0

ej Lechu, taki protip - żeby powalczyć o awans, trzeba zacząć zdobywać bramki.
tak tylko piszę, może gdzieś wam umknęło - zdarza się.

34

@supraomnes1 "podobają mi się również kobiety przy tuszy"

haaaalooooo @jowita

1

@VeB 1899 Trochę razi mnie nazywanie Peni ręcznikiem biorąc pod uwagę to, że gość jesienią wcale nie grał aż tak źle, jak go się tu czasem przedstawia

3

@BorzyKrzys Narnia, szafa, lew... hm, coś jakby kojarzę

2

@Herato W drugą stronę też to działało ^^

https://zapodaj.net/images/2183f080a6ab1.jpg

0

Ja pierdziele, jaką on ma lekkość i szybkość w tych ruchach, jakby na przyspieszeniu 1,5x grał :D

0

Dopiero odpaliłem mecz. Kogo już sprzedajemy?

1

@michal26 ten dzwonek telefonu xDD

10

W pierwszej chwili myślałem, że to Flick xD

0

@vangoor haha, nie no, od tamtego czasu priorytety się troszkę zmieniły :D

0

@MysticCat Moim szczytem marzeń była Nokia N8, ale na marzeniach sie wtedy skończyło :D

0

@bartekvisca Ja Lumii nie miałem, ale Androida tam nie było. Później coś chyba zaczęli wdrażać w nowszych modelach, z tym że bez większych sukcesów.

0

@negreanu Mój pierwszy telefon to była Nokia 5130 XpressMusic (z tym, że z niebieską obwódką). I jeszcze ta gra Bounce Tales - absolutny goacik.

5

@Kapitan hawk Za Dudy była Liga Mistrzów. Trochę tęsknię.

1

Ale za naprawdę obiecującą pierwszą połowę mogliby dać chociaż 0,1 pkt do rankingu

0

dobra, ebać tego gola. ciśniemy dalej

0

Byłoby mega niesprawiedliwe, jakby po takim okresie dominacji Lech nic nie wcisnął. Brawo, jedziemy dalej!!

0

Kurdee, mógł Moutinho ładować

1

0

@FcPortoFan1999 ale Aleksa to ty szanuj

2

@Comentateiro co się nic nie chwalisz

7

@Hosh Pamiętam, jak z Kopenhagą w Lidze Mistrzów zagwizdał w czasie ich akcji, a tamci przerwali grę myśląc, że sędzia odgwizdał spalonego :D

19

A to fajne!

64

Trzeba wstrzymać się do komunikatu ze strony klubu, ale jeżeli to prawda, powinien to być definitywny koniec Niemca w zespole. Kapitan, jego mać.

9

Oczywiście nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca, ale jak dotąd wydaje mi się, że gramy nieco lepszą piłkę niż Daegu.

1

Kurde raz, jak on tymi nogami szybko przebiera

1

@Kapitan hawk To ja zastanawiający się, którą opcję wybrać na chwilę przed zorientowaniem się, że mogę zaznaczyć wszystkie

https://i.imgflip.com/2la74a.jpg

5

Nie żyje 6-letni syn Svena Ulreicha, bramkarza Bayernu. Poniżej jego komunikat z mediów społecznościowych:

"Z głębokim smutkiem informujemy, że nasz syn Len zmarł kilka tygodni temu po długiej i ciężkiej chorobie.

Decyzja o upublicznieniu tego jest dla nas niezwykle trudna – ale to ważny krok dla nas, jako rodziny, aby dać jasność otaczającym nas osobom i społeczeństwu. Wspólnie z naszą córką staramy się teraz krok po kroku odnaleźć drogę powrotną do życia.

Szczególne podziękowania należą się naszym rodzinom, przyjaciołom i całemu Bayernowi za dyskrecję i ogromne wsparcie w ciągu ostatnich kilku miesięcy — to dla nas bardzo wiele znaczy.

Zwracamy się do opinii publicznej i przedstawicieli mediów z prośbą o wyrozumiałość i poszanowanie naszej prywatności. Uprzejmie prosimy o powstrzymanie się od dalszych pytań i oświadczeń."

0

@BarcaaVEB To jakieś nowe rozgrywki - PPP?

1

Na ten moment (przed zakończeniem meczu Legii) Polska ma w tym sezonie już 2,125 punktów w rankingu UEFA. Dla przykładu, dokładnie tyle samo punktów uzyskaliśmy w CAŁYM sezonie 19/20.

Wówczas:
- Piast odpadł w 1. rundzie LM z BATE, a następnie skompromitował się z Rigą i odpadł w 2. rundzie LE
- Cracovia odpadła już w 1. rundzie LE z Dunajską Stredą
- Lechia odpadła w 2. rundzie LE z Brøndby
- Legia przeszła 3 rundy LE, natomiast odpadła w decydującej czwartej z Rangers

Także we wrześniu 2019 mieliśmy już fajrant.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?