damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale skisłem xDDD
1
@JohnA
1
Nic się nie dzieje. Dajmy Holendrom choć na chwilę pomyśleć, że coś w tym meczu mogą ugrać.
0
Brawo Wojtek. Refleks top!
16
Magia wspomnień, ciary za każdym razem
0
Chyba już Niemcy tego nie wypuszczą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Fantastyczna ta ceremonia otwarcia. Patrząc optymistycznie, za jakiś kwadrans nie będę pamiętał, że takowa miała miejsce.
2
No kurde, lustrzany Messi :D
19
Wielki smutek :(
0
@VamosVamos Być może będą to pierwsze wybory, w których nie wezmę udziału. Jeszcze się waham.
5
Dla mnie bez kontrowersji. Jak byk widać, że miał późne żółte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Stinger_ Jak to, co się stało z Mroczkiem? Podskoczył wójtowi, bagna się nieopodal rozciągają, bul bul i ciała nie ma. Nie ma ciała, nie ma przestępstwa :>
0
@Colon Rosita baza, nigdy nie przepadałem za Maggie.
14
@Jakchcesz No ale skoro utknął, to jak mu nie pomóc? Trochę empatii.
5
♫♫ Latający Holender to ja
Obejrzyjcie mój tors gladiatora ♫♫
0
Wszystkie punkty, jakie zdobyła Potapowa w meczu z Igą.
Ależ to się ogląda, ależ to się podziwia!
7
Ale Dimitrow klasa człowiek, nie ma dwóch zdań
6
Drugi sukces Lechii w tym sezonie :D
1
Ta sytuacja, jak przy drugiej bramce dla Motoru Navarro źle obliczył lot piłki, to wypisz wymaluj jak Cedric w meczu z nami na Euro 2016 :D
10
Moim zdaniem, mecz z Osaką był troszkę trudniejszy dla Igi
1
@michal199500hehe to prawda, sięgamy dna
2
Równie dobrze Iga mogłaby grać z psem
0
Człowiek wiedział i się nawet nie łudził
1
Jezu, jak to zmaścił. Lepszej sytuacji już nie będzie...
1
@Rust_Cohle gol imienia pieprznięcia z 3-funtowej armaty na Twierdzy Kłodzko
7
i myyyk, obalenie - jak workiem ziemniaków xD
https://x.com/adrianelpl/status/1796084142230126978
1
@KamQiX tryplet albo śmierć
5
Ależ meczycho, Madre Mia. Nieprawdopodobny powrót, brawo Igaaaaa!!!