2

@Kamiloza91 No nie wiem, czy piłka nożna jest tak oczywista xD
Mnie osobiście nic a nic nie obchodzi

0

Jest i Darude - Sandstorm :D

18

Z takim sternikiem o medal nie straszno!

https://x.com/Rozglosnia3/status/1816920244281311651

3

W Puerto Rico to się działo...

5

Ciekawe, czy taki cwany będzie, jak go zacznie ząb boleć :>


8

@Lordzi To wtedy rzecznik przerwie pytanie i powie, że nie będzie żadnych rozmów niezwiązanych z piłką

0

@Destroyer_of_Worlds W takim razie pewnie spróbujemy z tym pełnomocnictwem. Ewentualnie może na ładne oczy coś zdziałam :-))

0

@Rust_Cohle Cholerka, to niedobrze

0

@Rust_Cohle Na pewno? Bo siostra pytała znajomego listonosza i ten powiedział, że sądowe przesyłki albo do rąk własnych, albo poprzez pełnomocnictwo właśnie.

0

Żeby odebrać na poczcie list z sądu adresowany do mamy (przez jakiś czas nie będzie jej w miejscu zamieszkania), muszę mieć udzielone pełnomocnictwo? Nie ma innej możliwości?

Miał ktoś może podobną sytuację?

1

@JimMorrisonFCB Na Disney+. Akurat wyłapałem promkę przed końcem czerwca 12,99 zł/mc przez 3 miesiące. Może zdążę obejrzeć :D

1

@Zoker A potem może zabiorę się za produkcję, gdzie występuje koleżka z twojego avatara :D

2

@Zoker Ja z kolei tydzień temu zacząłem pierwszy raz oglądać "Z Archiwum X". Muzyczkę z czołówki oczywiście znałem od dawien dawna, ale jakoś nie miałem okazji nigdy żadnego odcinka obejrzeć ;p

0

@Zoker no to panie rewatch

23

Donald T. w strachu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

3

@misterio Ale, że Hulka nie ma :o

1

@MesQueUnClub96 *smiles in polish*

0

Niektórzy w jego wieku to już Euro wygrywają, a ten dopiero w drużynie rezerw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Ingmar Rabarbar - "Jełop"

"W pustym pokoju, uwiędłe kwiaty,
W fotelu siedzi jełop wąsaty.
A zegar tyka, bo czas umyka,
Z każdym browarem jełop zanika.

I co tak siedzisz, knurze opasły?
Twoje nadzieje i gwiazdy już zgasły,
knurze opasły.

A jełop jęczy, stęka i sarka,
Nie wie, że grób mu kopie koparka.
A na tym grobie kamień niech stanie!
A na kamieniu poety wołanie:
Tu leży jełop, mój przyjacielu,
który przepierdział życie w fotelu..."

5

Stare, sprawdzone sposoby ^^

7

Aktualizacja: 23 finały

0

Anglia przewala drugi finał ME z rzędu i humor gituwa

9

Kane nie ma co rozpaczać, Audi Cup wjedzie jak w masło

12

Mood


1

Ale też popatrzcie na to z drugiej strony: jak Angolom styki przepali, gdy przewalą drugi finał Euro z rzędu

8

Pff, też mi jakiś goal-line. W La Lidze to przynajmniej widać, którą stroną boiska częściej atakuje zespół.

0

@FcPortoFan1999 Druga część Top Gun przebiła pierwszą - obie produkcje dzieli 36 lata. Także nie ma co z góry wieszać psów.

8

"– Ty się nazywasz Kiler! I masz ksywę Kiler! I jesteś Kiler! A jak mi powiesz, że to pomyłka, to dostaniesz w ryj.
– To pomyłka.
– Podnieście mi go..."

Wielka strata :(

1

@macio_944 mame zobacz, jestem w telewizji!

0

@tadzik447 W miejscu, gdzie dzisiaj mnie capnęli, jeszcze rok temu nie było terenu zabudowanego (wylotówka). Na początku dużo kierowców na tym łapali, ale z upływem czasu bardziej zaczęto uważać - w tym ja (do czasu :D)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?