1

Wiadomo już może, czy służby znalazły i osadziły z powrotem w zoo te czarne, niebezpieczne i agresywne zwierzęta? Ponoć były widziane w okolicach stadionu Sevilli.

1

Jeeeeeeest. Mamy to! Duma panowie, jaki to jest charakter, COŚ FAANTASTYCZNEGO!

1

Styki się poprzepalały w tym durnym czarnym łbie

0

Ale zasluzyl chłop jak nikt. Czyścił dzisiaj niesamowicie :D

1

Szkoda strzępić ryja na to, co się dzieje w drugiej połowie

1

I to akurat przeciw nam po raz pierwszy w życiu wolnego trafił

0

Cubarsi szefuncio!!

1

@barcanawieki ale nie jak w pierwszym meczu w fazie ligowej :D

0

Kurde raz, ale człowiek nabuzowany od rana. Jeszcze jak się patrzy na te obrazki kibiców Barcy, którzy bawią się tam na całego - ależ by się chciało tam być :D

Nic, tylko ich zgnieść i podnieść puchar!

1

@magister97r Ależ pudło na brązowej.. Szkoda

15

- Deco, śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Deco, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Real, to takie mendy i świnie są.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś. Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.
- Deco, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Lapciu, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Deco, ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Real to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to oni mieli źle. Ale co, bezkarnie szczują na sędziów, są piłkarskim Izraelem, wpływy mają, pieniądze w bankomacie mają. Sam żem widział, jak Perez wybierał.
- No szkoda, że ty nie masz z czego wybierać.
- Kurde, jak ja ich nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego oni tacy są?
- Lapciu, nie wiem dlaczego on tacy są no! Może kiedyś nie mieli 15 Lig Mistrzów. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Deco? Jak tylko się o tych mendach zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Deco zło chodzące, trzeba by ich wyeliminować.

0

Ale to jest piękne, że prześcieradła tak bardzo boją się kolejnej kompromitacji, że będą woleli walkowerem finał oddać. Żałosny podklub.

2

A już myślałem, że schrzanił z tym wyjściem na żółtą :D

1

@magister97r O której się skończył mecz? Nie dotrwałem do końca :D

0

Ale Selby z Woollastonem męczą bułę. Przed pierwszą w nocy to chyba tego nie skończą.

9

Haha, co za gość w 1z10, wygrał z wynikiem 802 punktów - drugi najwyższy rezultat w historii programu :D

16

@Gronek Ale skoro tak dużo obstawiasz, to pewnie wychodzisz na plus, prawda? Prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Kgorecki2500 No popatrz, a w Krakowie piękne słoneczko i nie zanosi się na krople deszczu

1

@MesQueUnClub_87 Wczoraj ok. 15:00 było z 40000 :D

1

Z dwoma pierwszymi postulatami się zgodzę. Od dawna jestem przeciwnikiem dogrywek i takie karniaczki od razu byłyby w sam raz (to samo tyczy się międzynarodowych rozgrywek). Natomiast to, że drużyna z jednego kraju zagra z drużyną z tego samego kraju w 1/8? Nie widzę w tym nic złego. Każda drużyna zagrała 8 meczów w fazie ligowej, jest to już jakaś próba i nie ma co tu moim zdaniem manipulować. Zamiast tego, niech może będzie mniej drużyn z czołowych lig a więcej z mniejszych, wtedy takie prawdopodobieństwo się obniży - choć wiadomo, że kaska się baronom zgadzać nie będzie :)

13

@Pedri16Future co to za propagandowe gówno xDD

Jakoś sobie nie przypominam w ostatnich latach meczu Barcy z Fenerbahce, a tu niby Messi 8 goli :D Ale niektórzy z tej zazdrości mają poryte łby, żeby takie coś tworzyć

2

Nawet u @Luciano99 tak liczników nie kręcą, jak tu z liczbą użytkowników online

38

Równo 8 lat temu Leo Messi rozwiesił pranie na Bernabeu :-)

1

@Filipem A to to już w ogóle inna półka. Majstersztyk ta brama była.

2

No nie przeboleję tej sytuacji Yamala. Po meczu odpalasz młody jutuba, Barca vs PSG, rajd Iniesty przez pół boiska i patrz się i ucz od Neymara, jak się takie sytuacje kończy - mijanka i elo

3

Tam był hektar przestrzeni, spokojnie mógł bramkarza minąć..

1

Ale Olmo ma ten zryw :D Oby limit pecha już wyczerpał w tym sezonie, będzie bardzo potrzebny

19

Javier Tebas rozpatrujący wniosek Barcelony o zmianę godziny meczu z Valladolid, żeby mieć więcej wypoczynku przed rewanżem z Interem - historia prawdziwa

https://streamable.com/rvuxcq

7

Komentarz usunięty

1

HSV chyba już tradycyjnie odpala protokół zesrania się metr przed kiblem i będzie do końca drżeć o awans do Bundesligi xD Wciąż są liderem ligi, ale tydzień temu przegrali u siebie z Brunszwikiem (jedno miejsce nad strefą spadkową), a dzisiaj od 3 minuty grali w przewadze jednego zawodnika przeciwko Schalke i tylko zremisowali. To już siódmy sezon z rzędu, odkąd spadli z najwyższej klasy rozgrywkowej i tak coś wrócić nie mogą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?