1

Już się nie mogę doczekać premiery GTA VII w 2040 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

16

@JimMorrisonFCB Złośliwi i tak powiedzą, że to zmontowane

16

Ta przewrotka Cristiano mnie zniszczyła xD

40

Iga to by nawet te 151,5m w Willingen skoczyła

9

Reakcja Xaviego po meczu nie mogła być inna

https://zapodaj.net/images/49e06e68879c1.jpg

4

@macio_944 Absolutny majstersztyk. Oczy mi się spociły konkretnie.

0

@Nevermind Mi się otwierają artykuły klikając LPM, obojętnie czy jestem zalogowany, czy nie

7

Wystarczy wygrać MŚ, być najlepszym strzelcem turnieju i Złota Piłka jest twoja.

Myśl Robert, myśl!

2

Cytując Mateusza Sochę:

"Nikt się tego nie spodziewał! Byli w totalnym szoku!" :D

1

@DaPidejpi najgorzej, jak o 21 Cartoon Network zamieniał się w TCM

0

Ale Emil rozdygotany

4

POTĘŻNA Dagmara xD

4

W ogóle jak jutro wygramy z Szachtarem, to już po trzech meczach będziemy mieć więcej punktów, niż w każdej z dwóch ostatnich edycji LM :D

Wiadomo - o wiele prostsza grupa, wyjście z niej jest czymś więcej niż obowiązkiem, ale nie ma co umniejszać, zwłaszcza po takich wtopach w latach ubiegłych.
Żeby tylko nie zapeszyć :>

1

@GeneralXavi Ja na przykład jeszcze nigdy nie umarłem

3

Zawsze śmieszy xD


7

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gdzie widzicie Marca Guiu za 3-4 lata? Celta, Brighton czy MLS?

8

Gdybyśmy umieścili piłkę w siatce, to byśmy prowadzili. Nie sądzicie?

1

@Muevertigo Jeśli chodzi o mecze reprezentacji, to skróty i całe mecze znajdziesz tu: https://www.laczynaspilka.pl/biblioteka/mecze
Trzeba się najpierw zarejestrować.

23

@Deviler @Bocheno1 @Kessie Już tak nie psioczcie na swojego szefa. Przynajmniej za kilkanaście lat, z czystym sercem będziecie mogli o sobie powiedzieć:

"Kiedy byłem młody, byłem biedny, ale po latach ciężkiej pracy u @Luciano99, już nie jestem młody."

9

No Fucking Drinking!

8

Nie wiedziałem, że nasz rodak startuje, dopiero na ostatnie 10 pytań przełączyłem. Aleee poleciał jebaniutki. Gratki @panczo :D

0

Można gdzieś zobaczyć pełną listę 460 osób, którzy otrzymali mandat poselski?

6

Zibi forma wybitna xD

2

Już za 5 minut wszystko będzie jasne.

Czy to wciąż będzie 0:0, czy może ktoś ukłuje.

0

@kaamil1910 e tam, zwykły noname

1

@Kapitan hawk Śmiechem żartem, ale ile kobiet potrafi właśnie w taki sposób manipulować zdjęciami :D

1

@TheNekro94 Ja TWD skończyłem oglądać w lutym, a za spin-offy wezmę się może w przyszłym roku, jak wyjdzie ta produkcja z Rickiem i Michonne (plus Dead City i Daryl Dixon wtedy przy okazji). Nie są to dłużyzny, także jakoś się przetrawi ;P

9

W tej chwili zadumy, popatrzmy na wyczyny Ronaldinho tylko z jednego meczu. Nigdy się to nie znudzi.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?