1

Elegancki croissant Juleczka

1

@mrboom Ja biorę codziennie rano witaminę D3 4000 IU. Tej zimy zacząłem też regularnie jeździć rowerem (gdzie wcześniej na ten czas aż do wiosny garażowałem go) i nie miałem ostatnimi czasy przeziębienia.

Oprócz tego, ząbek czosnku dziennie (jak mi sie akurat nie zapomni).

1

@agaFCB Już abstrahując, czy dobrze się zachował czy nie i czy się zobowiązał do wcześniejszego odpisania, to nie bardzo czaję, co jest złego w napisaniu "hej, co słychać?" czy nawet zwykłym "cześć". Grzecznościowa forma powitania już jest passé i trzeba koniecznie kogoś zaskoczyć jakąś oryginalnością?

11

Coś czuję, że wynik 4:4 się dziś nie powtórzy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@draxidox "- Karol, siku czy kupa?
- Siku, ale kupa też jest w porządku"

4

Zakład @Luciano99 nie dość, że pewny, uczciwy i fachowy, to jeszcze na dodatek okazuje się, że proekologiczny!


4

@Kapitan hawk Az mi się coś przypomniało :D

"Do lekarza, świeżo upieczonego docenta, przyszła rodzina z podziękowaniami za wyleczenie chorego.
- Dziękujemy, panie doktorze - mówią.
- Docencie, docencie - poprawia docent.
- Doceniamy, doceniamy..."

0

2

@PuszkinFan Przecież uderzenie Llorente to jest bliźniacza sytuacja jak przy bramce Pedriego, też obaj mieli wyłożoną piłkę jak na tacy, masę przestrzeni i po prostu załadowali z pierwszej, z tym że Pedri uderzył z 11m, a Marcos z okolic szesnastki.

0

@kuz Prawie obronił, ale nie obronił. A piję do tego, że Norweg potrafi strzelać z nami i to na naszym podwórku.

0

Snorlax pieprzony. Ebany ma patent na Barcę.

1

Przecież to są jaja. Kompromitacja.

9

Ale by tu siadło teraz okienko Messiego

1

Tak jak ktoś pisał: dawać Roberta na plac, gdzieś zawsze nogę dostawi

Ah szkoda, że teraz obrońca przyblokował

0

Kiedy my ostatnio strzeliliśmy dwie bramki z różnego w jednym meczu? :D

28

"Może i ten sweter jest wieśniacki, ale taki właśnie ma być, bo mnie, w przeciwieństwie do ciebie, gówno obchodzi, co myśli o mnie facet, którego mam rozwalić. Nie uważam też, żeby to, ku*wa, miało jakiekolwiek znaczenie, czy się kogoś rozwala z klasą, czy bez. A poza tym nie wierzę w aniołków, re... inkarnację, podwodne cywilizacje ani Świętego Mikołaja. Wiem natomiast jedno, że każdy facet, jak się do niego strzela z odległości kilku centymetrów, może ci zabryzgać marynarkę za trzy tysiące baksów.
A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał."

Równo 25 lat temu premierę miał kultowy film "Chłopaki nie płaczą" w reżyserii Olafa Lubaszenki.

0

@mekston Prędzej czy później familia Messich pewnie wróci do Barcelony

9

To samo dreptanie, to samo skanowanie boiska, ten sam klej przy nodze i to samo mijanie rywali niczym tyczki jak u starego :D

0

@Sapos93 Jest na kanale C+ na YT



edit: a czekaj, to jest z samym dźwiękiem trybun, pewnie mecz był w Eleven

2

Eric jaki zaciesz :D
"Ja pie**ole, ale fart xD"

1

@pikass14 No właśnie o to chodzi, że nie widzisz - piłkarzy zwłaszcza ^^
Jeden zawodnik z pola do wejścia :D

1

Polecam rzucić okiem na ławkę rezerwowych Kotwicy Kołobrzeg, która właśnie zaczyna mecz ze Stalą Rzeszów :D

2

Bawi trochę to mówienie niektórych kibiców Realu, że Barca ma farta i autostradę do finału albo chociaż do półfinału, bo przecież po przejściu Benfici trafiamy na Lille lub BVB - a sam Real przerżnął mecz z Francuzami i gdyby nie tchórzostwo Sahina, być może straciliby punkty także z Borussią.

Skoro to takie ogórasy, to wystarczyło jedynie z nimi wygrać i byłoby TOP8 :-)

1

O w Molde, a więc Jaga jedzie pomścić Wisłę

3

@Kidd where Jaga

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@NeroTFP1 Ja jak sobie pomyślę, ile filmów czy seriali mam na liście (i jeszcze ile będzie dodanych), to naprawdę nie wiem, czy uda się wszystko albo chociaż znaczną część obejrzeć :D

3

@Kidd W zeszłym roku obejrzałem znany niemy film "Gabinet doktora Caligari" z 1920 roku, na którym ponoć Scorsese w jakimś stopniu się wzorował, tworząc "Wyspę". Pasuje odświeżyć to dzieło, nie widziałem już tego z 7 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?