damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LaKnightYeah2000 chyba hehehe, bo to Hetafe
1
Szczęsny otrzymał już trzynastą emeryturę?
14
@Eto'o9 R10 Flick wszystko wie. I nie komentuj - zabronione. Skoro mówi tak, to tak ma być.
6
@Marian_Pazdzioch co pan się durnowato pytasz panie Paździoch, jak pan se tam mieszkasz
1
Kurde, ten Fernandez przypomina mi młodego Voldemorta
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgd6PjPaVIGEeY9BiPXMA2u66rHVv8sFGBuynFJO-azpMMww6xNfgYk1fKztXj_VnQADzbZE1wPLLnAvmWyc9Qsx-R9FrPJ4slsoA8d8BQbsWfwvKwMhbSpSvosT3-iOdyoQL0Ye6Agp4M/s1600/A5wG.gif
0
@AmigoBlancos Pamiętam mecz Barcy z z Racingiem sprzed jakoś 12-13 lat, że nie było go w żadnej polskiej stacji i gównoburza wybuchła :D
edit: albo to było z Herculesem, już sam nie wiem
2
Krzyknął któryś z naszych do sędziego, że jest kupą gówna? Słyszałem, że w wyższych sferach tak można.
2
Brawo Pablito, brawo Robercik!
1
Powiedzmy, że takie minimum 3-0 dla Barcy może mnie jakoś usatysfakcjonuje w pewnym stopniu
1
Musiało grubo wjechać na Monaco u Marca dzisiaj
4
- O, piłka!
- O, Ter Stegen!
0
@Arczie No dobra, może z tą ręką przy sobie to zły pomysł xD Ale w każdym razie jest wciąż za dużo kontrowersji
0
Ja w sprawie karnych życzyłbym sobie, żeby było w nich najprostsze możliwe rozumowanie: ręka = karny. Nieważne, czy nabita, czy przy sobie.
2
@draxidox Fajna to była seria. W filmie o Hiszpanii np było:
"Wy macie Penelope Cruz, którą każdy chciałby wykorzystać. A u nas jest po prostu KRUS, który wszystkich równo rucha" :D
9
Legenda głosi, że Borek kiedyś po straceniu bramki przez Polskę nie powiedział: "niestety"
0
@Fizzy Womack Naprawdę nie kojarzysz choćby "Another Brick On The Wall, Part 2"? Albo inaczej, może akurat to znasz, tylko nie wiesz, czyj to utwór.
6
@Faro Prawdziwi koneserzy futbolu odpalają meczycho San Marino - Liechtenstein
4
@NeroTFP1 *karkówkę - autokorekta
4
@Jakchcesz zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, gdy mnie jutro wypuszczą z szafki
1
Tyle o mnie, a jak u was?
1
Za taką harówkę od początku sezonu zasłużył na gola jak nikt
3
W końcu ta parówa skończyła mecz
0
Już się bałem, że Pedri się zaplątał i nic z tego nie będzie. Jazda!
0
@Zoker Za coś tego Neymara trzeba ściągnąć :>
2
@KrisVEB81 Why not both
0
Skoro Olmo zarejestrowany, to jaki ma nick?
7
Sekret pięknych włosów Cristiano ujawniony!
https://x.com/LOWCOSTCOSPLAY/status/1826974727107183096
1
@Sulimo - intro Pokemon
- muzyczka z Brave Dwarves 2
- muzyczka z Mario
No i ogólnie pegasusowskie rzeczy :D
0
Panowie, Gündoğan? To jest przeszłość.
10
To ja teraz :D
https://wykop.pl/cdn/c3201142/650d48b022a7ed26be5ab65570b5ea094eb8b3c4ba54d70e31e4571039c3a6a4,w800.jpg?author=Alexosz&auth=b18f8a06a3c2a0a58ca5096054b9cda8