0

Znacie jakiegoś Brytyjczyka o imieniu Jak, poza właśnie Jonesem? Bo tak się zastanawiam, czy przypadkiem w ichniejszym UCS ktoś gafy nie walnął :D

Chyba, że to jest po prostu jakieś regionalne walijskie imię.

1

Jeeez, nareszcie koniec tego frejma. Ależ dłużyzna.

5

Co tam się dzieje w 1. lidze, GKS Katowice w 27 minucie gnoi Stal Rzeszów 5-0 xD

1

Ale pamiętajcie, teraz drużyna musi być zjednoczona jak nigdy.
Aha, wnioski też będą wyciągnięte, jakby co. Także luz.

0

I jak tu myśleć o byciu najlepszym w Hiszpanii, jak już nawet w samej Katalonii takie ciężary są

0

Był w polskiej piłce przypadek, żeby drużyna z zaplecza Ekstraklasy grała w europejskich pucharach? Bo coś tak zakładam, że Wisła znowu nie zdoła awansować.

1

No i Ronnie pod ścianą, 10-12

0

@mekston No właśnie Robert, przy całej swojej świetnej skuteczności przy karnych, robi to jednak bardziej pokracznie.

0

I tak wykonany rzut karny się mi podoba. Przed strzałem jeszcze spojrzenie w stronę bramkarza, jak wykonuje już ruch w jedną ze stron i wtedy spokojnie się go przechytrza, bez tak ostentacyjnego zatrzymywania się.

3

@BorzyKrzys To jedna z rzeczy, które z jednej strony chciałbym przeżyć z bliska, a jednocześnie sram na samą myśl o tym

2

7

Kibic Barcy i jego osobowości w tym sezonie:

- przed rewanżem Barcy z PSG
https://i.imgur.com/TYrXMLQ.png
- po meczu Barcy i przed rewanżem City-Real
https://i.imgur.com/gOKPWW8.png
- przed meczem Bayernu z Realem
https://i.imgur.com/i86dsCV.png

2

@mekston Dubel w takim momencie, wow. Wszystko albo nic.

18

Ten hat-trick mu się po prostu należał, parafrazując panią Beatkę :)

1

Nie ma się co załamywać. Nawet jak dzisiaj przegramy, to potem wystarczy wygrać 5 pozostałych meczów, Real 5 przegrywa i mamy mistrza.

1

1

Czyli tak: Laporta między wierszami mówił, że gdyby trenerem był ktoś inny, to już by go zwolnił, następnie Xavi ogłasza swoje odejście po sezonie, wertowane są tematy następców Xaviego, Lewy w celu podniesienia morali w zespole, zaprasza piłkarzy na wutkie, wraca Xavineta, wszystko w miarę dobrze idzie i nagle przychodzi ten tydzień, gdzie na dobre wykluczyliśmy się z jakiegokolwiek trofeum w tym sezonie, po czym gruby ogłasza, że Xavi zostaje.

This is fine.

0

@kuz Zeżryj, najwyżej małe posiedzenie będzie na tronie ;>

1

@P33ck Już myślałem, że tą chybioną różową do środka Chińczyk wszystko zniweczył, ale jednak dźwignął

5

Parafrazując klasyka: "nie mamy technologii goal-line i co Pan nam zrobi?" :D


11

Ale jak to, piłka przekracza linię bramkową i niemal natychmiast sędzia dostaje znać, że jest gol? To tak można? :O

https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1782460698246705196

2

Kiedy brakuje mi chęci do życia i w ogóle nic mi się nie chce, to wtedy przypominam sobie o braku goal-line w Hiszpanii i czuję się jeszcze gorzej.

0

@Lucyfffer Powiem tak: nic nie stracisz, jak nie obejrzysz.

0

Jak to dobrze, że trwają MŚ w snookera, akurat teraz na wyciszenie i uspokojenie :-)

27

Ale sami pomyślcie. Jak my już w końcu wyciągniemy wnioski, które są już od tylu lat wyciągane, to jakim my w końcu będziemy hegemonem.

29

Hiszpański Michał Probierz to jednak nie ta półka


3

Człowiek nawet się nie łudził, bo wiedział.

6

Real to w pewnie w osłabieniu gra, skoro tylko się broni, prawda?

Prawda?

0

To zawsze musi być upokorzenie i wgniecenie w ziemię. Inaczej odpadać po prostu nie potrafimy.

Szkoda ryja strzępić.

2

@Popitek12 to się ich kibice troszeczkę ucieszą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?