damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB Może w Rossmannie
1
Krótki przekaz do City. Choć z tym "bardzo" to może trochę na wyrost.
1
@kocieek Na pewno kampania o trzecią kadencję wójta jest w czubie. Poza tym, bardzo lubię wątek Kao, zwłaszcza jak go ugościli na ławeczce :D
0
Jak na przegraną ligę w styczniu, to chyba całkiem nienajgorzej to wygląda w tabeli, co?
1
Chami okrutnie Lamine
0
@Michael24 Czy ja wiem? Nie za bardzo, ale jakby się dało to...To zależy, to w zależności od tego jest jak..
0
@Koperek01 Tak jak piszesz - mają propozycję z Polski, ale w ich ocenie niesie ona zbyt duże ryzyko, którego podejmować nie chcą, bo może ona znacznie rzutować na przyszłość dziecka.
6
Ponownie zwracam się z prośbą o pomoc :)
Bardzo proszę o dokonanie choćby symbolicznej wpłaty na 6-miesięcznego Karolka, który urodził się z bardzo rzadką i ciężką wadą serca, dokładniej z zespołem Ebsteina. Leczenie i możliwa operacja w USA, na które udało się rodzinie zakwalifikować, są bardzo drogie - potrzeba jeszcze ponad 1,5 miliona złotych, dlatego każda złotówka jest na wagę życia małego wojownika. Dziękuję za każde wsparcie!
https://www.siepomaga.pl/karol-ziomek
0
@MesQueUnClub_87 No dobra, ale bułka kajzerka - tak czy nie?
0
@gumaz Chciałbym kiedyś tego spróbować, ale coś czuję, że na takie rzeczy chyba jestem zbyt wrażliwy. Nawet jak byłem kiedyś w Wiedniu na karuzeli na wysokości 117m, to już mi było tak średnio, a jeszcze dodatkowo maszyna się odkręcała do zewnątrz i naprawdę zapierdzielała xd
https://c7.alamy.com/comp/BRDYTN/vienna-wurstelprater-BRDYTN.jpg
0
Trochę tę piłkę już człowiek ogląda i swoje wnioski potrafi wysnuć. Mianowice, moim zdaniem, w dzisiejszym meczu City prezentowało się trochę słabiej, niż 2 lata temu, gdy ograli Real 4-0. A jak wasze odczucia?
7
@Andi18 To zależy, gdzie czytasz. Tu jest kibicem Realu, na stronie śmietankowych jest kibicem Barcy.
0
Już sam początek meczu zwiastował jakieś zesrańsko w obronie City. I dokonało się.
0
Ale wyrwy w tej obronie City
0
@Arn3th Dla ostatniej drużyny Championship wygrać z liderem i prawdopodobnie przyszłym mistrzem Premier League to w sumie jak zdobyć puchar :>
A kto wie, czy przy takiej formie jaką ma City, jeszcze im czegoś nie ukąszą w następnej rundzie
1
@NeroTFP1 W tamtym roku dopiero po raz pierwszy obejrzałem X Files, z dzieciństwa kojarzyłem w sumie tylko tę straszną muzyczkę z intro ^^
1
@Jakchcesz ale taka z wszystkimi możliwymi dodatkami, c'nie?
5
Bardzo proszę o dokonanie choćby symbolicznej wpłaty na 5-miesięcznego Karolka, który urodził się z bardzo rzadką i ciężką wadą serca, dokładniej z zespołem Ebsteina. Leczenie w USA, na które udało się rodzinie zakwalifikować, jest bardzo drogie, potrzeba ponad 2 miliony złotych, dlatego każda złotówka jest na wagę życia małego wojownika. Dziękuję za każde wsparcie!
https://www.siepomaga.pl/karol-ziomek
2
@MesQueUnClub96 Takie ciągłe użalanie się tutaj niczego dobrego nie przyniesie. Jeżeli to faktycznie jest problem, a nie trolling, to serio zwróć się z tym do specjalisty. Ciągłe przesiadywanie tutaj i pisanie do obcych ludzi schowanych pod nickami zamiast prowadzenie normalnej rozmowy z rówieśnikami nie jest normalne, choć wiem, że w pewien sposób jest to odskocznia od problemów i jest to z twojego punktu widzenia wygodne - ale im dłużej tkwisz w takim układzie, tym będzie gorzej.
1
@Jakchcesz „Deutsche Qualität ist gute Qualität“
0
Brawo drużyna. Bardzo dobra druga połowa, nad wyraz spokojny przebieg gry jak na granie przez półgodziny w dziesięciu. Do końca jeszcze dużo spotkań, ale na ten moment najważniejsze, że znów mamy wszystko we własnych nogach.
Vamos!
1
Nie no, czerwo ewidentne. Nie ma co patrzeć, że rządowi za takie coś nie są wyrzucani.
Przemotywowany Fermin.
18
Cóż, to taki mecz, że jeżeli żadna z drużyn w drugiej połowie nie strzeli bramki lub żadna nie strzeli więcej niż przeciwnik, to skończy się podziałem punktów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Destroyer_of_Worlds Już prędzej Izraelici przestaną wywierać presję na sędziach
0
Sędzia widział z metra faul i nawet bez kartki xDD
Cyrk
0
@Michael24 No cóż, takie madrycioki całe swoje życia się zastanawiają, jak to w ogóle jest zdobyć tryplet
4
@jacobFCB Powinna być żółta dla zawodnika Leganes za prowokowanie rywali do faulu i ryzyko kontuzji któregoś z nich, podczas ich równoczesnych wślizgów
3
@michal26 Może Marcin "The Polish Hammer" Gortat?
2
@Kitek1640 @Comentateiro Co ciekawe, mają tyle samo strzelonych bramek co City - po 48. Lepsi są tylko Arsenal (49) i Liverpool (56). Tylko co z tego, jak defensywy nie ma (: