0

@BarcaaVEB To jakieś nowe rozgrywki - PPP?

1

Na ten moment (przed zakończeniem meczu Legii) Polska ma w tym sezonie już 2,125 punktów w rankingu UEFA. Dla przykładu, dokładnie tyle samo punktów uzyskaliśmy w CAŁYM sezonie 19/20.

Wówczas:
- Piast odpadł w 1. rundzie LM z BATE, a następnie skompromitował się z Rigą i odpadł w 2. rundzie LE
- Cracovia odpadła już w 1. rundzie LE z Dunajską Stredą
- Lechia odpadła w 2. rundzie LE z Brøndby
- Legia przeszła 3 rundy LE, natomiast odpadła w decydującej czwartej z Rangers

Także we wrześniu 2019 mieliśmy już fajrant.

0

Nie ma co się szczypać w tańcu, trzeba to wygrać i zgarnąć komplet punktów do rankingu

0

Ależ pograł Raków! Śliczna akcja.

0

Ale co sędzia ciałem powalczył, to jego!

4

@NeroTFP1 Z zagranicznych to oczywiście Farrokh Bulsara ;-)
Natomiast co chodzi o polskiego artystę, to hmm.. chyba Zbyszek Wodecki. Chociaż ostatnio dużo się osłuchałem z Maanam - Kora też odcisnęła naprawdę spore piętno w naszej muzyce.

1

@Kgorecki2500 Toyota Yaris - czerwony demon :D

4

@JohnKennedy śmierć wrogom włoszczyzny

7

Będę se jeść szarlotkę z lodami popijając kawą w tym jakże zacnym kubku, a wy nie. Nawet mi was nie żal.

https://zapodaj.net/images/7f82cb82c7d94.jpg

24

Friendship ended with Yamal.
Now Roony is my best friend.

0

@karci0 zrobiłby to

0

Przyjmując na chwilę, że to mecz rugby, to wykończenie Roony'ego klasowe

1

Panie, ale takie to nawijaj po długim jak Henry - 14-stka na plecach zobowiązuje :D

0

Ręka gra, wszystko prawidłowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@gumaz Nie no, raz na jakiś czas piwerko sobie łyknę, abstynentem nie jestem, ale aż tak bardzo na co dzień mnie do tego nie ciągnie. Ale np. w przypadku wesel, to wlatuje wódka i bimber, nie stronię.

1

@gumaz alkoholu zero, tylko wczoraj zerówka Okocim białe z morelą

11

ale przyk**wił zdrowo :D

1

@mordini123 Jest bardzo, ale to bardzo dobrze, a i tak szkoda chociażby tej frajerskiej przegranej Lecha w dwumeczu ze Spartakiem Trnava w el. LKE 2 lata temu. Każdy maleńki punkcik dorzucony do rankingu ma ogromne znaczenie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Panie @MesQueUnClub_87, a jak jest? Ciepło czy zimno?

2

Pululu gooll, brawo Jaga!

3

Ten klub jest niepodrabialny.

0

@Metempsychosis I prefer not to speak

2

Co musi zrobić podgrzybek, żeby awansować na grzybka?

0

@Hshdhrhdh ja to bym se chciał iść do takiego fryzjera, żeby mi cuś w tej podobie wyczarował

https://i.pinimg.com/736x/06/c3/be/06c3beb81ca9e071d8ed60d6808060d3.jpg

3

@Ku84fcb po co mam wybierać, najlepiej zabrać obie

10

@Popitek12 Dlaczego ten Paździoch to taka menda i świnia jest?

1

@Almogaver Nie no, chyba by się powstydził właśnie

2

@NeroTFP1 korepetycje z elfickiego potrzebne na już!

13

A więc tak brzmi język polski dla obcokrajowca - zlepek niezrozumiałych, szeleszczących dźwięków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?