damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Dawno już wyciszyłem ten profil, żeby takie wysrywy mi się nie pojawiały - chyba słusznie. Co za psychiatryk xD
0
Już wyszło to rozporządzenie, że ten co się spóźnia na odprawę, siedzi do końca roku na ławce? Ponoć dotyczy to tylko bramkarzy. Tak słyszałem.
1
@Arden Cavani w towarzyskim meczu z Polską. Niestety, Luisito i Lewy nie grali.
1
@Mitch_Atleta Daniel udzielając się tutaj, pierwotnie bardzo ukrywał się z kontem na Twitterze, miał kłódeczkę, żeby nikt broń Boże go nie znalazł. Teraz jednak już tam całkiem wypłynął na szerokie, że tak powiem, wody.
3
@ProMILs Nie lekceważyłbym aż tak Realu
7
Zawyłem xD
Co by se teraz powiedział taki Paweł Zarzeczny:
"Dududududududu... "Interia zakończyła współpracę z Janem Mazurkiem, który nadużył zaufania swoich wydawców, szefów a przede wszystkim czytelników."
Słyszałeś Karol? No chodzi o to, że jeden drugiemu podwędził temat, jakby to było coś nowego pod słońcem, że dziennikarze, to znaczy osoby wykonujące ten zawód, biorą od siebie tematy. Przecież nawet Biblia to zbiór takich zasłyszanych historyjek, gdzie jeden przez drugiego opowiadał i który akurat zapisał, to na jego wyszło. No ale co do tych dziennikarzy Karol, to kiedyś miałem w redakcji takiego szefa, beznadziejnego nudziarza. No ale jak on się chwalił, jaką to on ma laskę, jaką panienkę teraz poznał, oh, ah, no cmokał tam Karol nam całymi dniami o niej. I była kiedyś słuchaj redakcyjna wigilia, przedstawił nam ją, faktycznie fajniutka, tutaj tego, że och ona taka tutaj mądra, zdolna, piękna.
I wiesz Karol, gdzie ta pani była dwie godziny później? U pana Pawła w mieszkaniu. No także tyle to o dziennikarskich podwędzaniach jeden drugiemu. Co tu dalej, Świątek przegrała z Gauff, no ja zawsze mówiłem, że jest cieniutka."
via Piłkawka
3
@macio_944 Pomyłka? Moja żona miała na drugie pomyłka..
0
@Faro Nie twierdzę, że miałem zapalenie. Mówię tylko, jak było w moim przypadku i że to prawdopodobnie przez woskowinę miałem zatkane ucho (chociaż pewności nie mam).
0
@clyde Ja też miewałem zatkane ucho, w moim przypadku pomagał taki spray do usuwania woskowiny. Choć raz się trochę zdygałem, bo już bodaj 9 dni gorzej słyszałem, ale rodzinny powiedział, że nic podejrzanego nie widzi - i tak jakoś niedługo po wizycie mnie puściło. Ale ucho na dobrą sprawę nie bolało.
Bardzo współczuję i życzę szybkiego powrotu do pełni sił!
0
Chyba by był minimalny spalony, ale i tak hit xD
33
Ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje. Dlaczego ten Vinicius, to taka menda i świnia jest. Od lat nie mogę pojąć, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył. Ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Vinicius to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, mieszkanie ma, samochód ma, telewizor ma, pieniądze w bankomacie ma. Sam, żem widział jak wybierał.
Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest? Zresztą, nie ma co o tym rozmawiać nawet, bo od razu konflikty się same rodzą. To jest, proszę ja was, zło chodzące - trzeba by go wyeliminować.
0
O której finał darta? Bo co wejdę na flashscore, to pokazuje inną godzinę :D
0
Każdy kibic Barcelony teraz do Laporty
0
@Stinger_ Kombinacji nie oglądam, nie wiedziałem ;)
0
@Stinger_ Rudziński już nie komentuje skoków, w jego miejsce wskoczył Michał Korościel
4
Tak patrząc na te detale, które są przedstawione w odpowiedziach pod wpisem, to robią one mega wrażenie. Nieraz zresztą tu czytałem, że Rockstar w tej dziedzinie jest niedościgniony. Ja się zatrzymałem dawno temu na starych wersjach GTA - także pod względem szczegółowości są to dwa inne światy xD
8
@Ojciec5tkidzieci Odważnie z tym "słoniem"
https://i.imgur.com/ybUgCgp.png
12
Nie tylko zwierzęta w ten dzień potrafią przemówić ludzkim głosem :D
0
@clyde a co tam się wydarzyło?
6
Trochę się źle z tym czuję, że przyczyniam się do takiego zapierdzielu przedświątecznego, ale no nie sposób się nachwalić InPostu. Paczka zamówiona wczoraj o 17 i już czeka w paczkomacie :D
1
Te wszystkie setki zemściły się najokrutniej, jak tylko można było.
Co się kurwa stało z tą skutecznością?
1
Ambasada w konsternacji
6
@NeroTFP1 Jakby to było wczoraj, co nie @Comentateiro?
1
@Faro tu masz za frajer linki do wszystkich odcinków
https://pastebin.pl/view/d8f62048/diff
1
@Marian_Pazdzioch Taki Jan III Sobieski zmarł w 1696, a dziś co? Jest warty aż 500 zł. Może i się wtedy nie przejmował tym, czy będzie w przyszłości widniał na banknocie, ale czy to i tak nie jest piękne?
0
@Marian_Pazdzioch Uwielbiam Grzałkę, Kotłowego i Niszczyciela :D
1
@Kapitan hawk Szkoda, że Ferran na pivocie nie gra :D
https://lnkt.pl/laq6Nv
22
Ja rozumiem, że przez ostatnie lata dążyliśmy do tego, by grać jak Manchester City, ale na litość boską, nie za wszelką cenę
0
Rekin musi wypłynąć
1
Co ten Peña