damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już się nie mogę doczekać premiery GTA VII w 2040 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
16
@JimMorrisonFCB Złośliwi i tak powiedzą, że to zmontowane
16
Ta przewrotka Cristiano mnie zniszczyła xD
40
Iga to by nawet te 151,5m w Willingen skoczyła
9
Reakcja Xaviego po meczu nie mogła być inna
https://zapodaj.net/images/49e06e68879c1.jpg
4
@macio_944 Absolutny majstersztyk. Oczy mi się spociły konkretnie.
0
@Nevermind Mi się otwierają artykuły klikając LPM, obojętnie czy jestem zalogowany, czy nie
7
Wystarczy wygrać MŚ, być najlepszym strzelcem turnieju i Złota Piłka jest twoja.
Myśl Robert, myśl!
2
Cytując Mateusza Sochę:
"Nikt się tego nie spodziewał! Byli w totalnym szoku!" :D
1
@DaPidejpi najgorzej, jak o 21 Cartoon Network zamieniał się w TCM
0
Ale Emil rozdygotany
4
POTĘŻNA Dagmara xD
4
W ogóle jak jutro wygramy z Szachtarem, to już po trzech meczach będziemy mieć więcej punktów, niż w każdej z dwóch ostatnich edycji LM :D
Wiadomo - o wiele prostsza grupa, wyjście z niej jest czymś więcej niż obowiązkiem, ale nie ma co umniejszać, zwłaszcza po takich wtopach w latach ubiegłych.
Żeby tylko nie zapeszyć :>
1
@GeneralXavi Ja na przykład jeszcze nigdy nie umarłem
3
Zawsze śmieszy xD
7
Coś dla fanów Star Treka
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/02/normal/hU8Pum7IiVoglLvVv33aoaALhGt9Gd4V.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gdzie widzicie Marca Guiu za 3-4 lata? Celta, Brighton czy MLS?
8
Gdybyśmy umieścili piłkę w siatce, to byśmy prowadzili. Nie sądzicie?
1
@Muevertigo Jeśli chodzi o mecze reprezentacji, to skróty i całe mecze znajdziesz tu: https://www.laczynaspilka.pl/biblioteka/mecze
Trzeba się najpierw zarejestrować.
23
@Deviler @Bocheno1 @Kessie Już tak nie psioczcie na swojego szefa. Przynajmniej za kilkanaście lat, z czystym sercem będziecie mogli o sobie powiedzieć:
"Kiedy byłem młody, byłem biedny, ale po latach ciężkiej pracy u @Luciano99, już nie jestem młody."
9
No Fucking Drinking!
8
Nie wiedziałem, że nasz rodak startuje, dopiero na ostatnie 10 pytań przełączyłem. Aleee poleciał jebaniutki. Gratki @panczo :D
0
Można gdzieś zobaczyć pełną listę 460 osób, którzy otrzymali mandat poselski?
6
Zibi forma wybitna xD
2
Już za 5 minut wszystko będzie jasne.
Czy to wciąż będzie 0:0, czy może ktoś ukłuje.
0
@kaamil1910 e tam, zwykły noname
1
@Kapitan hawk Śmiechem żartem, ale ile kobiet potrafi właśnie w taki sposób manipulować zdjęciami :D
1
@TheNekro94 Ja TWD skończyłem oglądać w lutym, a za spin-offy wezmę się może w przyszłym roku, jak wyjdzie ta produkcja z Rickiem i Michonne (plus Dead City i Daryl Dixon wtedy przy okazji). Nie są to dłużyzny, także jakoś się przetrawi ;P
9
W tej chwili zadumy, popatrzmy na wyczyny Ronaldinho tylko z jednego meczu. Nigdy się to nie znudzi.