damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kamiloza91 No nie wiem, czy piłka nożna jest tak oczywista xD
Mnie osobiście nic a nic nie obchodzi
0
Jest i Darude - Sandstorm :D
18
Z takim sternikiem o medal nie straszno!
https://x.com/Rozglosnia3/status/1816920244281311651
3
W Puerto Rico to się działo...
5
Ciekawe, czy taki cwany będzie, jak go zacznie ząb boleć :>
8
@Lordzi To wtedy rzecznik przerwie pytanie i powie, że nie będzie żadnych rozmów niezwiązanych z piłką
0
@Destroyer_of_Worlds W takim razie pewnie spróbujemy z tym pełnomocnictwem. Ewentualnie może na ładne oczy coś zdziałam :-))
0
@Rust_Cohle Cholerka, to niedobrze
0
@Rust_Cohle Na pewno? Bo siostra pytała znajomego listonosza i ten powiedział, że sądowe przesyłki albo do rąk własnych, albo poprzez pełnomocnictwo właśnie.
0
Żeby odebrać na poczcie list z sądu adresowany do mamy (przez jakiś czas nie będzie jej w miejscu zamieszkania), muszę mieć udzielone pełnomocnictwo? Nie ma innej możliwości?
Miał ktoś może podobną sytuację?
1
@JimMorrisonFCB Na Disney+. Akurat wyłapałem promkę przed końcem czerwca 12,99 zł/mc przez 3 miesiące. Może zdążę obejrzeć :D
1
@Zoker A potem może zabiorę się za produkcję, gdzie występuje koleżka z twojego avatara :D
2
@Zoker Ja z kolei tydzień temu zacząłem pierwszy raz oglądać "Z Archiwum X". Muzyczkę z czołówki oczywiście znałem od dawien dawna, ale jakoś nie miałem okazji nigdy żadnego odcinka obejrzeć ;p
0
@Zoker no to panie rewatch
23
Donald T. w strachu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
3
@misterio Ale, że Hulka nie ma :o
1
@MesQueUnClub96 *smiles in polish*
0
Niektórzy w jego wieku to już Euro wygrywają, a ten dopiero w drużynie rezerw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Ingmar Rabarbar - "Jełop"
"W pustym pokoju, uwiędłe kwiaty,
W fotelu siedzi jełop wąsaty.
A zegar tyka, bo czas umyka,
Z każdym browarem jełop zanika.
I co tak siedzisz, knurze opasły?
Twoje nadzieje i gwiazdy już zgasły,
knurze opasły.
A jełop jęczy, stęka i sarka,
Nie wie, że grób mu kopie koparka.
A na tym grobie kamień niech stanie!
A na kamieniu poety wołanie:
Tu leży jełop, mój przyjacielu,
który przepierdział życie w fotelu..."
5
Stare, sprawdzone sposoby ^^
7
Aktualizacja: 23 finały
0
Anglia przewala drugi finał ME z rzędu i humor gituwa
9
Kane nie ma co rozpaczać, Audi Cup wjedzie jak w masło
12
Mood
1
Ale też popatrzcie na to z drugiej strony: jak Angolom styki przepali, gdy przewalą drugi finał Euro z rzędu
8
Pff, też mi jakiś goal-line. W La Lidze to przynajmniej widać, którą stroną boiska częściej atakuje zespół.
0
@FcPortoFan1999 Druga część Top Gun przebiła pierwszą - obie produkcje dzieli 36 lata. Także nie ma co z góry wieszać psów.
8
"– Ty się nazywasz Kiler! I masz ksywę Kiler! I jesteś Kiler! A jak mi powiesz, że to pomyłka, to dostaniesz w ryj.
– To pomyłka.
– Podnieście mi go..."
Wielka strata :(
1
@macio_944 mame zobacz, jestem w telewizji!
0
@tadzik447 W miejscu, gdzie dzisiaj mnie capnęli, jeszcze rok temu nie było terenu zabudowanego (wylotówka). Na początku dużo kierowców na tym łapali, ale z upływem czasu bardziej zaczęto uważać - w tym ja (do czasu :D)