damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 Nieaktualne, już 13:36
2
@escarabajo @Ojciec5tkidzieci @Bobo25 Pomyślałem jeszcze o serbskiej lidze, ale aż takich dysproporcji teraz tam nie ma, jak miało to miejsce w sezonie 20/21. Wtedy pierwsza Crvena na koniec sezonu miała aż 108 pkt, Partizan 95, a trzecie Cukaricki "ledwie" 74 :P
3
@Ojciec5tkidzieci W Szkocji przewaga Celticu i Rangers nad trzecią drużyną wynosi 13 pkt, a nad czwartą aż 25
0
@tomek8756 No dobra, ale czy faktycznie poczuł się tak samo, jak grając w gry komputerowe? Nie lubię niedomówień.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub_87 Moim zdaniem chodzi zwyczajnie o to, że Kardys wcześniej wiele razy musiał pisać Stanowskiemu, co i jak powinien robić, i ten po prostu się tym zirytował. A że wyszło nieco chamsko, to inna sprawa.
0
@GeneralXavi Borek stawiałby kropkę po każdym słowie.
13
Golazo w 3. Bundeslidze, coś jak Pogba kiedyś w Juve :o
1
Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził
4
Jeszcze tylko 670 goli i Vitor Roque wyrówna dorobek bramkowy Messiego w Barcelonie.
0
Ale z tego będzie memów xD
0
Ma ktoś do polecenia strony z darmowymi e-bookami? Głównie chodzi mi tu o książki dla dzieci, bo nawet na wspaniałym chomiku wszystkiego nie ma ;p
2
@escarabajo O popatrz, umknęły mi jakoś przenosiny Bonusa do Turcji ;d
1
Ciekawe, czy ten Sinner byłby taki cwany, jakby mu tę paletkę zabrać.
8
Ale jak ten Athletic jeździł na dupie, to szacun. Niezmordowani.
Co Valverde, to Valverde.
0
Niejedno już w piłce widziałem, więc nie widzę tu innego rozwiązania niż to, że Barca awansuje. Lub też nie awansuje.
1
Są przyznawane jakieś piłkarskie złote maliny dla najgorszych sztabów szkoleniowych?
2
*tu miał być cytat z "Chłopaki nie płaczą", kiedy Bolec puszcza swoim gościom film o facecie w łódce i widząc ich zniecierpliwienie tymże faktem, przekazuje im istotną informację dotyczącą tego jakże interesującego filmu*
3
@draxidox
2
@FcPortoFan1999 I u nas się zdarza
https://www.goodtooth.pl/grzegorz-grzegorz
3
@KamQiX uu @NeroTFP1 interweniuj, Adasia ci szkalują! :D
0
Jeszcze tylko dwa zwycięstwa i Kraft zrówna się z Małyszem i Stochem, będą mieć po 39 wygranych w Pucharze Świata
Ciekawe, czy zdoła przebić Schlierenzauera, ten to ma 53 wygrane :D
0
@MarioVeB! To kogo nazywać słabym, jeśli nie tego, co po 20 meczach ligowych miał na koncie 6 punktów?
9
Widzisz Peña? Tak się wychodzi z bramki
5
"Funkcjonariusz milicji? Na wódkę? W biały dzień? W godzinach pracy? Z największą przyjemnością!"
~ Porucznik Borewicz
1
Jaka wkrętkę nam gość dał, z zerowego kąta praktycznie xD
0
@Danny Gaucho Dwa hat-tricki z młodzieżówki się nie wliczają?
2
Również i teraz
1
Właśnie widziałem przejeżdżający elegancki autobus obładowany samymi emerytami. Gdzie też to oni mogą jechać?
11
"- Panie Boczku, proszę mi powiedzieć, za ile by Pan, na przykład zjadł, dajmy na to myszę?
- To zależy. Żywą czy zdechłą?
- No powiedzmy, że zdechłą.
- No to od 15 zł moglibyśmy rozmawiać"
"Niezastraszeni" - ciekawe były tam zakłady :D