damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Wybory wyborami, ale są ważniejsze sprawy dla niejednego Polaka
6
Kuźwa, ale Lucho forma top! Zawsze była, jest i teraz :D
0
Przegrana w lidze o 1 punkt, odpadnięcie w 1/2 Pucharu Włoch i wpierdol w finale LM. Cóż, niezbyt sympatycznie zakończył się ten sezon dla Interu.
2
Ligi Mistrzów prowadząc PSG nie udało się zdobyć Blancowi, Ancelottiemu, Tuchelowi, Pochettino, Emery'emu, Galtierowi.
Udało się Enrique. Jako drugi po Guardioli dwa razy zdobył tryplet. Nawet jak Barcelona nie wygrywa, to i tak wygrywa.
1
wyglądało, jakby w boczną siatkę trafił :D
0
Jak PSG strzeli na 3-0, może to zabić mecz. Z kolei jeśli Inter strzeli na 2-1, bramka kontaktowa może dodać im skrzydeł. Warto też zaznaczyć, że jeśli żadna z drużyn nie strzeli już żadnej bramki, to właśnie Paryżanie zostaną zwycięzcą Ligi Mistrzów - wynika to wprost z obecnego wyniku tego meczu, jakim jest 2-0 na ich korzyść.
8
@Comentateiro przyniósł swój telewizor do naprawy. Mężczyzna pracujący tam powiedział:
- Z pańskim telewizorem jest wszystko w porządku.
@Comentateiro odrzekł zasmucony:
- Więc dlaczego w telegazecie nie ma informacji, że Barca gra dziś w finale LM?
4
W niedzielę wszystko się rozstrzygnie. Tylko jeden z dwóch zwycięży, nic po środku. Czy wygra lepszy? Tego nie wiem.
W każdym razie nie mogę się już doczekać meczu Wisły Płock z Miedzią Legnica o awans do Ekstraklasy.
0
Wystarczyło, żeby Wisła wygrała dwumecz z Cercle Brugge, awansowała do fazy ligowej Ligi Konferencji, pykałaby sobie rywali podobnie jak Jaga i Legia, doszła do finału, pokonała tam Chelsea i byliby w Lidze Europy w przyszłym sezonie - a tak się męczyli cały sezon w I lidze i na co im to było?
6
Ale za rok to już na pewno
1
@Barcaa12 nie kurwa, lepiej niech płaczą i się do jaskini schowają, bo wygrali rozgrywki europejskie - no bo gdzież tak można się cieszyć, co ludzie pomyślą
4
Trochę racji mają. Jasne, Lewy niczego już w tej kadrze udowadniać nie musi, ale jako kapitan reprezentacji powinien się na tym zgrupowaniu znaleźć - tym bardziej, że Barca nie będzie grała na KMŚ, więc i tak po meczach kadry miałby zasłużony wypoczynek. Przecież nie musiałby grać sparingu z Mołdawią, a mecz z Finlandią może (nie musi) być bardzo istotny w kontekście awansu na MŚ.
2
@marcin62 odkurzaczem zassać i po ciąży, essa
7
zachęcam do zasubskrybowania i kliknięcia w dzwoneczek, aby nie przegapić kolejnych afer!
0
Gonisz Mapeta Robert :D
5
Skrajności są najgorsze. Jak widzę te hashtagi typu #SilniRazem, #ByleNieTrzaskowski czy 5 lat temu #MimoWszystkoDuda to jest pewniak, że ta jednostka będzie ślepo podążać za swoją partią/kandydatem, pluć jadem na osoby o odmiennych poglądach, a gdy nie daj Bóg ich bożyszcze na chwilę spiknie się z "wrogiem" (jak właśnie Mentzen przy piwku z Sikorskim i Trzaskowskim), zacznie go wyzywać od zdrajców i się pienić. Polityka przeżarła ludziom mózgi i niektórzy naprawdę pozabijaliby się w imię tych swoich idoli.
Zwykłych, nieodklejonych ludzi, cała ta akcja z browarem - choć PRowo z korzyścią dla Platformy - powinna cieszyć, bo pomimo niezgadzania się ze sobą na wielu płaszczyznach politycznych, można jednak ze sobą usiąść, pogadać i choć na chwilę od tego wszystkiego się odciąć.
8
Krzysztof Bosak przed chwilą w Kanale Zero dostał pytanie:
"- Pan by poszedł na piwo razem z Rafałem Trzaskowskim jeszcze przed końcem wyborów, przed głosowaniem?
- Zdecydowanie nie."
25
Zacny ten obraz w pubie u Mentzena :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/500268297_726502436562792_5865627416191879211_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=bd9a62&_nc_ohc=-Fp5KYx8LhwQ7kNvwGj2Are&_nc_oc=Adlwe6prZ6MAb0ZONGgdcaguWW7gyDkOVS1yBpfL5rQ26BTksB77G9H1dWcSM1ZJoqw&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&_nc_gid=ye_LoVwmLFlKUFQvIP7ACw&oh=00_AfJH04igAKzQ9Z2y2IfroE_C_w1IbmWzXa6psmjbh_VizQ&oe=68380436
2
Ale poszedł Lukaku!
0
Jeśli Inter zremisuje, a Napoli przegra i oba kluby będą mieć po 79 punktów, to będą musieli rozegrać dodatkowy mecz o Scudetto?
33
- Co Pan sądzi na temat ustawy...?
- Mówi się "ustawki".
11
Zbigniew Wodecki zmarł równo 8 lat temu, dziś skończyłby 75 lat. Cóż to był za artysta, dodatkowo mający do siebie bardzo duży dystans, czego potwierdzeniem był ten opowiedziany przez niego żart :D
21
@MesQueUnClub96 https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_sNP2axQK6FJWjV3V6FWWNrcWPJPsGcCl.gif
0
Zgadzam się ze wszystkim, co dziś powiedział Nawrocki (nie oglądałem)
4
Trzeba się jakoś zaprezentować!
5
Piekło zamarzło xD
1
Co polecacie zrobić z bakłażana? Mam w lodówce dwie sztuki i jakiś sprawdzony przepis by się zdał :D
PS. aha, od razu zaznaczam, że nie planuję inspirować się wyczynem pewnego Chińczyka
https://joemonster.org/art/43382
5
@Jakchcesz z grubsza tak
https://pbs.twimg.com/profile_images/1742095231263092737/jUU4gAw5_400x400.jpg
https://pbs.twimg.com/media/GW0GMHFXkAA-x9H.jpg
8
Najbardziej przykre w wyborach jest to, że Marek Woch nawet w swojej gminie tj. Kąkolewnicy, został podle zdradzony i zajął dopiero 5 miejsce
https://zapodaj.net/images/356a925a6792d.png
1
@Kgorecki2500 Kluczowe było wsparcie