3

@Kondziubarca "Natomiast" powinno być napisane Caps Lockiem

20

Jednak epizod Trumpa w "Kevin sam w Nowym Jorku" okazał się decydujący w walce o fotel prezydencki.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Zoker Bo tak było xDD

4

@Zoker A twój nick składa się tylko w 40% z "er", słabizna

0

Święcicki pijany dzisiaj, Yamala z Kounde myli, teraz Pedriego z Casado :D

3

@Comentateiro Coś pięknego :D

17

Matka Viniciusa leciała na galę?


1

Na gali Viniego nie było, ale już za kulisami...

3

POV: Jesteś Viniciusem

https://i.imgur.com/ap0gI4m.png

0

rm.pl: Vinícius nie wygra Złotej Piłki i nie leci na galę
Kamil Gala:

0

@ToWinaSedziego Ale po co mu skoki w bok z czarnoskórymi kobietami, toć ma piękną żonę

13

Hansi Flick, prosty chłopak z Heidelbergu

26

W zeszłym sezonie Robert swoją 14. bramkę w lidze zdobył 29 kwietnia (!), miesiąc po zmianie czasu z zimowego na letni. A teraz ma już tyle strzelonych jeszcze przed zmianą na zimowy xD

4

Wszystko by się Realowi udało, gdyby nie te wścibskie spalone

0

Wspaniały wieczór, wspaniała gra, wspaniały wynik, wspaniała Barcelona.

Dziękujemy!

0

Hahahaha, co to jest za wieczór

2

Czy mi się zdawało, że Pena dostał kartkę za to, że zwrócił sędziemu uwagę, że ten powinien pokazać żółtko Viniemu, który sam pokazal ten sam gest w pierwszej połowie bez konsekwencji?

0

Złaź z boiska, pyskata małpo

0

Upokarzać Real na ich własnym stadionie - to lubi i potrafi robić popularna FC Barcelona:D

0

Dobić rządowych, bo ja się autentycznie obawiam końcówki

0

Rozkład jazdy znany. Jazda!

1

@TheNekro94 Wiedziałem od razu, że jak ta babka gra w unihokeja, to mus na bramce :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Wasacz_ The Voice potrafi zaskakiwać, fakt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Sysia11 Czy ja wiem, chyba ten Djokovic lepszy

2

My tu gadu gadu o Barcelonie, Flicku, madryciokach, a tymczasem żeńska reprezentacja Korei Północnej na MŚ u17 kosi rywali, tak jak Pan Kim nakazał. W nocy rozbiły Anglię 4-0 i pewnie wygrały grupę z bilansem 11:1.

Co ciekawe, w ćwierćfinale zagrają z Polską :)

19

8:2 dzieli się obustronnie przez 2, także bilans Flicka w meczach Barcy z Bayernem wychodzi na 0

8

Ale to nawinął Rafa między nogami Upamecano, coś pięknego. A podanie Casado cud, miód, orzeszki :D

Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?