damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@MOLESTA dalej nie łapiesz
1
@MesQueUnClub_87 Ja konto na filmwebie mam od jakichś prawie 3 lat, ale na dobrą sprawę mam ocenione tylko te filmy i seriale, które obejrzałem po rejestracji na stronie. Gdzieś mam spisane tytuły, które widziałem wcześniej (na pewno coś umknęło), to może w wolnej chwili je dodam do biblioteki (choć też człowiek zapomina, o co tam chodziło).
W każdym razie dałoby to łącznie jakieś, myślę, ok. 400 filmów i 50-60 seriali, także nic nadzwyczajnego przy twoich statach :D
2
@Kinginiesta Für Vatikan
https://i.imgur.com/pWlN3zR.png
17
To się ma albo się tego nie ma. Na jakiej wyebce :D
1
@Marian_Pazdzioch Boczek to mason.
1
@NeroTFP1 Mickiewicz, ty pijesz za dużo. Musisz wziąść się w garść.
1
Jakbyśmy nie stracili trzech bramek, to byśmy prowadzili, hejterzy.
1
Spokojnie, Real też kiedyś przegrywał w pewnym meczu 1-3 u siebie w pierwszej połowie i każdy pamięta, jak to się skończyło...
... 2-6 :-)
0
Klasowy bramkarz to wyjmuje
1
Przed meczem reprezentacji gorąco polecam świeżutki odcinek "Chłopaków z kadry"
3
@Seledynowy @Striker było troszkę więcej :D + w filmie
1
@FanBarcy22 mi się bardzo podobał, chociaż za dużo nagości
3
Eliminacje do Mundialu w RPA w naszym wykonaniu to jeden wielki koszmar, ale były momenty
18
może aż tak siwo nie będzie :D
2
@Kapitan hawk Był dokładnie rok młodszy niż jest teraz. Łatwo.
2
@MesQueUnClub_87 Właśnie z 3 dni temu włączyłem sobie Bękarty Wojny tylko na pierwsze 20 minut, żeby sobie odświeżyć tę scenę w chatce. Wybitna kreacja.
2
Ale jaja, hahaha. Brawo Jaga!
Piękny dzień dla polskiej piłki :D
10
Palikot został dziś zatrzymany przez CBA.
Kilka dni wcześniej...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
27
I tak se siedzą chłopaki
2
Serio mógłby Robercik takiego Puchacza ogarnąć na lewą stronę, większej różnicy przy Balde by nie było.
Głośniczek gratis.
26
Potrzebne pilne wsparcie - sam prezes prosi!
https://x.com/kuktacz/status/1841043767085736435
0
@Pnog37 Moder za co powołany?
0
Ale przypierdziełił :O
0
@damianex10 @Vhaeraun Oj sorki, na szybko głupotę strzeliłem. W ten sposób z kwoty brutto wyliczasz kwotę VAT.
0
@Vhaeraun W drugą stronę jest tak: jeżeli z kwoty brutto chcesz wyliczyć netto, to przy stawce 23% mnożysz liczbę przez 18,7%, a np. przy 8% mnożysz przez 7,41%
8
wie ktoś może, czy Laportex nie szuka więcej pracowników?
1
@DonCarletto bo jest madryciokiem
2
@NeroTFP1 W imieniu też, także sprawa bardziej niż oczywista.
3
Szkoda, że Rafał zmaścił tę głowę, nie byłoby tej nerwówki w samej końcówce