damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Właśnie skończyłem układać takie oto puzzle - co prawda tylko tysiąc elementów, ale za to niestandardowo wykrojonych :P
https://i.imgur.com/kvP1j3x.jpeg
Z racji, że na żywo lepiej to wygląda, dorzucam oryginalny obraz:
https://cdn.seriouspuzzles.com/content/product/media/large/628136655408-main.jpg
2
@blakkudium Taki w sam raz na wicemistrzostwo Anglii
0
Wie ktoś może, czy jest możliwość bezpłatnego sprawdzenia numeru księgi wieczystej, jeżeli znam numer działki? Czy trzeba bulić?
1
@MesQueUnClub_87 Inna sprawa, po co tyle osób mu odpowiada? Popisałby, nie byłoby odzewu i by odpuścił. A tak troll nakarmiony.
1
@Colon @GeneralXavi "Pogoda jaka je każdy widzi. Jutro będzie tak samo." ~ Patryk Pietrek
3
@Guess to chyba o to chodzi
https://www.hejto.pl/wpis/24-listopada-2009-roku-john-edward-jones-tragicznie-stracil-zycie-w-jaskini-nutt
5
@Lucerfi ale ten jak się pomyli, to najwyżej zaliczy widowiskowego zgona na oczach wszystkich, a tamten będzie w jakiejś szczelinie wisiał i wisiał w agonii
coś okropnego
4
@ranger3120 trudno mieć bardziej powaloną zajawkę
1
Madzia Linette niestety zmiażdżona w 1. rundzie RG, szybkie 1-6, 1-6 z Samsonową.
0
@cules100pro cierpienie, a jakże
28
Jeżeli Robert strzeli w dzisiejszym meczu jeszcze 32 bramki, to pobije rekord Messiego z sezonu 2011/12.
#wierzymy
0
Szczerze mówiąc, to nigdy nie rozumiałem, dlaczego w Hiszpanii minuta ciszy tak naprawdę jest zagłuszana muzyczką (podniosłą, ale jednak muzyczką)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Jakchcesz achso, verstehe ich schon
2
@Jakchcesz od stolców chcesz się wyzywać?
0
Xavi nie do grudnia
1
@Zoker Jakąś złą wersję masz
23
Nie ma takiej sytuacji, której by nie pokazano w ŚWK.
GOAT.
0
Son? Chyba sen, bo właśnie skończył się sen Arsenalu o mistrzostwie.
2
@Kozinho. No a jak.
1
@97ketrab podsmażana wraz z cebulą i sosem chilli, mmm
16
Nawet diabeł takiego paktu nie ma do zaoferowania, za krótki jest na to
9
Taką okazję to Robercik z zamkniętymi oczami też marnuje
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Faul jak byk, musi być anulowany
1
Jakimi my jesteśmy przegrywami. Przecież to aż się wierzyć nie chce, że PSG w tym dwumeczu nic nie strzeliło, a z nami cały magazynek wyładowali.
0
Tego Vitinhę na chwilę odpuścić i zaraz ładuje
1
@Kamiloza91 przytaczając klasyka:
"czy ja wiem, no nie bardzo, jak by się dało, ale zależy, to w zależności od tego jest tak"
1
@PizzerMan Podbijam, niech wisi w gorących jak najdłużej :)
1
@Katalonbar Semir Stilić show