damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Elegancki croissant Juleczka
1
@mrboom Ja biorę codziennie rano witaminę D3 4000 IU. Tej zimy zacząłem też regularnie jeździć rowerem (gdzie wcześniej na ten czas aż do wiosny garażowałem go) i nie miałem ostatnimi czasy przeziębienia.
Oprócz tego, ząbek czosnku dziennie (jak mi sie akurat nie zapomni).
1
@agaFCB Już abstrahując, czy dobrze się zachował czy nie i czy się zobowiązał do wcześniejszego odpisania, to nie bardzo czaję, co jest złego w napisaniu "hej, co słychać?" czy nawet zwykłym "cześć". Grzecznościowa forma powitania już jest passé i trzeba koniecznie kogoś zaskoczyć jakąś oryginalnością?
11
Coś czuję, że wynik 4:4 się dziś nie powtórzy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@draxidox "- Karol, siku czy kupa?
- Siku, ale kupa też jest w porządku"
4
Zakład @Luciano99 nie dość, że pewny, uczciwy i fachowy, to jeszcze na dodatek okazuje się, że proekologiczny!
4
@Kapitan hawk Az mi się coś przypomniało :D
"Do lekarza, świeżo upieczonego docenta, przyszła rodzina z podziękowaniami za wyleczenie chorego.
- Dziękujemy, panie doktorze - mówią.
- Docencie, docencie - poprawia docent.
- Doceniamy, doceniamy..."
0
@Marian_Pazdzioch
2
@PuszkinFan Przecież uderzenie Llorente to jest bliźniacza sytuacja jak przy bramce Pedriego, też obaj mieli wyłożoną piłkę jak na tacy, masę przestrzeni i po prostu załadowali z pierwszej, z tym że Pedri uderzył z 11m, a Marcos z okolic szesnastki.
0
@kuz Prawie obronił, ale nie obronił. A piję do tego, że Norweg potrafi strzelać z nami i to na naszym podwórku.
0
Snorlax pieprzony. Ebany ma patent na Barcę.
1
Przecież to są jaja. Kompromitacja.
9
Ale by tu siadło teraz okienko Messiego
1
Tak jak ktoś pisał: dawać Roberta na plac, gdzieś zawsze nogę dostawi
Ah szkoda, że teraz obrońca przyblokował
0
Kiedy my ostatnio strzeliliśmy dwie bramki z różnego w jednym meczu? :D
28
"Może i ten sweter jest wieśniacki, ale taki właśnie ma być, bo mnie, w przeciwieństwie do ciebie, gówno obchodzi, co myśli o mnie facet, którego mam rozwalić. Nie uważam też, żeby to, ku*wa, miało jakiekolwiek znaczenie, czy się kogoś rozwala z klasą, czy bez. A poza tym nie wierzę w aniołków, re... inkarnację, podwodne cywilizacje ani Świętego Mikołaja. Wiem natomiast jedno, że każdy facet, jak się do niego strzela z odległości kilku centymetrów, może ci zabryzgać marynarkę za trzy tysiące baksów.
A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał."
Równo 25 lat temu premierę miał kultowy film "Chłopaki nie płaczą" w reżyserii Olafa Lubaszenki.
0
@mekston Prędzej czy później familia Messich pewnie wróci do Barcelony
9
To samo dreptanie, to samo skanowanie boiska, ten sam klej przy nodze i to samo mijanie rywali niczym tyczki jak u starego :D
1
@Sapos93 Tu skrót z komentarzem z Eleven
https://sport.interia.pl/pilka-nozna/la-liga/news-girona-real-madryt-4-2-skrot-wideo-eleven-sports,nId,7784917
0
@Sapos93 Jest na kanale C+ na YT
edit: a czekaj, to jest z samym dźwiękiem trybun, pewnie mecz był w Eleven
2
Eric jaki zaciesz :D
"Ja pie**ole, ale fart xD"
1
@pikass14 No właśnie o to chodzi, że nie widzisz - piłkarzy zwłaszcza ^^
Jeden zawodnik z pola do wejścia :D
1
Polecam rzucić okiem na ławkę rezerwowych Kotwicy Kołobrzeg, która właśnie zaczyna mecz ze Stalą Rzeszów :D
2
Bawi trochę to mówienie niektórych kibiców Realu, że Barca ma farta i autostradę do finału albo chociaż do półfinału, bo przecież po przejściu Benfici trafiamy na Lille lub BVB - a sam Real przerżnął mecz z Francuzami i gdyby nie tchórzostwo Sahina, być może straciliby punkty także z Borussią.
Skoro to takie ogórasy, to wystarczyło jedynie z nimi wygrać i byłoby TOP8 :-)
1
O w Molde, a więc Jaga jedzie pomścić Wisłę
3
@Kidd where Jaga
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@NeroTFP1 Ja jak sobie pomyślę, ile filmów czy seriali mam na liście (i jeszcze ile będzie dodanych), to naprawdę nie wiem, czy uda się wszystko albo chociaż znaczną część obejrzeć :D
3
@Kidd W zeszłym roku obejrzałem znany niemy film "Gabinet doktora Caligari" z 1920 roku, na którym ponoć Scorsese w jakimś stopniu się wzorował, tworząc "Wyspę". Pasuje odświeżyć to dzieło, nie widziałem już tego z 7 lat.