damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
zawsze śmieszy xDD
23
Przynajmniej mamy pewność, że po letnim okienku transferowym będzie albo Nico, albo nico.
3
PSG vs Inter Mediolan 5-0
PSG vs Inter Miami 4-0
Pozostają jeszcze m.in. zawsze groźni:
- Inter Turku, lider fińskiej Veikkausliigi
- Inter Escaldes, lider andorskiej Primera Divisió
- Inter Kashi, wicelider indyjskiej I-League (drugi poziom rozgrywkowy)
0
@NeroTFP1 Śmichy-chichy, ale jak Suarez skończy 89 lat, to Cristano gul skoczy
0
@Rifek może gdyby miał obie ręce złamane
2
@MateS uBlock Origin na lapku, Brave w telefonie i lecimy z tematem
9
@jowita jakiej jeszcze nie znacie. Z nieoficjalnych źródeł wiem, że ma być naszą szansą medalową za 3 lata w LA. Tyle, że nie wiem, czy w skokach do wody, czy podtapianiu hal.
5
Eh, człowiek raz meczu nie obejrzał, a tu joga bonito w najczystszej postaci go ominęła
0
@MirusAmisz FIFA testuje te kamerki pilotażowo na tym turnieju, być może w niedalekiej przyszłości stanie się to normą
17
mega szybko piłka leci z tej perspektywy - w ogóle wrażenie prawie takie, jakby się samemu uderzało ^^
5
Messi gooool z wolnego :D
1
@lajcior Pyry z kartoflami okraszone ziemniaczkami
7
Ale co Auckland trzymało bezbramkowy remis do szóstej minuty, to ich
31
@Jonyx żona wie?
1
@clyde Totalnie nie siedzę w temacie gier, ale do Ubisoftu mam sentyment przez moją grę dzieciństwa - Rayman 2 :D
Ależ ja to uwielbiałem - rozgrywka, soundtrack, magiczny świat. Kiedyś to było, teraz to ni ma.
5
@michal26 cóż szkodzi zapytać
7
Pilne! Dotarłem do szczegółowej rozpiski, jak przebiegało zakończone już spotkanie naszych ancymonów.
9
Szczera, męska rozmowa po blamażu kadry
0
Ale bym sobie obejrzał taką Barcelonę Franka Rijkaarda
26
Zibi wybrał język faktów. Wstyd, że naszą piłką rządzi taka miernota, jak Kulesza.
9
Krótki przekaz prosto ze Szkolnej 17
33
Skisnąłbym, jakby wykrakał xDD
3
Najważniejsze pytanie - co ten konflikt Lewandowskiego z Probierzem oznacza dla Marka Wocha?
1
Weźcie mi tego Probierza z kadry, bo tylko mi obrzydza wszystko. Casha nie powoływał, bo przecież takie bogactwo na prawej stronie mamy. Grabarę olewa konsekwentnie. Teraz kwas z Lewym. Atmosferka cud, miód, orzeszki - ależ pięknie będzie piłeczka chodzić. Jeszcze ten Kulesza discopolowiec, który będzie prezesem przez kolejną kadencję - gdzie ja do otwierania dożynek w Parzymiechach Dolnych bym go nie mianował nawet.
3
@Comentateiro *nie dotyczy meczów Realu Madryt, gdzie potrafi biegać 23 zawodników
4
Najlepszy mecz, jaki obejrzałem w życiu (na potrzeby tego wpisu urodziłem się dzisiaj)
6
zakochani są wspaniali, ale po pewnym czasie i tak może zrobić się niezręcznie
https://zapodaj.net/images/b2c4dfe117ed0.jpg
4
No fajna, fajna ta przystawka, ale dawać mi już danie główne. Polska-Mołdawia rzecz jasna.
22
to już Potter pod schodami u wujka miał przytulniej
0
@FcPortoFan1999 tak dokładnie po niemiecku, to Wyrc, z tym że to "r" to trochę jak "h" się wymawia
https://pl.forvo.com/word/florian_wirtz/