4

zawsze śmieszy xDD

23

Przynajmniej mamy pewność, że po letnim okienku transferowym będzie albo Nico, albo nico.

3

PSG vs Inter Mediolan 5-0
PSG vs Inter Miami 4-0

Pozostają jeszcze m.in. zawsze groźni:
- Inter Turku, lider fińskiej Veikkausliigi
- Inter Escaldes, lider andorskiej Primera Divisió
- Inter Kashi, wicelider indyjskiej I-League (drugi poziom rozgrywkowy)

0

@NeroTFP1 Śmichy-chichy, ale jak Suarez skończy 89 lat, to Cristano gul skoczy

0

@Rifek może gdyby miał obie ręce złamane

2

@MateS uBlock Origin na lapku, Brave w telefonie i lecimy z tematem

9

@jowita jakiej jeszcze nie znacie. Z nieoficjalnych źródeł wiem, że ma być naszą szansą medalową za 3 lata w LA. Tyle, że nie wiem, czy w skokach do wody, czy podtapianiu hal.

5

Eh, człowiek raz meczu nie obejrzał, a tu joga bonito w najczystszej postaci go ominęła

0

@MirusAmisz FIFA testuje te kamerki pilotażowo na tym turnieju, być może w niedalekiej przyszłości stanie się to normą

17

mega szybko piłka leci z tej perspektywy - w ogóle wrażenie prawie takie, jakby się samemu uderzało ^^

5

Messi gooool z wolnego :D

1

@lajcior Pyry z kartoflami okraszone ziemniaczkami

7

Ale co Auckland trzymało bezbramkowy remis do szóstej minuty, to ich

31

@Jonyx żona wie?

1

@clyde Totalnie nie siedzę w temacie gier, ale do Ubisoftu mam sentyment przez moją grę dzieciństwa - Rayman 2 :D

Ależ ja to uwielbiałem - rozgrywka, soundtrack, magiczny świat. Kiedyś to było, teraz to ni ma.

5

@michal26 cóż szkodzi zapytać

7

Pilne! Dotarłem do szczegółowej rozpiski, jak przebiegało zakończone już spotkanie naszych ancymonów.

9

Szczera, męska rozmowa po blamażu kadry

0

Ale bym sobie obejrzał taką Barcelonę Franka Rijkaarda

26

Zibi wybrał język faktów. Wstyd, że naszą piłką rządzi taka miernota, jak Kulesza.

9

Krótki przekaz prosto ze Szkolnej 17

33

Skisnąłbym, jakby wykrakał xDD


3

Najważniejsze pytanie - co ten konflikt Lewandowskiego z Probierzem oznacza dla Marka Wocha?

1

Weźcie mi tego Probierza z kadry, bo tylko mi obrzydza wszystko. Casha nie powoływał, bo przecież takie bogactwo na prawej stronie mamy. Grabarę olewa konsekwentnie. Teraz kwas z Lewym. Atmosferka cud, miód, orzeszki - ależ pięknie będzie piłeczka chodzić. Jeszcze ten Kulesza discopolowiec, który będzie prezesem przez kolejną kadencję - gdzie ja do otwierania dożynek w Parzymiechach Dolnych bym go nie mianował nawet.

3

@Comentateiro *nie dotyczy meczów Realu Madryt, gdzie potrafi biegać 23 zawodników

4

Najlepszy mecz, jaki obejrzałem w życiu (na potrzeby tego wpisu urodziłem się dzisiaj)

6

zakochani są wspaniali, ale po pewnym czasie i tak może zrobić się niezręcznie

https://zapodaj.net/images/b2c4dfe117ed0.jpg

4

No fajna, fajna ta przystawka, ale dawać mi już danie główne. Polska-Mołdawia rzecz jasna.

22

to już Potter pod schodami u wujka miał przytulniej

0

@FcPortoFan1999 tak dokładnie po niemiecku, to Wyrc, z tym że to "r" to trochę jak "h" się wymawia

https://pl.forvo.com/word/florian_wirtz/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?