6

@MOLESTA dalej nie łapiesz

1

@MesQueUnClub_87 Ja konto na filmwebie mam od jakichś prawie 3 lat, ale na dobrą sprawę mam ocenione tylko te filmy i seriale, które obejrzałem po rejestracji na stronie. Gdzieś mam spisane tytuły, które widziałem wcześniej (na pewno coś umknęło), to może w wolnej chwili je dodam do biblioteki (choć też człowiek zapomina, o co tam chodziło).

W każdym razie dałoby to łącznie jakieś, myślę, ok. 400 filmów i 50-60 seriali, także nic nadzwyczajnego przy twoich statach :D

2

17

To się ma albo się tego nie ma. Na jakiej wyebce :D


1

@Marian_Pazdzioch Boczek to mason.

1

@NeroTFP1 Mickiewicz, ty pijesz za dużo. Musisz wziąść się w garść.

1

Jakbyśmy nie stracili trzech bramek, to byśmy prowadzili, hejterzy.

1

Spokojnie, Real też kiedyś przegrywał w pewnym meczu 1-3 u siebie w pierwszej połowie i każdy pamięta, jak to się skończyło...

... 2-6 :-)

0

Klasowy bramkarz to wyjmuje

1

Przed meczem reprezentacji gorąco polecam świeżutki odcinek "Chłopaków z kadry"


3

@Seledynowy @Striker było troszkę więcej :D + w filmie


1

@FanBarcy22 mi się bardzo podobał, chociaż za dużo nagości

3

Eliminacje do Mundialu w RPA w naszym wykonaniu to jeden wielki koszmar, ale były momenty


18

może aż tak siwo nie będzie :D

2

@Kapitan hawk Był dokładnie rok młodszy niż jest teraz. Łatwo.

2

@MesQueUnClub_87 Właśnie z 3 dni temu włączyłem sobie Bękarty Wojny tylko na pierwsze 20 minut, żeby sobie odświeżyć tę scenę w chatce. Wybitna kreacja.

2

Ale jaja, hahaha. Brawo Jaga!

Piękny dzień dla polskiej piłki :D

10

Palikot został dziś zatrzymany przez CBA.
Kilka dni wcześniej...



0

Komentarz usunięty przez użytkownika

27

I tak se siedzą chłopaki

2

Serio mógłby Robercik takiego Puchacza ogarnąć na lewą stronę, większej różnicy przy Balde by nie było.
Głośniczek gratis.

26

Potrzebne pilne wsparcie - sam prezes prosi!

https://x.com/kuktacz/status/1841043767085736435

0

@Pnog37 Moder za co powołany?

0

Ale przypierdziełił :O

0

@damianex10 @Vhaeraun Oj sorki, na szybko głupotę strzeliłem. W ten sposób z kwoty brutto wyliczasz kwotę VAT.

0

@Vhaeraun W drugą stronę jest tak: jeżeli z kwoty brutto chcesz wyliczyć netto, to przy stawce 23% mnożysz liczbę przez 18,7%, a np. przy 8% mnożysz przez 7,41%

8

wie ktoś może, czy Laportex nie szuka więcej pracowników?


1

@DonCarletto bo jest madryciokiem

2

@NeroTFP1 W imieniu też, także sprawa bardziej niż oczywista.

3

Szkoda, że Rafał zmaścił tę głowę, nie byłoby tej nerwówki w samej końcówce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?