damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kondziubarca "Natomiast" powinno być napisane Caps Lockiem
20
Jednak epizod Trumpa w "Kevin sam w Nowym Jorku" okazał się decydujący w walce o fotel prezydencki.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Zoker Bo tak było xDD
4
@Zoker A twój nick składa się tylko w 40% z "er", słabizna
0
Święcicki pijany dzisiaj, Yamala z Kounde myli, teraz Pedriego z Casado :D
3
@Comentateiro Coś pięknego :D
17
Matka Viniciusa leciała na galę?
1
Na gali Viniego nie było, ale już za kulisami...
3
POV: Jesteś Viniciusem
https://i.imgur.com/ap0gI4m.png
0
rm.pl: Vinícius nie wygra Złotej Piłki i nie leci na galę
Kamil Gala:
0
@ToWinaSedziego Ale po co mu skoki w bok z czarnoskórymi kobietami, toć ma piękną żonę
13
Hansi Flick, prosty chłopak z Heidelbergu
26
W zeszłym sezonie Robert swoją 14. bramkę w lidze zdobył 29 kwietnia (!), miesiąc po zmianie czasu z zimowego na letni. A teraz ma już tyle strzelonych jeszcze przed zmianą na zimowy xD
4
Wszystko by się Realowi udało, gdyby nie te wścibskie spalone
0
Wspaniały wieczór, wspaniała gra, wspaniały wynik, wspaniała Barcelona.
Dziękujemy!
0
Hahahaha, co to jest za wieczór
2
Czy mi się zdawało, że Pena dostał kartkę za to, że zwrócił sędziemu uwagę, że ten powinien pokazać żółtko Viniemu, który sam pokazal ten sam gest w pierwszej połowie bez konsekwencji?
0
Złaź z boiska, pyskata małpo
0
Upokarzać Real na ich własnym stadionie - to lubi i potrafi robić popularna FC Barcelona:D
0
Dobić rządowych, bo ja się autentycznie obawiam końcówki
0
Rozkład jazdy znany. Jazda!
1
@TheNekro94 Wiedziałem od razu, że jak ta babka gra w unihokeja, to mus na bramce :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Wasacz_ The Voice potrafi zaskakiwać, fakt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Sysia11 Czy ja wiem, chyba ten Djokovic lepszy
2
My tu gadu gadu o Barcelonie, Flicku, madryciokach, a tymczasem żeńska reprezentacja Korei Północnej na MŚ u17 kosi rywali, tak jak Pan Kim nakazał. W nocy rozbiły Anglię 4-0 i pewnie wygrały grupę z bilansem 11:1.
Co ciekawe, w ćwierćfinale zagrają z Polską :)
19
8:2 dzieli się obustronnie przez 2, także bilans Flicka w meczach Barcy z Bayernem wychodzi na 0
8
Ale to nawinął Rafa między nogami Upamecano, coś pięknego. A podanie Casado cud, miód, orzeszki :D
Vamos!