1

Ależ Leo ugotował w nocy. Chora ta asysta do Alby :D

5

@jacobFCB Od dnia tej tragedii codziennie myślami byłem z Tobą i twoją rodziną. Naprawdę ciężko coś napisać w takiej sytuacji. Bardzo ci współczuję, ale jednocześnie żywię głęboką nadzieję, że te okrutne przeciwności losu uczynią cię jeszcze silniejszym i będziesz dla swoich dzieci najlepszym ojcem, jakim tylko możesz być - zresztą, na pewno już takim jesteś.
Jeżeli tylko w jakimś stopniu mógłbym cię jakkolwiek wesprzeć, pisz śmiało.

5

wygrana wygraną, ale to te punkty do rankingu rajcują najbardziej :D

1

@MesQueUnClub_87 i niemal zawsze to samo zdjęcie z kciukiem w górze, że niby wszystko ok xD

a kiedy niby z nim ostatnio było ok

29

Niech nikt wam nigdy nie wmówi, że w Kiepskich nie było przedstawionej jakiejś sytuacji z kraju i ze świata

1

@Colon wierz mi lub nie, ale w czasie końcówki finału Alcareza z Sinnerem przypomniałeś mi się, wszedłem na twój profil i tak patrzę: gdzie ten Colon tyle czasu się podziewa, ostatnio znaki życia dawał w sierpniu. I masz ci los - he's back!

0

I teraz ciekawe, czy Dimitrov dałby radę ograć Sinnera w 1/8, gdyby nie ta kontuzja. Tak czy siak, gratulacje dla Jannika.

0

Iga przechodzi do historii! Rowerek w finale Wimbledonu, coś niesamowitego :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ale by taki rowerek siadł :D

1

Demolka pełną gębą

0

Jest przełamanie Djoko!

2

Duma Pani Idziu!! W sobotę po zwycięstwo, nie może być inaczej :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Brawo Pani Idziu!

0

niemiecka bramkarka przynojerowała :D

0

@Starrk Wszystko to się ziści, tylko najpierw karny Błaszczykowskiego musi być powtórzony

4

Podziwiam tych, którzy tak dzień w dzień z poważną mordą siedzą i śledzą, jakie to jeden dziennikarzyna z drugim mają to niby insajderskie info z klubu. Nie powiem, sam jeszcze do niedawna uważałem choćby takiego Fabrizio Romano niejako za wyrocznię, ale typowi wyraźnie sodówa odbiła - gównowpisy typu HERE WE GO SOON albo od wczoraj wrzucanie co godzinę treści z śp. Diogo Jotą, byleby tylko jak najwięcej z tego tematu wycisnąć i zmonetyzować.
O tym procentowym Romero to nawet nie ma co gadać nawet.

2

@Walpiano Przecież to EZ Reyes z Mayans

15

2

To jest niepojęte, jak można być aż tak nieodpowiedzialnym rodzicem. Przecież to chwila moment, żeby dziecku np. bucik się zaklinował w szynę.

1

@Jakchcesz skoro jest fabuła (a musi być), to jak najbardziej

1

Jakie jest wasze TOP3 filmów i seriali, które nie są produkcjami polskimi ani anglojęzycznymi?

0

@MirusAmisz Polska to miałaby ciężary nawet w Mistrzostwach Grupy Wyszehradzkiej, więc o MŚ to nawet nie ma co myśleć. Ale, że za marzenia nie karzą, to tak, zawsze i wszędzie sukces reprezentacji >>> reszta.

4

zawsze śmieszy xDD

23

Przynajmniej mamy pewność, że po letnim okienku transferowym będzie albo Nico, albo nico.

3

PSG vs Inter Mediolan 5-0
PSG vs Inter Miami 4-0

Pozostają jeszcze m.in. zawsze groźni:
- Inter Turku, lider fińskiej Veikkausliigi
- Inter Escaldes, lider andorskiej Primera Divisió
- Inter Kashi, wicelider indyjskiej I-League (drugi poziom rozgrywkowy)

0

@NeroTFP1 Śmichy-chichy, ale jak Suarez skończy 89 lat, to Cristano gul skoczy

0

@Rifek może gdyby miał obie ręce złamane

2

@MateS uBlock Origin na lapku, Brave w telefonie i lecimy z tematem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?