0

Ale skisłem xDDD

1

@JohnA

1

Nic się nie dzieje. Dajmy Holendrom choć na chwilę pomyśleć, że coś w tym meczu mogą ugrać.

0

Brawo Wojtek. Refleks top!

16

Magia wspomnień, ciary za każdym razem

0

Chyba już Niemcy tego nie wypuszczą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Fantastyczna ta ceremonia otwarcia. Patrząc optymistycznie, za jakiś kwadrans nie będę pamiętał, że takowa miała miejsce.

2

No kurde, lustrzany Messi :D

19

Wielki smutek :(

0

@VamosVamos Być może będą to pierwsze wybory, w których nie wezmę udziału. Jeszcze się waham.

5

Dla mnie bez kontrowersji. Jak byk widać, że miał późne żółte ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Stinger_ Jak to, co się stało z Mroczkiem? Podskoczył wójtowi, bagna się nieopodal rozciągają, bul bul i ciała nie ma. Nie ma ciała, nie ma przestępstwa :>

0

@Colon Rosita baza, nigdy nie przepadałem za Maggie.

14

@Jakchcesz No ale skoro utknął, to jak mu nie pomóc? Trochę empatii.

5

♫♫ Latający Holender to ja
Obejrzyjcie mój tors gladiatora ♫♫

0

Wszystkie punkty, jakie zdobyła Potapowa w meczu z Igą.
Ależ to się ogląda, ależ to się podziwia!


7

Ale Dimitrow klasa człowiek, nie ma dwóch zdań

6

Drugi sukces Lechii w tym sezonie :D


1

Ta sytuacja, jak przy drugiej bramce dla Motoru Navarro źle obliczył lot piłki, to wypisz wymaluj jak Cedric w meczu z nami na Euro 2016 :D

10

Moim zdaniem, mecz z Osaką był troszkę trudniejszy dla Igi

1

@michal199500hehe to prawda, sięgamy dna

2

Równie dobrze Iga mogłaby grać z psem

0

Człowiek wiedział i się nawet nie łudził

1

Jezu, jak to zmaścił. Lepszej sytuacji już nie będzie...

1

@Rust_Cohle gol imienia pieprznięcia z 3-funtowej armaty na Twierdzy Kłodzko

7

i myyyk, obalenie - jak workiem ziemniaków xD

https://x.com/adrianelpl/status/1796084142230126978

1

@KamQiX tryplet albo śmierć

5

Ależ meczycho, Madre Mia. Nieprawdopodobny powrót, brawo Igaaaaa!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?