damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurna, ale się wiatr zerwał i ulewa
1
@Walker GTA Vice CIty. Tommy Vercetti jadący Ocean Beach na statek do pułkownika Corteza. Ta muzyka w aucie. Ciaryyy
38
Albo Barca po 10 latach, albo Inter po 15 latach, albo PSG i Arsenal po raz pierwszy w historii - tak się pisze najbliższa przyszłość Ligi Mistrzów 2024/2025, mili Państwo.
Boże, jak tu przyjemnie i komfortowo bez sami wiecie kogo :-)
0
Psychiatryk, po prostu chorzy ludzie
4
Żeby tobą ktoś tak jak workiem ziemniaków zaraz nie rzucił, pajacu
1
Skoro Borussia, która może w tym sezonie nie awansować do europejskich pucharów i która w październiku odpadła z Pucharu NIemiec, tak potrafiła nas przycisnąć (choć zmęczenie na pewno odegrało tu dużą rolę), to czemu Real jutro miałby się nie rzucić na Arsenal i szybko ich napocząć. Mam nadzieję, że nic takiego nie będzie miało miejsca, ale za dużo razy człowiek widział białych w podobnych sytuacjach, żeby się nie obawiać tego spotkania.
1
Kryminał De Jonga, sam się prosi
3
Przynajmniej Own Goal dzisiaj dowozi
1
Raphinha, jak to zmaszczone
0
Drugi raz Kounde wyraźnie łamie linię
2
@MesQueUnClub_87 z tym, że w zawiasach
4
Imo to Mentzen bardziej pomógł sobie nieobecnością w piątek w Końskim, bo tam przynajmniej miał argumenty w postaci tego, że po prostu nie mógł w ciągu 80 minut od "zaproszenia" Trzaskowskiego się tam zjawić i słusznie go za to zjechał. Natomiast tym ciągłym tiktokowym powtarzaniem, że jako jedyny ma największe szanse w drugiej turze z sami wiecie kim, zraził do siebie nawet niektórych swoich wyborców (przynajmniej widziałem sporo takich wpisów w SM Konfy). Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nawet beton oglądający na co dzień Republikę będzie czymś takim ukontentowany i przekieruje swój głos na niego zamiast na Nawrockiego.
0
Sposób, w jaki mówi taki Jakubiak a Mentzen, to jest niebo a ziemia. Ile można tego botowskiego bełkotu z Trzaskowskim na końcu każdej wypowiedzi.
6
@macio_944 @KamQiX jako, że znacie się na grafice komputerowej i macie w tym doświadczenie - jak ocenicie to dzieło? Też uważacie, że PZPN nie żałował grosza na speca z tejże specjalizacji?
32
Tak będzie! :D
https://x.com/Santi_AnayaV4/status/1911151113870377222
47
Inigo cudownie wyjaśnił wślizgiem w końcówce, ale nie zapomnijmy o równie ważnej interwencji Rafy z pierwszej połowy
0
Z głównej kamery wyglądało, jakby ładował na pustka i po prostu nie mógł tego nie strzelić
6
Stary, dobry Own Goal. Tęskniłem.
0
Po 45 minutach wiemy jedno: nie wystarczy, że strzelimy w drugiej połowie dwa razy więcej goli co w pierwszej, bo wciąż da to wynik 0. Wynika to z tego, że jeżeli pomnożymy 0 przez jakąkolwiek liczbę, to w dalszym ciągu będzie to zero.
1
Kiedy afterek?
8
Ja tam nie mam dużych potrzeb...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
przecież to żywcem wyjęte z Rancza :D
"Panie, ale ilu?"
0
@July_6_BcN jak to nie wiedział
https://wiadomosci.onet.pl/krakow/andrzej-duda-oficjalnie-kandydatem-pis-na-prezydenta-krakowa/km1tsxr
co prawda chodziło o Kraków, ale zawsze to prezydentura ^^
6
@July_6_BcN jak to nie ma @pad
7
@Danny Gaucho I co mu z tych osiągnięć, jak nie ma najważniejszego..
⚽️100 bramek w Ekstraklasie - ❗Loading... 32%
1
@Pawlak1992 Alexia - Uh La La La. Taka wesoła piosenka wakacyjna, ale co ją od wielu lat słyszę, to mnie jakoś drażni.
5
Jeszcze tylko 3 asysty w Lidze Mistrzów i Rapha jako pierwszy zawodnik w historii:
- będzie miał double-double w LM
- będzie miał double-double jednocześnie w LM i lidze krajowej
Cholibka!
0
jakiś zakład poszedł w szatni, kto zdobędzie bramkę bardziej z bliska, czy co :D