12

Co tu dużo mówić. Factos.


1

@macio_944 bardziej myślę, że po prostu ludzi cieszy to, że taki outsider kosi faworyta

2

Jak to trafnie ktoś napisał - ta grupa była grupą śmierci... z nudów

6

@michal26 no i my ze swojej roli sumiennie się wywiązaliśmy

2

Ja tam jestem spokojny. W meczach o honor to my jesteśmy hegemon.

1

@MesQueUnClub96 @Herato @Zoker warto także nadmienić znajomość języka koreańskiego


1

@BorzyKrzys "Nawet najzacieklejsza bestia zna choć cień litości, ja nie znam, więc bestią nie jestem." ~ W. Szekspir

1

Chorwacja traci bramki w ostatnich minutach, dramat piłkarzy i ich kibiców, awans do 1/8 był na wyciągnięcie ręki. A Polacy na pełnym chillu bez żadnych oczekiwań już po dwóch meczach, jutro jeszcze zagrają w swoich koronnych rozgrywkach, tj. meczu u honor. I kto jest debeściak?

3

Bez miecza świetlnego się nie liczy!


0

0

@Popitek12 @NeroTFP1 Można gdzieś zobaczyć te spalone rzuty i samą reakcję Andersen (sadyzm mocno)? Bo na twitterach i jutubach nie widzę.

1

@judaszowe_srebrniki Haha, najciemniej pod latarnią ;)

18

Swoją drogą, to naprawdę duża rzecz, że na turnieju, gdzie 4 z 6 drużyn wychodzi z grupy z trzeciego miejsca, my już po drugim meczu nie mamy szans na awans - i to jako jedyni ze wszystkich xD

Polish masterclass, co się zowie!

0

@Nazio_87 Krzyśka Ignaczaka w galerii w Rzeszowie

2

@Luna96 No to jest kontynuacja Dextera, kilka lat później ;)

2

@Luna96 Dexter: New Blood też oglądałaś? Bo to w sumie inny serial.

0

No nie... Ja pierniczę, ale szkoda, że to nie weszło :(

6

I znowu Probierz klasa, a ci siedzą jak cielęta

2

@Kapitan hawk Panda porządna maszyna, wujek od 20 lat ma taką czerwoną - stan igła :D

1

@mekston tak żem czuł

4

Aż się przypomniało podanie Gilardino do del Piero w 2006

2

@Antosz_FCB @norbi77 czasem po czasie jest korekta strzelca. Mi też się wydaje, że jeśli tylko strzał jest w światło bramki, to nie ma znaczenia nawet aż taka zmiana toru lotu piłki przez rywala - nie ma wtedy samobója.

5

Działają, jakby byli w amoku. Chorzy psychicznie.

1

@macio_944 Ja tak właśnie siedzę w biurze od 8, klima chodzi i na dobra sprawę jeszcze nie wiem, jakie piekło mnie czeka na zewnątrz xD

0

@arsenallondyn0 Jeffrey Dahmer, to nawet nie jest on

0

Drażni mnie trochę, że od razu nie widać w lewym górnym rogu ekranu, ile będzie doliczonego czasu

1

Ale pięknie poszedł, jak Mbappe

0

Przeciwko Polsce taki strzał odbijający się od obrońców to pewny gol xD

0

Ale skisłem xDDD

1

@JohnA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?