damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale spiker to dojebany jest, vibe tego z Neapolu
2
Bereszyński w ataku, grafika prymasort :D
4
@tristan87 Wygląda trochę tak, jakby ręką przysłaniał nos konia, który zamknął oczy
0
@Emhyr Tak tak, na pewno nie chcieli się przemęczać i dlatego wygrali dopiero po rzutach karnych. Ależ to wykalkulowali ;)
0
"Emocje opadły, więc czas na małe podsumowanie. Osobiście miałem wielką przyjemność ze śledzenia poczynań polskiego zespołu i już wymieniam dlaczego:
- Historyczny wynik, jak większość z was dawno już zapomniałem kiedy polski zespół zaszedł tak daleko w tych rozgrywkach
- Podobała mi się taktyka, solidna defensywa, neutralizowanie rywali o wiele lepiej operujących piłką, szacun dla trenera za rozpracowanie rywali i odpowiednie przygotowanie zespołu
- Trzeba zaznaczyć, że kilka spotkań było rozgrywane w niemalże tropikalnych warunkach przy temperaturach w granicach 35 stopni co zawsze jest pewnym utrudnieniem
- Sam trener dysponował zawodnikami, powiedzmy sobie szczerze wątpliwej jakości piłkarskiej, drużyna opierała się raczej na charakterze.
- Sprawy nie ułatwiał również drewniany napastnik, któremu piłka odbijała się od nóg
- Koniec końców odpadliśmy z o wiele lepszym zespołem, ale któremu potrafiliśmy się postawić.
Biorąc to wszystko pod uwagę, mogę powiedzieć, że jestem dumny z postawy reprezentacji Polski Czesława Michniewicza na mundialu w Katarze."
via Piłkawka
35
Już wkrótce
1
55/57, Levski i Udine wyleciały z głowy ;)
3
@Macio93 Siła pieniądza straszną moc przyciągania ma
9
@MesQueUnClub96 Adolf Hitler był niewinny. Prokuratura nie postawiła mu żadnych zarzutów. Führer był wiarygodny, proszę posłuchać program Hejt Park, którego był gościem. Wszystko tam pięknie wyjaśnił.
0
@Trojanek23 To opinia wielu, że ciężko im idzie z pierwszym odcinkami BB (chociaż mnie chwyciło od razu). Nie myślisz dać mu drugiej szansy?
0
@Trojanek23 Odpadłeś po jednym odcinku BB?
1
Jezuu, jak dobrze że się udało wygrać pomimo tylu spartaczonych wolnych
1
@michal26 ostatnie kółko kosmiczne tempo, jak z katapulty poszły :D
0
Brawo koszykarze, mamy finał prekwalifikacji do igrzysk
6
Legio... Gardzę tobą.
5
Rosołek wjechał, to i ten się zagotował. Wszystko się łączy.
1
Punkty do rankingu krajowego: stonks
10
@Ojciec5tkidzieci Hi (sorry for my bad english)
2
@StefanBatory87 "Gdy strumyk płynie z wolna..."
1
Trener Arisu antypolak, ściągnął Mario i ma za swoje ;)
Brawo Raków!
6
W Lidze Konferencji, jak walczysz o awans w eliminacjach, możesz przegrać na wyjeździe 8-0, potem wygrasz u siebie 1-0 i to już jest dogrywka i potem karne. Zwycięstwo za zwycięstwo liczy się po równo, nieważna ilość bramek
#pdk
26
Trochę prywaty. Wyciekło nagranie, jak wstaję do roboty.
1
@Culer_1906 Po co mam wybierać, najlepiej zabrać obie
2
@MesQueUnClub_87 Można zArisikować
Przepraszam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Teraz dopiero widzę dzisiejszą bramkę Messiego po asyście Alby. No wypisz wymaluj jak wieszanie prania na Bernabeu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Przeczytać obowiązkowo głosem Borasa :D
"Mnie ta przygoda KÍ Klaksvík w eliminacjach do Czempions Lig w ogóle nie dziwi. Tak to, że ja mecze ligi Wysp Owczych oglądam co tydzień. I widzę jaki ta drużyna zrobiła postęp, progres. W dużej mierze dzięki fantastycznej pracy trenera Magne Hosetha. Ja w ogóle muszę wam powiedzieć, że szalenie mocno się z tym klubem identyfikuję . Albowiem ja też pochodzę z małej miejscowości, gdzieś na peryferiach Europy. I się tego nie wstydzę. Bo to mnie wzmocniło, zbudowało, zahartowało. I dzięki temu, na przekór wszystkim, nie mając żadnych znajomości, koneksji, wyłącznie dzięki własnemu talentowi i tytanicznej pracy doszedłem na szczyt. I tego samego życzę Klaksvík."
via Wykop (@jacas)
7
@dv7wisnia Nie, losowanie IV rundy jest 7 sierpnia
4
@Colon "The Green Fairy" Dana Franka robi robotę