1

Kurna, ale się wiatr zerwał i ulewa

1

@Walker GTA Vice CIty. Tommy Vercetti jadący Ocean Beach na statek do pułkownika Corteza. Ta muzyka w aucie. Ciaryyy

38

Albo Barca po 10 latach, albo Inter po 15 latach, albo PSG i Arsenal po raz pierwszy w historii - tak się pisze najbliższa przyszłość Ligi Mistrzów 2024/2025, mili Państwo.

Boże, jak tu przyjemnie i komfortowo bez sami wiecie kogo :-)

0

Psychiatryk, po prostu chorzy ludzie

4

Żeby tobą ktoś tak jak workiem ziemniaków zaraz nie rzucił, pajacu

1

Skoro Borussia, która może w tym sezonie nie awansować do europejskich pucharów i która w październiku odpadła z Pucharu NIemiec, tak potrafiła nas przycisnąć (choć zmęczenie na pewno odegrało tu dużą rolę), to czemu Real jutro miałby się nie rzucić na Arsenal i szybko ich napocząć. Mam nadzieję, że nic takiego nie będzie miało miejsca, ale za dużo razy człowiek widział białych w podobnych sytuacjach, żeby się nie obawiać tego spotkania.

1

Kryminał De Jonga, sam się prosi

3

Przynajmniej Own Goal dzisiaj dowozi

1

Raphinha, jak to zmaszczone

0

Drugi raz Kounde wyraźnie łamie linię

2

@MesQueUnClub_87 z tym, że w zawiasach

4

Imo to Mentzen bardziej pomógł sobie nieobecnością w piątek w Końskim, bo tam przynajmniej miał argumenty w postaci tego, że po prostu nie mógł w ciągu 80 minut od "zaproszenia" Trzaskowskiego się tam zjawić i słusznie go za to zjechał. Natomiast tym ciągłym tiktokowym powtarzaniem, że jako jedyny ma największe szanse w drugiej turze z sami wiecie kim, zraził do siebie nawet niektórych swoich wyborców (przynajmniej widziałem sporo takich wpisów w SM Konfy). Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nawet beton oglądający na co dzień Republikę będzie czymś takim ukontentowany i przekieruje swój głos na niego zamiast na Nawrockiego.

0

Sposób, w jaki mówi taki Jakubiak a Mentzen, to jest niebo a ziemia. Ile można tego botowskiego bełkotu z Trzaskowskim na końcu każdej wypowiedzi.

6

@macio_944 @KamQiX jako, że znacie się na grafice komputerowej i macie w tym doświadczenie - jak ocenicie to dzieło? Też uważacie, że PZPN nie żałował grosza na speca z tejże specjalizacji?


32

47

Inigo cudownie wyjaśnił wślizgiem w końcówce, ale nie zapomnijmy o równie ważnej interwencji Rafy z pierwszej połowy

0

Z głównej kamery wyglądało, jakby ładował na pustka i po prostu nie mógł tego nie strzelić

6

Stary, dobry Own Goal. Tęskniłem.

0

Po 45 minutach wiemy jedno: nie wystarczy, że strzelimy w drugiej połowie dwa razy więcej goli co w pierwszej, bo wciąż da to wynik 0. Wynika to z tego, że jeżeli pomnożymy 0 przez jakąkolwiek liczbę, to w dalszym ciągu będzie to zero.

1

Kiedy afterek?

8

Ja tam nie mam dużych potrzeb...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

przecież to żywcem wyjęte z Rancza :D

"Panie, ale ilu?"

0

@July_6_BcN jak to nie wiedział

https://wiadomosci.onet.pl/krakow/andrzej-duda-oficjalnie-kandydatem-pis-na-prezydenta-krakowa/km1tsxr

co prawda chodziło o Kraków, ale zawsze to prezydentura ^^

6

@July_6_BcN jak to nie ma @pad

7

@Danny Gaucho I co mu z tych osiągnięć, jak nie ma najważniejszego..

⚽️100 bramek w Ekstraklasie - ❗Loading... 32%

1

@Pawlak1992 Alexia - Uh La La La. Taka wesoła piosenka wakacyjna, ale co ją od wielu lat słyszę, to mnie jakoś drażni.

5

Jeszcze tylko 3 asysty w Lidze Mistrzów i Rapha jako pierwszy zawodnik w historii:
- będzie miał double-double w LM
- będzie miał double-double jednocześnie w LM i lidze krajowej

Cholibka!

0

jakiś zakład poszedł w szatni, kto zdobędzie bramkę bardziej z bliska, czy co :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?