2

@Luciano99 Nieaktualne, już 13:36

2

@escarabajo @Ojciec5tkidzieci @Bobo25 Pomyślałem jeszcze o serbskiej lidze, ale aż takich dysproporcji teraz tam nie ma, jak miało to miejsce w sezonie 20/21. Wtedy pierwsza Crvena na koniec sezonu miała aż 108 pkt, Partizan 95, a trzecie Cukaricki "ledwie" 74 :P

3

@Ojciec5tkidzieci W Szkocji przewaga Celticu i Rangers nad trzecią drużyną wynosi 13 pkt, a nad czwartą aż 25

0

@tomek8756 No dobra, ale czy faktycznie poczuł się tak samo, jak grając w gry komputerowe? Nie lubię niedomówień.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MesQueUnClub_87 Moim zdaniem chodzi zwyczajnie o to, że Kardys wcześniej wiele razy musiał pisać Stanowskiemu, co i jak powinien robić, i ten po prostu się tym zirytował. A że wyszło nieco chamsko, to inna sprawa.

0

@GeneralXavi Borek stawiałby kropkę po każdym słowie.

13

Golazo w 3. Bundeslidze, coś jak Pogba kiedyś w Juve :o


1

Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził

4

Jeszcze tylko 670 goli i Vitor Roque wyrówna dorobek bramkowy Messiego w Barcelonie.

0

Ale z tego będzie memów xD

0

Ma ktoś do polecenia strony z darmowymi e-bookami? Głównie chodzi mi tu o książki dla dzieci, bo nawet na wspaniałym chomiku wszystkiego nie ma ;p

2

@escarabajo O popatrz, umknęły mi jakoś przenosiny Bonusa do Turcji ;d

1

Ciekawe, czy ten Sinner byłby taki cwany, jakby mu tę paletkę zabrać.

8

Ale jak ten Athletic jeździł na dupie, to szacun. Niezmordowani.

Co Valverde, to Valverde.

0

Niejedno już w piłce widziałem, więc nie widzę tu innego rozwiązania niż to, że Barca awansuje. Lub też nie awansuje.

1

Są przyznawane jakieś piłkarskie złote maliny dla najgorszych sztabów szkoleniowych?

2

*tu miał być cytat z "Chłopaki nie płaczą", kiedy Bolec puszcza swoim gościom film o facecie w łódce i widząc ich zniecierpliwienie tymże faktem, przekazuje im istotną informację dotyczącą tego jakże interesującego filmu*

3

@draxidox

2

3

@KamQiX uu @NeroTFP1 interweniuj, Adasia ci szkalują! :D

0

Jeszcze tylko dwa zwycięstwa i Kraft zrówna się z Małyszem i Stochem, będą mieć po 39 wygranych w Pucharze Świata

Ciekawe, czy zdoła przebić Schlierenzauera, ten to ma 53 wygrane :D

0

@MarioVeB! To kogo nazywać słabym, jeśli nie tego, co po 20 meczach ligowych miał na koncie 6 punktów?

9

Widzisz Peña? Tak się wychodzi z bramki


5

"Funkcjonariusz milicji? Na wódkę? W biały dzień? W godzinach pracy? Z największą przyjemnością!"

~ Porucznik Borewicz

1

Jaka wkrętkę nam gość dał, z zerowego kąta praktycznie xD

0

@Danny Gaucho Dwa hat-tricki z młodzieżówki się nie wliczają?

2

Również i teraz


1

Właśnie widziałem przejeżdżający elegancki autobus obładowany samymi emerytami. Gdzie też to oni mogą jechać?

11

"- Panie Boczku, proszę mi powiedzieć, za ile by Pan, na przykład zjadł, dajmy na to myszę?
- To zależy. Żywą czy zdechłą?
- No powiedzmy, że zdechłą.
- No to od 15 zł moglibyśmy rozmawiać"

"Niezastraszeni" - ciekawe były tam zakłady :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?