damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaaVEB To jakieś nowe rozgrywki - PPP?
1
Na ten moment (przed zakończeniem meczu Legii) Polska ma w tym sezonie już 2,125 punktów w rankingu UEFA. Dla przykładu, dokładnie tyle samo punktów uzyskaliśmy w CAŁYM sezonie 19/20.
Wówczas:
- Piast odpadł w 1. rundzie LM z BATE, a następnie skompromitował się z Rigą i odpadł w 2. rundzie LE
- Cracovia odpadła już w 1. rundzie LE z Dunajską Stredą
- Lechia odpadła w 2. rundzie LE z Brøndby
- Legia przeszła 3 rundy LE, natomiast odpadła w decydującej czwartej z Rangers
Także we wrześniu 2019 mieliśmy już fajrant.
0
Nie ma co się szczypać w tańcu, trzeba to wygrać i zgarnąć komplet punktów do rankingu
0
Ależ pograł Raków! Śliczna akcja.
0
Ale co sędzia ciałem powalczył, to jego!
4
@NeroTFP1 Z zagranicznych to oczywiście Farrokh Bulsara ;-)
Natomiast co chodzi o polskiego artystę, to hmm.. chyba Zbyszek Wodecki. Chociaż ostatnio dużo się osłuchałem z Maanam - Kora też odcisnęła naprawdę spore piętno w naszej muzyce.
1
@Kgorecki2500 Toyota Yaris - czerwony demon :D
4
@JohnKennedy śmierć wrogom włoszczyzny
7
Będę se jeść szarlotkę z lodami popijając kawą w tym jakże zacnym kubku, a wy nie. Nawet mi was nie żal.
https://zapodaj.net/images/7f82cb82c7d94.jpg
24
Friendship ended with Yamal.
Now Roony is my best friend.
0
@karci0 zrobiłby to
0
Przyjmując na chwilę, że to mecz rugby, to wykończenie Roony'ego klasowe
1
Panie, ale takie to nawijaj po długim jak Henry - 14-stka na plecach zobowiązuje :D
0
Ręka gra, wszystko prawidłowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@gumaz Nie no, raz na jakiś czas piwerko sobie łyknę, abstynentem nie jestem, ale aż tak bardzo na co dzień mnie do tego nie ciągnie. Ale np. w przypadku wesel, to wlatuje wódka i bimber, nie stronię.
1
@gumaz alkoholu zero, tylko wczoraj zerówka Okocim białe z morelą
11
ale przyk**wił zdrowo :D
1
@mordini123 Jest bardzo, ale to bardzo dobrze, a i tak szkoda chociażby tej frajerskiej przegranej Lecha w dwumeczu ze Spartakiem Trnava w el. LKE 2 lata temu. Każdy maleńki punkcik dorzucony do rankingu ma ogromne znaczenie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Panie @MesQueUnClub_87, a jak jest? Ciepło czy zimno?
2
Pululu gooll, brawo Jaga!
3
Ten klub jest niepodrabialny.
0
@Metempsychosis I prefer not to speak
2
Co musi zrobić podgrzybek, żeby awansować na grzybka?
0
@Hshdhrhdh ja to bym se chciał iść do takiego fryzjera, żeby mi cuś w tej podobie wyczarował
https://i.pinimg.com/736x/06/c3/be/06c3beb81ca9e071d8ed60d6808060d3.jpg
3
@Ku84fcb po co mam wybierać, najlepiej zabrać obie
10
@Popitek12 Dlaczego ten Paździoch to taka menda i świnia jest?
1
@Almogaver Nie no, chyba by się powstydził właśnie
2
@NeroTFP1 korepetycje z elfickiego potrzebne na już!
13
A więc tak brzmi język polski dla obcokrajowca - zlepek niezrozumiałych, szeleszczących dźwięków