3

@LaKnightYeah2000 chyba hehehe, bo to Hetafe

1

Szczęsny otrzymał już trzynastą emeryturę?

14

@Eto'o9 R10 Flick wszystko wie. I nie komentuj - zabronione. Skoro mówi tak, to tak ma być.

6

@Marian_Pazdzioch co pan się durnowato pytasz panie Paździoch, jak pan se tam mieszkasz

0

@AmigoBlancos Pamiętam mecz Barcy z z Racingiem sprzed jakoś 12-13 lat, że nie było go w żadnej polskiej stacji i gównoburza wybuchła :D

edit: albo to było z Herculesem, już sam nie wiem

2

Krzyknął któryś z naszych do sędziego, że jest kupą gówna? Słyszałem, że w wyższych sferach tak można.

2

Brawo Pablito, brawo Robercik!

1

Powiedzmy, że takie minimum 3-0 dla Barcy może mnie jakoś usatysfakcjonuje w pewnym stopniu

1

Musiało grubo wjechać na Monaco u Marca dzisiaj

4

- O, piłka!
- O, Ter Stegen!

0

@Arczie No dobra, może z tą ręką przy sobie to zły pomysł xD Ale w każdym razie jest wciąż za dużo kontrowersji

0

Ja w sprawie karnych życzyłbym sobie, żeby było w nich najprostsze możliwe rozumowanie: ręka = karny. Nieważne, czy nabita, czy przy sobie.

2

@draxidox Fajna to była seria. W filmie o Hiszpanii np było:
"Wy macie Penelope Cruz, którą każdy chciałby wykorzystać. A u nas jest po prostu KRUS, który wszystkich równo rucha" :D

9

Legenda głosi, że Borek kiedyś po straceniu bramki przez Polskę nie powiedział: "niestety"

0

@Fizzy Womack Naprawdę nie kojarzysz choćby "Another Brick On The Wall, Part 2"? Albo inaczej, może akurat to znasz, tylko nie wiesz, czyj to utwór.

6

@Faro Prawdziwi koneserzy futbolu odpalają meczycho San Marino - Liechtenstein

4

@NeroTFP1 *karkówkę - autokorekta

4

@Jakchcesz zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, gdy mnie jutro wypuszczą z szafki

1

Tyle o mnie, a jak u was?


1

Za taką harówkę od początku sezonu zasłużył na gola jak nikt

3

W końcu ta parówa skończyła mecz

0

Już się bałem, że Pedri się zaplątał i nic z tego nie będzie. Jazda!

0

@Zoker Za coś tego Neymara trzeba ściągnąć :>

2

@KrisVEB81 Why not both

0

Skoro Olmo zarejestrowany, to jaki ma nick?

7

Sekret pięknych włosów Cristiano ujawniony!

https://x.com/LOWCOSTCOSPLAY/status/1826974727107183096

1

@Sulimo - intro Pokemon
- muzyczka z Brave Dwarves 2


- muzyczka z Mario

No i ogólnie pegasusowskie rzeczy :D

0

Panowie, Gündoğan? To jest przeszłość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?