damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
"- Panie Boczku, proszę mi powiedzieć, za ile by Pan, na przykład zjadł, dajmy na to myszę?
- To zależy. Żywą czy zdechłą?
- No powiedzmy, że zdechłą.
- No to od 15 zł moglibyśmy rozmawiać"
"Niezastraszeni" - ciekawe były tam zakłady :D
0
@BorzyKrzys Tak z ciekawości - ile filmów średnio oglądasz, dajmy na to, miesięcznie?
6
@MarioVeB! Biała jak Blancos, czyli jak Królewscy? Czyli zima ma być jak Real? Naprawdę tego chcesz?
I jeszcze ta aluzja z mrozem -10, czyli dokładnie tyle ile Barca do nich traci punktów w tabeli...
No niefajnie.
1
@MarioVeB! ale jakie wparcie dla Orbana, wow
3
@draxidox Powinien jeszcze ten punch wjechać
1
Można gdzieś jeszcze zgłaszać kandydatury na prezesa TVP?
0
@FCB24 Nie neguję tego, że na mecze siatki nie chodzą kibice, mówię o ogólnej narracji, że po prostu ogólnie piłka wzbudza więcej emocji.
0
@FCB24 Siatkarze mogą nawet zdobyć złoto olimpijskie (czego im z całego serca życzę), ale i tak więcej emocji w ludziach wzbudzi już nawet sam awans piłkarzy na jakikolwiek turniej, bez względu na wynik. Tak było, jest i będzie i z tym się trzeba po prostu pogodzić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@matirix20 Famy - Ava
1
@KRISU77 może też nie być w świetnej formie
40
Messi to już naprawdę przesadza z tym blokowaniem rozwoju zespołu.
0
Kto was bardziej przekonuje, Kosiniak czy Kamysz?
4
Brak już sił na Lewandowskiego. Żadnego wytłumaczenia na to, co on wyczynia (albo czego nie wyczynia). Przecież strzelając na 3-3 dostalibyśmy takiego kopa, że jeszcze byśmy ich puknęli.
Farsa. Gratulacje dla Girony, zasłużony win w pełni.
1
@FanBarcy22 Ekspertem żadnym nie jestem, ale wydaje mi się, że dyrekcja nie ma takiego prawa, żeby bez zgody rodzica rekwirować telefon ucznia.
5
@P33ck Jedyny w swoim rodzaju. Po ostatniej wygranej stwierdził, że owszem, sprawia mu to dużo frajdy i bardzo lubi kosić rywali, ale więcej radości sprawia mu poranna przebieżka czy śniadanie z kumplem :D
3
@Jakchcesz @Kgorecki2500 Stworzyliście parę idealną :D
2
Na dobry sen.
"Model przedstawiający 15 chorób skóry. Został wykonany przez Eleanor Crook dla muzeum Królewskiego Towarzystwa Farmaceutycznego w Londynie.
Widzimy tutaj: kiłę II okresu, opryszczkę pospolitą, 3 nowotwory, jęczmień, grzybicę woszczynową, rogowacenie słoneczne, brodawkę łojotokową, kępki żółte, brodawki nitkowate, liszajca zakaźnego, czyraka oraz egzemę.
Eleanor jest rzeźbiarką i malarką, specjalizuje się w anatomii i patologii. Ma na koncie prace dla znanych muzeów." [KopalniaWiedzy.pl]
https://i.imgur.com/g8Vs65W.jpeg
6
30 lat temu, w 1993 roku, Ronnie O'Sullivan został najmłodszym zawodnikiem, który wygrał UK Championship.
Dzisiaj został najstarszym zawodnikiem, który wygrał UK Championship. W dodatku, jako jedyny triumfował w tych rozgrywkach 8 razy.
Teraz tylko czekać na ósmy tytuł MŚ :)
@P33ck @ranger3120 @magister97r @Piotr,1985 @macio_944 @TheNekro94 @mekston
1
Coraz bliżej Robert. Już nie 7, a tylko 6 metrów od bramki!
5
Ronnie jak to Ronnie, fun musi być :D
0
@tomek8756 osobiście to nikogo, ale co postalkowałem, to moje :P
0
@Lionel_Messi10 Czekam z wypiekami na twarzy
10
@NeroTFP1 "Jeffren! Jeffren! Jeffren! La Manita!"
26
Takie tam luźne przywitanie xD
4
@RomanHoffer Wampirem
3
@FcPortoFan1999 Byli i tacy, co w drugim etapie na siebie brali pytanie :D
2
@kejdzi Luis Nazario de Lima
1
@NeroTFP1 Dobry wieczór. Kopę lat! ;)
1
Szymek się nie szczypie w tańcu