damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 mame zobacz, jestem w telewizji!
0
@tadzik447 W miejscu, gdzie dzisiaj mnie capnęli, jeszcze rok temu nie było terenu zabudowanego (wylotówka). Na początku dużo kierowców na tym łapali, ale z upływem czasu bardziej zaczęto uważać - w tym ja (do czasu :D)
1
@RosjaninBut Właśnie sęk w tym, że ja w zabudowanym staram się zawsze pilnować w miarę możliwości, a dzisiaj się pospieszyłem i mamy to co mamy. No nic, nauczka na przyszłość :>
0
@tadzik447 no taka prawda
2
Jak się człowiek spieszy, to się policja cieszy.
81 km/h w zabudowanym, gdzie de facto żadnych zabudowań już nie ma i cyk, 800 zł i 9 pkt - a przy 80 byłoby 400 xD
Zawsze miałem łeb do interesów.
3
Dobra, a więc niech będzie w finale rewanż za MŚ 2010 i wszyscy zadowoleni
0
To już ciekawej by było, jakby karne strzelali z miejsca piętą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ale by siadło takie partidazo jak Gruzja-Turcja...
0
Ej chłopaki, bo wiecie, chodzi o to, żeby trafić w ten duży prostokątny otwór
8
Niezawodni Kiepscy na każdą sytuację :D
2
Karny jest jak sędzia gwiźnie, proste
0
Typowy Morata jest typowy xD
3
Przestój w czwartej kwarcie swoją drogą, ale ileż można było marnować osobiste... Na własne życzenie
2
Ale dyskoteka zajebista w tych przerwach :D
3
Uwielbiam takie interwencje na refleks. Bardziej cenię takie parady aniżeli sam na sam czy nawet wyjęcie okienka.
12
Polska lepsza od Turcji, Austria lepsza od Polski, Turcja lepsza od Austrii.
Czyli jakby trochę w ćwierćfinale jesteśmy.
Poland stronk!
0
No i już mi się ten mecz lepiej ogląda, niż wczoraj Portugalii ze Słowenią, o Francji z Belgią nie wspominając
7
@ACMaldini3 no to chyba nie znasz się w ogóle, bo to 1/8
2
Ale powiem wam, że z roku na rok mam coraz bardziej dosyć dogrywek. Po co tych piłkarzyn tak zamęczać, nie mówiąc też o nas, bacznych obserwatorach. Remis po 90 minutach? Tak miało widocznie być i niech się dzieje, co się ma dziać, ale od razu w karnych.
4
Sylwia Dekiert wybrała język faktów
8
Piękny gest solidarności Šeško wobec Cristiano. Jak nie strzelać setki, to nie strzelać.
1
@macio_944 kiedyś myślałem, że to tylko fikcyjna produkcja stworzona na potrzeby filmu, a tu zonk :D
1
Już wolałbym obejrzeć film o facecie w łódce
3
@Herato Bardzo spokojny, stroniący od imprez, skromny chłopak Radja Nainggolan.
1
Czyli co, chcemy Nico, a będzie nico?
0
1 celny strzał i gol. Ebane białe koszulki.
3
Błąd Schmeichela moim zdaniem, mógł wyjść i przeciąć, bo widać że się cofał
5
No i piorun pier, pier nie będę mówił jak
7
W pełni zasłużone zwycięstwo Szwajcarów, Włochy cieńsze niż sik pająka