damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ Leo ugotował w nocy. Chora ta asysta do Alby :D
5
@jacobFCB Od dnia tej tragedii codziennie myślami byłem z Tobą i twoją rodziną. Naprawdę ciężko coś napisać w takiej sytuacji. Bardzo ci współczuję, ale jednocześnie żywię głęboką nadzieję, że te okrutne przeciwności losu uczynią cię jeszcze silniejszym i będziesz dla swoich dzieci najlepszym ojcem, jakim tylko możesz być - zresztą, na pewno już takim jesteś.
Jeżeli tylko w jakimś stopniu mógłbym cię jakkolwiek wesprzeć, pisz śmiało.
5
wygrana wygraną, ale to te punkty do rankingu rajcują najbardziej :D
1
@MesQueUnClub_87 i niemal zawsze to samo zdjęcie z kciukiem w górze, że niby wszystko ok xD
a kiedy niby z nim ostatnio było ok
29
Niech nikt wam nigdy nie wmówi, że w Kiepskich nie było przedstawionej jakiejś sytuacji z kraju i ze świata
1
@Colon wierz mi lub nie, ale w czasie końcówki finału Alcareza z Sinnerem przypomniałeś mi się, wszedłem na twój profil i tak patrzę: gdzie ten Colon tyle czasu się podziewa, ostatnio znaki życia dawał w sierpniu. I masz ci los - he's back!
0
I teraz ciekawe, czy Dimitrov dałby radę ograć Sinnera w 1/8, gdyby nie ta kontuzja. Tak czy siak, gratulacje dla Jannika.
0
Iga przechodzi do historii! Rowerek w finale Wimbledonu, coś niesamowitego :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ale by taki rowerek siadł :D
1
Demolka pełną gębą
0
Jest przełamanie Djoko!
2
Duma Pani Idziu!! W sobotę po zwycięstwo, nie może być inaczej :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Brawo Pani Idziu!
0
niemiecka bramkarka przynojerowała :D
0
@Starrk Wszystko to się ziści, tylko najpierw karny Błaszczykowskiego musi być powtórzony
4
Podziwiam tych, którzy tak dzień w dzień z poważną mordą siedzą i śledzą, jakie to jeden dziennikarzyna z drugim mają to niby insajderskie info z klubu. Nie powiem, sam jeszcze do niedawna uważałem choćby takiego Fabrizio Romano niejako za wyrocznię, ale typowi wyraźnie sodówa odbiła - gównowpisy typu HERE WE GO SOON albo od wczoraj wrzucanie co godzinę treści z śp. Diogo Jotą, byleby tylko jak najwięcej z tego tematu wycisnąć i zmonetyzować.
O tym procentowym Romero to nawet nie ma co gadać nawet.
2
@Walpiano Przecież to EZ Reyes z Mayans
15
@ProMILs
2
To jest niepojęte, jak można być aż tak nieodpowiedzialnym rodzicem. Przecież to chwila moment, żeby dziecku np. bucik się zaklinował w szynę.
1
@Jakchcesz skoro jest fabuła (a musi być), to jak najbardziej
1
Jakie jest wasze TOP3 filmów i seriali, które nie są produkcjami polskimi ani anglojęzycznymi?
0
@MirusAmisz Polska to miałaby ciężary nawet w Mistrzostwach Grupy Wyszehradzkiej, więc o MŚ to nawet nie ma co myśleć. Ale, że za marzenia nie karzą, to tak, zawsze i wszędzie sukces reprezentacji >>> reszta.
4
zawsze śmieszy xDD
23
Przynajmniej mamy pewność, że po letnim okienku transferowym będzie albo Nico, albo nico.
3
PSG vs Inter Mediolan 5-0
PSG vs Inter Miami 4-0
Pozostają jeszcze m.in. zawsze groźni:
- Inter Turku, lider fińskiej Veikkausliigi
- Inter Escaldes, lider andorskiej Primera Divisió
- Inter Kashi, wicelider indyjskiej I-League (drugi poziom rozgrywkowy)
0
@NeroTFP1 Śmichy-chichy, ale jak Suarez skończy 89 lat, to Cristano gul skoczy
0
@Rifek może gdyby miał obie ręce złamane
2
@MateS uBlock Origin na lapku, Brave w telefonie i lecimy z tematem