damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wystarczyło zatrzasnąć Penę w kiblu i jak to pięknie zaczęło się na nowo zazębiać
1
Mają za swoje materace. I tak mieli wydrukowaną drugą bramkę.
Co za pokaz walki i charakteru. NIESAMOWITA DRUŻYNA!
0
Z Wojtim się nie przegrywa, łatwo ^^
0
Utrzymać to! Haha, brawo - co za remontada :D
1
Pieprzona drukarnia
1
@KamQiX Kacper Przybyłko przyviniciusował ^^
5
@Ricardinio14 A czemu awans Barcelony miałby nas boleć? Chyba, że źle zrozumiałem.
30
Eh, i komu przeszkadzała ta zasada bramek zdobytych na wyjeździe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Cóż, karne to loteria. Wygrywa lepszy bądź Real Madryt.
2
Ale prychłem srogo xDDDD
0
@kuczyniak Barcę w TVP uświadczysz tylko w półfinale i finale, bo w pozostałych fazach będzie ona najbardziej łakomym kąskiem dla przeciętnego polskiego kibica (w końcu dwóch Polaków w pierwszym składzie) i Canal+ rości sobie pierwszeństwo do pokazywania tych meczów u siebie jako priorytet, dlatego Telewizji Polskiej pozostaje mecz drugiego wyboru danego dnia. A dlaczego ta umowa wygląda jak wygląda, to już trzeba by się Kwiatkowskiego pytać.
7
@Jakchcesz Już wiadomo, o co chodzi z tym uciekaniem Mentzena
1
@Eklerek Nie byłem na żadnym, to nie wiem, ale czy te spotkania nie wyglądają czasem tak, że on powie co ma powiedzieć i na żadne pytania nie odpowiada? I biegnie właśnie dlatego, żeby zdążyć na umówioną godzinę do drugiej miejscowości, gdzie zrobi to samo?
0
Czy jakiemuś piłkarzowi udało się wykręcić double-double w jednym sezonie zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i w Lidze Mistrzów? Bo z tego co widzę, Raphinha ma na to dość sporą szansę:
La Liga: 13 goli, 9 asyst
Liga Mistrzów: 11 goli, 5 asyst
1
To niezła gorąca dyskusja xD
https://zapodaj.net/images/df47e97d15ab2.png
3
Jak na moje oko, Bayer już tego dwumeczu nie dźwignie
1
Jezu, ale wjechałby taki Robert sprzed przerwy na Mundial w Katarze
38
Wegańskie jedzenie jest spoko, ale bardzo zyskuje po dodaniu kawałka mięsa
4
@clyde @Luciano99 interweniuj, dobre imię twojego starego jest szkalowane
1
Śpieszmy się kochać komentarze, tak szybko odchodzą
4
Jako, że dziś obchodzony jest Dzień Mężczyzn, bardzo proszę o dokonanie choćby symbolicznej wpłaty lub przekazania 1,5% podatku z racji obecnych rozliczeń za 2024 rok na 6-miesięcznego Karolka, który urodził się z bardzo rzadką i ciężką wadą serca, dokładniej z zespołem Ebsteina, charakteryzującym się nieprawidłowym uformowaniem jednej z zastawek serca. Leczenie i możliwa operacja w USA, na które udało się rodzinie zakwalifikować, są bardzo drogie - zebrano już prawie 1,3 mln złotych, ale wciąż brakuje blisko 850 tys. zł, zatem każda złotówka jest na wagę życia małego wojownika. Dziękuję za każde wsparcie!
Numer KRS: 0000396361
Cel szczegółowy: 0754705 Karol
https://www.siepomaga.pl/karol-ziomek
17
A co to za przerwy w dostępie do strony? Za co ja nie płacę?
0
@BorzyKrzys no look tackle
3
Walka do samego końca w 1z10, jeden gościu miał 153 punkty i zachowaną jedną szansę, a drugi 142 punkty i dwie szanse, więc skończyło się wygraną pierwszego o jeden punkt :D
5
@MesQueUnClub_87 Borek? Kolego, pomyliłeś odwagę z odważnikiem.
A zapiekanki zacne :D
1
@Mitch_Atleta Masz link do pełnego zestawienia?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Comentateiro Dość powiedzieć, że 2 miesiące temu Benfica miała xG na poziomie 3,28
1
@Kapitan hawk Teraz może i milczy, ale jak ZAGRZMI... to nie stanie się zupełnie nic
17
W ogóle fajne u Wojtka jest to, że po nim nie widać żadnych nerwów, nawet gdy sytuacja by tego wręcz wymagała. Dajmy na to sytuację z Belottim - możliwy karny, trwa oczekiwanie na decyzję sędziego, a ten stoi i śmieszkuje sobie z Włochem :D