damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiadomo już może, czy służby znalazły i osadziły z powrotem w zoo te czarne, niebezpieczne i agresywne zwierzęta? Ponoć były widziane w okolicach stadionu Sevilli.
1
Jeeeeeeest. Mamy to! Duma panowie, jaki to jest charakter, COŚ FAANTASTYCZNEGO!
1
Styki się poprzepalały w tym durnym czarnym łbie
0
Ale zasluzyl chłop jak nikt. Czyścił dzisiaj niesamowicie :D
1
Szkoda strzępić ryja na to, co się dzieje w drugiej połowie
1
I to akurat przeciw nam po raz pierwszy w życiu wolnego trafił
0
Cubarsi szefuncio!!
1
@barcanawieki ale nie jak w pierwszym meczu w fazie ligowej :D
0
Kurde raz, ale człowiek nabuzowany od rana. Jeszcze jak się patrzy na te obrazki kibiców Barcy, którzy bawią się tam na całego - ależ by się chciało tam być :D
Nic, tylko ich zgnieść i podnieść puchar!
1
@magister97r Ależ pudło na brązowej.. Szkoda
15
- Deco, śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Deco, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Real, to takie mendy i świnie są.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś. Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.
- Deco, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Lapciu, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Deco, ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Real to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to oni mieli źle. Ale co, bezkarnie szczują na sędziów, są piłkarskim Izraelem, wpływy mają, pieniądze w bankomacie mają. Sam żem widział, jak Perez wybierał.
- No szkoda, że ty nie masz z czego wybierać.
- Kurde, jak ja ich nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego oni tacy są?
- Lapciu, nie wiem dlaczego on tacy są no! Może kiedyś nie mieli 15 Lig Mistrzów. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Deco? Jak tylko się o tych mendach zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Deco zło chodzące, trzeba by ich wyeliminować.
0
Ale to jest piękne, że prześcieradła tak bardzo boją się kolejnej kompromitacji, że będą woleli walkowerem finał oddać. Żałosny podklub.
2
A już myślałem, że schrzanił z tym wyjściem na żółtą :D
1
@magister97r O której się skończył mecz? Nie dotrwałem do końca :D
0
Ale Selby z Woollastonem męczą bułę. Przed pierwszą w nocy to chyba tego nie skończą.
9
Haha, co za gość w 1z10, wygrał z wynikiem 802 punktów - drugi najwyższy rezultat w historii programu :D
16
@Gronek Ale skoro tak dużo obstawiasz, to pewnie wychodzisz na plus, prawda? Prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Kgorecki2500 No popatrz, a w Krakowie piękne słoneczko i nie zanosi się na krople deszczu
1
@MesQueUnClub_87 Wczoraj ok. 15:00 było z 40000 :D
1
Z dwoma pierwszymi postulatami się zgodzę. Od dawna jestem przeciwnikiem dogrywek i takie karniaczki od razu byłyby w sam raz (to samo tyczy się międzynarodowych rozgrywek). Natomiast to, że drużyna z jednego kraju zagra z drużyną z tego samego kraju w 1/8? Nie widzę w tym nic złego. Każda drużyna zagrała 8 meczów w fazie ligowej, jest to już jakaś próba i nie ma co tu moim zdaniem manipulować. Zamiast tego, niech może będzie mniej drużyn z czołowych lig a więcej z mniejszych, wtedy takie prawdopodobieństwo się obniży - choć wiadomo, że kaska się baronom zgadzać nie będzie :)
13
@Pedri16Future co to za propagandowe gówno xDD
Jakoś sobie nie przypominam w ostatnich latach meczu Barcy z Fenerbahce, a tu niby Messi 8 goli :D Ale niektórzy z tej zazdrości mają poryte łby, żeby takie coś tworzyć
2
Nawet u @Luciano99 tak liczników nie kręcą, jak tu z liczbą użytkowników online
38
Równo 8 lat temu Leo Messi rozwiesił pranie na Bernabeu :-)
1
@Filipem A to to już w ogóle inna półka. Majstersztyk ta brama była.
2
No nie przeboleję tej sytuacji Yamala. Po meczu odpalasz młody jutuba, Barca vs PSG, rajd Iniesty przez pół boiska i patrz się i ucz od Neymara, jak się takie sytuacje kończy - mijanka i elo
3
Tam był hektar przestrzeni, spokojnie mógł bramkarza minąć..
1
Ale Olmo ma ten zryw :D Oby limit pecha już wyczerpał w tym sezonie, będzie bardzo potrzebny
19
Javier Tebas rozpatrujący wniosek Barcelony o zmianę godziny meczu z Valladolid, żeby mieć więcej wypoczynku przed rewanżem z Interem - historia prawdziwa
https://streamable.com/rvuxcq
7
Komentarz usunięty
1
HSV chyba już tradycyjnie odpala protokół zesrania się metr przed kiblem i będzie do końca drżeć o awans do Bundesligi xD Wciąż są liderem ligi, ale tydzień temu przegrali u siebie z Brunszwikiem (jedno miejsce nad strefą spadkową), a dzisiaj od 3 minuty grali w przewadze jednego zawodnika przeciwko Schalke i tylko zremisowali. To już siódmy sezon z rzędu, odkąd spadli z najwyższej klasy rozgrywkowej i tak coś wrócić nie mogą :D