcze o serbskiej lidze, ale aż takich dysproporcji teraz tam nie ma, jak miało to miejsce w sezonie 20/21. Wtedy pierwsza Crvena na koniec sezonu miała aż 108 pkt, Partizan 95, a trzecie Cukaricki "ledwie" 74 :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?