damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Co tu dużo mówić. Factos.
1
@macio_944 bardziej myślę, że po prostu ludzi cieszy to, że taki outsider kosi faworyta
2
Jak to trafnie ktoś napisał - ta grupa była grupą śmierci... z nudów
6
@michal26 no i my ze swojej roli sumiennie się wywiązaliśmy
2
Ja tam jestem spokojny. W meczach o honor to my jesteśmy hegemon.
1
@MesQueUnClub96 @Herato @Zoker warto także nadmienić znajomość języka koreańskiego
1
@BorzyKrzys "Nawet najzacieklejsza bestia zna choć cień litości, ja nie znam, więc bestią nie jestem." ~ W. Szekspir
1
Chorwacja traci bramki w ostatnich minutach, dramat piłkarzy i ich kibiców, awans do 1/8 był na wyciągnięcie ręki. A Polacy na pełnym chillu bez żadnych oczekiwań już po dwóch meczach, jutro jeszcze zagrają w swoich koronnych rozgrywkach, tj. meczu u honor. I kto jest debeściak?
3
Bez miecza świetlnego się nie liczy!
0
@Criss18Barca musisz tego GOATA pytać
https://www.tiktok.com/@fornaltv
0
@Popitek12 @NeroTFP1 Można gdzieś zobaczyć te spalone rzuty i samą reakcję Andersen (sadyzm mocno)? Bo na twitterach i jutubach nie widzę.
1
@judaszowe_srebrniki Haha, najciemniej pod latarnią ;)
18
Swoją drogą, to naprawdę duża rzecz, że na turnieju, gdzie 4 z 6 drużyn wychodzi z grupy z trzeciego miejsca, my już po drugim meczu nie mamy szans na awans - i to jako jedyni ze wszystkich xD
Polish masterclass, co się zowie!
0
@Nazio_87 Krzyśka Ignaczaka w galerii w Rzeszowie
2
@Luna96 No to jest kontynuacja Dextera, kilka lat później ;)
2
@Luna96 Dexter: New Blood też oglądałaś? Bo to w sumie inny serial.
0
No nie... Ja pierniczę, ale szkoda, że to nie weszło :(
6
I znowu Probierz klasa, a ci siedzą jak cielęta
2
@Kapitan hawk Panda porządna maszyna, wujek od 20 lat ma taką czerwoną - stan igła :D
1
@mekston tak żem czuł
4
Aż się przypomniało podanie Gilardino do del Piero w 2006
2
@Antosz_FCB @norbi77 czasem po czasie jest korekta strzelca. Mi też się wydaje, że jeśli tylko strzał jest w światło bramki, to nie ma znaczenia nawet aż taka zmiana toru lotu piłki przez rywala - nie ma wtedy samobója.
5
Działają, jakby byli w amoku. Chorzy psychicznie.
1
@macio_944 Ja tak właśnie siedzę w biurze od 8, klima chodzi i na dobra sprawę jeszcze nie wiem, jakie piekło mnie czeka na zewnątrz xD
0
@arsenallondyn0 Jeffrey Dahmer, to nawet nie jest on
0
Drażni mnie trochę, że od razu nie widać w lewym górnym rogu ekranu, ile będzie doliczonego czasu
1
Ale pięknie poszedł, jak Mbappe
0
Przeciwko Polsce taki strzał odbijający się od obrońców to pewny gol xD
0
Ale skisłem xDDD
1
@JohnA