11

"- Panie Boczku, proszę mi powiedzieć, za ile by Pan, na przykład zjadł, dajmy na to myszę?
- To zależy. Żywą czy zdechłą?
- No powiedzmy, że zdechłą.
- No to od 15 zł moglibyśmy rozmawiać"

"Niezastraszeni" - ciekawe były tam zakłady :D

0

@BorzyKrzys Tak z ciekawości - ile filmów średnio oglądasz, dajmy na to, miesięcznie?

6

@MarioVeB! Biała jak Blancos, czyli jak Królewscy? Czyli zima ma być jak Real? Naprawdę tego chcesz?

I jeszcze ta aluzja z mrozem -10, czyli dokładnie tyle ile Barca do nich traci punktów w tabeli...
No niefajnie.

1

@MarioVeB! ale jakie wparcie dla Orbana, wow

3

@draxidox Powinien jeszcze ten punch wjechać


1

Można gdzieś jeszcze zgłaszać kandydatury na prezesa TVP?

0

@FCB24 Nie neguję tego, że na mecze siatki nie chodzą kibice, mówię o ogólnej narracji, że po prostu ogólnie piłka wzbudza więcej emocji.

0

@FCB24 Siatkarze mogą nawet zdobyć złoto olimpijskie (czego im z całego serca życzę), ale i tak więcej emocji w ludziach wzbudzi już nawet sam awans piłkarzy na jakikolwiek turniej, bez względu na wynik. Tak było, jest i będzie i z tym się trzeba po prostu pogodzić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@matirix20 Famy - Ava


1

@KRISU77 może też nie być w świetnej formie

40

Messi to już naprawdę przesadza z tym blokowaniem rozwoju zespołu.

0

Kto was bardziej przekonuje, Kosiniak czy Kamysz?

4

Brak już sił na Lewandowskiego. Żadnego wytłumaczenia na to, co on wyczynia (albo czego nie wyczynia). Przecież strzelając na 3-3 dostalibyśmy takiego kopa, że jeszcze byśmy ich puknęli.

Farsa. Gratulacje dla Girony, zasłużony win w pełni.

1

@FanBarcy22 Ekspertem żadnym nie jestem, ale wydaje mi się, że dyrekcja nie ma takiego prawa, żeby bez zgody rodzica rekwirować telefon ucznia.

5

@P33ck Jedyny w swoim rodzaju. Po ostatniej wygranej stwierdził, że owszem, sprawia mu to dużo frajdy i bardzo lubi kosić rywali, ale więcej radości sprawia mu poranna przebieżka czy śniadanie z kumplem :D

3

@Jakchcesz @Kgorecki2500 Stworzyliście parę idealną :D

2

Na dobry sen.

"Model przedstawiający 15 chorób skóry. Został wykonany przez Eleanor Crook dla muzeum Królewskiego Towarzystwa Farmaceutycznego w Londynie.
Widzimy tutaj: kiłę II okresu, opryszczkę pospolitą, 3 nowotwory, jęczmień, grzybicę woszczynową, rogowacenie słoneczne, brodawkę łojotokową, kępki żółte, brodawki nitkowate, liszajca zakaźnego, czyraka oraz egzemę.
Eleanor jest rzeźbiarką i malarką, specjalizuje się w anatomii i patologii. Ma na koncie prace dla znanych muzeów." [KopalniaWiedzy.pl]

https://i.imgur.com/g8Vs65W.jpeg

6

30 lat temu, w 1993 roku, Ronnie O'Sullivan został najmłodszym zawodnikiem, który wygrał UK Championship.

Dzisiaj został najstarszym zawodnikiem, który wygrał UK Championship. W dodatku, jako jedyny triumfował w tych rozgrywkach 8 razy.

Teraz tylko czekać na ósmy tytuł MŚ :)

@P33ck @ranger3120 @magister97r @Piotr,1985 @macio_944 @TheNekro94 @mekston

1

Coraz bliżej Robert. Już nie 7, a tylko 6 metrów od bramki!

5

Ronnie jak to Ronnie, fun musi być :D

0

@tomek8756 osobiście to nikogo, ale co postalkowałem, to moje :P

0

@Lionel_Messi10 Czekam z wypiekami na twarzy

10

@NeroTFP1 "Jeffren! Jeffren! Jeffren! La Manita!"

26

Takie tam luźne przywitanie xD


4

@RomanHoffer Wampirem

3

@FcPortoFan1999 Byli i tacy, co w drugim etapie na siebie brali pytanie :D


2

@kejdzi Luis Nazario de Lima

1

@NeroTFP1 Dobry wieczór. Kopę lat! ;)

1

Szymek się nie szczypie w tańcu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?