damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Przypomniała mi się akcja Iniesta-Larsson-Eto'o z Paryża
7
Słuchaj Jordi, głupia sprawa...
5
Aj szkoda, że po tym rożnym nie było gola dla Fulham xDD
1
Dla Bayernu prawdziwym sukcesem nie jest mistrzostwo Niemiec, a to, że wreszcie nie będą musieli się mierzyć z walcem Czawiego w fazie grupowej LM. Ta myśl ich paraliżowała, więc motywacja na dzisiejszy mecz była tym większa. A, że jeszcze Mainz pomogło, to inna sprawa.
Taka jest moja prawda futbolu.
13
Przeczytałem TVP Vision :D
24
Dziś przypada 6. rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego.
Lubię wracać do dowcipu, jaki opowiedział kiedyś na scenie :D
"Trzech amantów poszło do nieba: Robert Redford, Robert De Niro i Zbigniew Wodecki. Głos Pana Boga: Robercie Redfordzie, pokój 36. Redford otwiera drzwi do tego pokoju, a tam siedzi strasznie brzydka baba. Głos Pana Boga: Redfordzie, za wszystkie grzechy popełnione na ziemskim padole wieczność spędzisz w pokoju 36. Wszedł załamany, drzwi się zamknęły.
Potem głos pana Boga: Robercie De Niro, pokój 38. Wchodzi, a tam jeszcze brzydsza baba! Głos Pana Boga: Za wszystkie grzechy popełnione na ziemskim padole wieczność spędzisz w pokoju 38, wszedł załamany, drzwi się zamknęły.
Głos Pana Boga: Zbigniewie Wodecki, pokój numer 37. Wodecki otwiera pokój, a tam piękna laska, Claudia Schiffer. Głos Pana Boga: Claudio Schiffer, za wszystkie grzechy popełnione na ziemskim padole..."
1
@Sensible A typowałeś wcześniej (jeszcze przed tą listą z 7 nazwiskami), kto mógł być RJ? Bo widywałem teorie, że ludzie podejrzewali samego Jane'a :D
1
@Sensible Też się trochę rozczarowałem, tym bardziej że nagle go wynaleźli po 5 sezonach. Gdyby nie to, że hurtem obejrzałem serial, ni cholery bym pamiętał, że ktoś taki wystąpił na samym początku serialu
1
Pamiętajcie: gdyby tylko Realowi się chciało, nie dostaliby batów 0-4 z City i nie mieliby 14pkt straty w lidze do Barcy.
1
@Sensible Zgadza się, fajny chłopina
4
Piękny widok - Real zdemolowany, zmiażdżony, przeżuty. Szkoda, że nie manita, no ale wszystkiego mieć nie można :D
1
Niebywała dominacja, coś pięknego. Oby tylko szybko trzeciego ukąsić, bo już Kross z niczego prawie gola dla Realu zmajstrował.
0
Dobić na 3-0 i kończymy zabawę :D
5
Bernardooooooo!
0
Dziurować go trzeba, ale to łatwo powiedzieć xD
0
Brawooo Inter, forza!
Żeby tylko City jutro dźwignęło, a w finale niech się dzieje, co tylko chce
25
To mógł być dzisiaj Busquets :D
https://x.com/footbalIfights/status/1657655326370349056
1
Co za dzicz. Żenada.
0
I właśnie za to nic nie płacę Robertowi, żeby takie oczywistości strzelał
5
@Kondziubarca Straight from Liverpool. Matthew Littleforest.
0
Kolega pyta o imie i nazwisko litewskiej prezenterki
1
To już Danzel o wiele lepszy cover tej piosenki miał niż to coś
4
Mi to siedzi :D
5
Inter pokazuje kły na San Siro. Już nie mogę doczekać się rewanżu na Meazza.
4
Ależ powrót Wisły Płock! Cały mecz gonili Magdeburg i w końcu się udało. Remis w pierwszym meczu 1/4 LM piłkarzy ręcznych.
6
Wszyscy kumple są na emeryturze albo nie żyją, a ty musisz iść do roboty. Najgorzej :/
0
Wie ktoś może, czy jest gdzieś dostępny serial Orphan Black z polskimi napisami? Bo jakoś się nigdzie doszukać nie mogę.
A, no i czy polecacie produkcję?
1
Selby na 13-16 przed ostatnią przerwą w finale. Oby podgonił Brecela, decider wjechałby jak w masło :D
0
Chińczyka już nie ma. Brecel go psychicznie zniszczył.
2
@MesQueUnClub_87 Po co mam wybierać, najlepiej zabrać obie