13

Właśnie skończyłem układać takie oto puzzle - co prawda tylko tysiąc elementów, ale za to niestandardowo wykrojonych :P

https://i.imgur.com/kvP1j3x.jpeg

Z racji, że na żywo lepiej to wygląda, dorzucam oryginalny obraz:
https://cdn.seriouspuzzles.com/content/product/media/large/628136655408-main.jpg

2

@blakkudium Taki w sam raz na wicemistrzostwo Anglii

0

Wie ktoś może, czy jest możliwość bezpłatnego sprawdzenia numeru księgi wieczystej, jeżeli znam numer działki? Czy trzeba bulić?

1

@MesQueUnClub_87 Inna sprawa, po co tyle osób mu odpowiada? Popisałby, nie byłoby odzewu i by odpuścił. A tak troll nakarmiony.

1

@Colon @GeneralXavi "Pogoda jaka je każdy widzi. Jutro będzie tak samo." ~ Patryk Pietrek

5

@Lucerfi ale ten jak się pomyli, to najwyżej zaliczy widowiskowego zgona na oczach wszystkich, a tamten będzie w jakiejś szczelinie wisiał i wisiał w agonii

coś okropnego

4

@ranger3120 trudno mieć bardziej powaloną zajawkę

1

Madzia Linette niestety zmiażdżona w 1. rundzie RG, szybkie 1-6, 1-6 z Samsonową.

0

@cules100pro cierpienie, a jakże

28

Jeżeli Robert strzeli w dzisiejszym meczu jeszcze 32 bramki, to pobije rekord Messiego z sezonu 2011/12.
#wierzymy

0

Szczerze mówiąc, to nigdy nie rozumiałem, dlaczego w Hiszpanii minuta ciszy tak naprawdę jest zagłuszana muzyczką (podniosłą, ale jednak muzyczką)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Jakchcesz achso, verstehe ich schon

2

@Jakchcesz od stolców chcesz się wyzywać?

0

Xavi nie do grudnia

1

@Zoker Jakąś złą wersję masz


23

Nie ma takiej sytuacji, której by nie pokazano w ŚWK.
GOAT.


0

Son? Chyba sen, bo właśnie skończył się sen Arsenalu o mistrzostwie.

2

@Kozinho. No a jak.


1

@97ketrab podsmażana wraz z cebulą i sosem chilli, mmm

16

Nawet diabeł takiego paktu nie ma do zaoferowania, za krótki jest na to

9

Taką okazję to Robercik z zamkniętymi oczami też marnuje

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Faul jak byk, musi być anulowany

1

Jakimi my jesteśmy przegrywami. Przecież to aż się wierzyć nie chce, że PSG w tym dwumeczu nic nie strzeliło, a z nami cały magazynek wyładowali.

0

Tego Vitinhę na chwilę odpuścić i zaraz ładuje

1

@Kamiloza91 przytaczając klasyka:
"czy ja wiem, no nie bardzo, jak by się dało, ale zależy, to w zależności od tego jest tak"

1

@PizzerMan Podbijam, niech wisi w gorących jak najdłużej :)

1

@Katalonbar Semir Stilić show

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?