damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Pawlak1992 wymyślający historyjkę primaaprilisową - historia prawdziwa ^^
https://streamin.one/v/18f7f3e0
1
@Barclonismo Jasne, że pamiętam. Najgorzej jak Barca grała mecze o 22, dopiero rano można było wynik sprawdzić, a Internetu jeszcze nie miałem :D
2
@Danny Gaucho czyli nie rzuca słów na wiatr :>
https://zapodaj.net/images/b2eafab458ca5.png
23
@Danny Gaucho "polskie media lecą na jedno kopyto"
Kopyto i Borek w jednym wpisie? Czy ty aby synu nie pomyliłeś odwagi z odważnikiem?
6
Kiedy Robert w Bayernie:
01.09.2020 - "Jerzy Engel w trakcie programu „4-4-2” na antenie TVP Sport odniósł się do nieobecności Roberta Lewandowskiego na zgrupowaniu (Liga Narodów, mecze z Bośnią i Holandią). Były selekcjoner reprezentacji Polski nie rozumie decyzji lidera kadry. - "Reprezentacja narodowa to reprezentacja narodowa. Robert Lewandowski jest jej kapitanem. Nie wyobrażam sobie, by po tak trudnym czasie, jaki wszyscy przeżywamy, jego nie było z drużyną. Kiedy kapitana nie ma w tak ciężkim momencie, kiedy zespół się znowu spotyka, kiedy od nowa trzeba budować tę drużynę w tak wymagających warunkach, jakie w tej chwili mamy, wtedy jest trudno. Jestem przeciwny temu. Dla mnie, jako byłego selekcjonera, jest to nie do przyjęcia. Nie ma ważniejszego zespołu niż narodowa reprezentacja. Tego się nie robi – zakończył Engel."
Mateusz Borek odniósł się wówczas do tego na Twitterze: "Pozwolę się nie zgodzić z byłym selekcjonerem. Niemcy z Bayernu też dostali wolne. Muszą odpocząć kilkanaście dni, zwłaszcza że będą znów grać non stop do lipca. Lewandowski bez odpoczynku teraz, w maju 2021 byłby cieniem siebie. A ma być w TOP formie na EURO."
Kiedy Robert w Barcelonie
marzec 2025 - Mateusz Borek mający nieustający ból czterech liter i płaczący w mediach po dziś dzień, bo Robert będący w trudach sezonu klubowego nie rozpoczyna meczu z zawsze groźną Maltą, a to przecież KAPITAN REPREZENTACJI!!11!
5
Pierwszy sezon Prison Break - ależ to było show
https://x.com/JariuszMop/status/1906333579715416572
4
@Luciano99 oczywiście nieodpłatnej, żeby zaraz nie myśleli nie wiadomo o czym
0
@NeroTFP1 a jak dobrze wiemy, mr Matthew Littleforest potrafi być wyczulony na "panowanie"
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2024/06/p8ItxNnMSPYqwmqn.jpg
3
Przypominajka dla chętnych: jeszcze tylko do północy można wyhaczyć promkę na Disney+ za 7,99 zł/mies. przez 4 miesiące w planie Standard (cena regularna 29,99 zł/mies.). Oferta skierowana do nowych lub powracających użytkowników.
0
A tak zupełnie serio, to w przypadku samobója strzelonego ręką, sędzia mógłby nie uznać gola i podyktować rzut karny? Mowią coś o tym przepisy?
0
Wut? To co tam było, że nawet wolnego nie ma.
4
@macio_944 kiedyś to ludzie za darmo robili i się cieszyli, że robota jest, a teraz powymyślali z tą wypłatą..
4
Nie oglądałem meczu Realu, ale skoro wygrali 3:2 to znaczy, że zasłużenie zgarnęli 3 punkty i obyło się bez żadnych kontrowersji, prawda?
Prawda?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Luciano99 jak to dobrze, że pracuje u ciebie taki fachowiec jak @Bocheno1 , który zjadł zęby na tej robocie
12
Wniosek Osasuny ponoć ma być rozpatrzony zaraz po powtórzonym karnym Błaszczykowskiego
#czekamy
7
Gdyby tylko dało się cofnąć to całe zamieszanie z Raphinhą...
https://zapodaj.net/images/2e02e03a707d6.png
6
Po 28 kolejkach La Ligi Barcelona ma 63 punkty, a Osasuna 33. Jeśli Barca wszystkie pozostałe mecze przegra, a Osasuna wszystkie wygra i zrówna się punktowo, to i tak Barca będzie wyżej w tabeli, bo ma lepszy bilans bezpośrednich meczów (2:4, 3:0).
5
Szkoda, że Robert prawie do 70 minuty żadnej takiej sytuacji nie wykorzystał, mógłby odskoczyć w Pichichi. Co prawda siedział na ławce, no ale niesmak pozostał.
1
Dwa miesiące temu to Wojtek wychodzi do takiej piłki i fauluje rywala, podobnie jak bramkarz Osasuny chwilę temu Daniego :D
3
Ciekawe, kiedy się Tarczyński zorientuje, że to jednak nie ten Łukasz Bok xDD
2
Moje oficjalne stanowisko do całej tej sprawy z Raphinhą. Nieoficjalnych nie ma.
4
Co oni z tymi uszami mają. Ale im na psychę wjechała opinia publiczna po Litwie, piłkarzyki wielkie xD
2
OSTATNIA PROSTA!
Czołem. Bardzo proszę o dokonanie choćby symbolicznej wpłaty lub przekazania 1,5% podatku z racji obecnych rozliczeń za 2024 rok na 7-miesięcznego Karolka, który urodził się z bardzo rzadką i ciężką wadą serca, dokładniej z zespołem Ebsteina, charakteryzującym się nieprawidłowym uformowaniem jednej z zastawek serca. Leczenie i możliwa operacja w USA, na które udało się rodzinie zakwalifikować, są bardzo drogie - zebrano już prawie 2 mln złotych, brakuje jeszcze ok. 185 tys. zł. Ludzie dwoją się i troją, aby tylko pomóc - a to z licytacjami, a to z kiermaszami, a to z różnymi dniami otwartymi - każdy, jak może. Jeżeli byłoby to możliwe, proszę o udostępnienie linka do zbiórki.
Zbiórka trwa do końca marca (!), dlatego potrzebna jest pełna mobilizacja. Dziękuję!
Numer KRS: 0000396361
Cel szczegółowy: 0754705 Karol
https://www.siepomaga.pl/karol-ziomek
0
Obserwując wnikliwie dzisiejszy mecz, wydaje mi się, że obojętnie z kim będziemy grać w grupie eliminacyjnej - Holandią czy Hiszpanią, to nie będziemy w tych starciach faworytem.
3
Coś ten Mbappe mi na Messengerze dziwne rzeczy wypisuje. Do was też?
https://x.com/Martin__AFC/status/1902127239237406856
1
@NeroTFP1 Czyli za 5 lat w Miedzi Legnica
1
@Rastafarnianin Otóż są xD
Z tym, że już nieraz się na tę informację niestety natknąłem, także tym razem cię nie ukamienuję ^^
0
@NeroTFP1 Norman Bates/Norma Bates
12
Ale przynajmniej grając z Atletico są jakieś emocje w tym sezonie - nie to co z tą jakąś drugą drużyną z Madrytu