damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@damianex10 oj, autokorekta - z psem
0
Równie dobrze Iga mogłaby grać z Viniciusem
0
@Kamil.FCB10 Znając życie, to my wygrywając z Atalantą damy Realowi pierwszą ósemkę
0
@FcPortoFan1999 polecę klasykiem
1
@snupson Łysy, pozwól że wyjdę przed szereg
La Liga: 52
Liga Mistrzów: 26
Puchar Króla: 9
Superpuchar Hiszpanii: 7
Łącznie 94
14
Skąd się biorą bramki Lewego?
https://wykop.pl/cdn/c3201142/d962ec1ad43522b796a04fe0d35f84ae2603a959504c2e711819d4f14beea87d,w800.jpg?author=wfd&auth=c2ad8dd6276455ce719ee3e047b6b565
4
Ale co Szczena poddymił dla fabuły, to jego :D
MECZYCHO!
0
Brawo Quebo
0
Barcelona i Liga Mistrzów to pełen fantazji, zaburzeń, emocji, rozczarowań, nerwowości i burzliwości związek. Tyle lat próbują się zejść i dalej coś nie iskrzy.
3
Szczęsny dzisiaj gra tak, jak prawie wszyscy polscy kibice chcieli, by Pena grał xD
9
Pan Novak jest debeściak. I jego mafia też.
0
No i elegancko panie Novaku, proszę to dowieźć
1
Dwa słowa na wtorek:
"Zaprawdę powiadam wam: Grzeszycie, grzeszycie, grzeszycie grze, grze grzechem śmiertelnym.
I róbta tak dalej: jedzta, pijta, macajta, lulki palta, pornole oglądajta w te i nazad samogwałcąc siebie i jestestwo swoje. Ale zaprawdę powiadam wam: Przyjdzie sąd, dzień sądu należnego. Karwasz wasza wasz wać wara. Bezeczność wszeteczna, obskurantyzm i degrengologia całkowita. Rozpasanie, rozchełstanie i nierządnica babilońska na obcasach besti - okrakiem dosiada i spożywa trunki alkoholowe. Mhaaa, Mdli mnie na samą myśl o cuchnącej woni rozkładu społecznego. Pijacy, lenie i nieroby śmierdzące - Strzeżta się!
Uważaj wieprzu opojny, bo policzone są dni knurostwa twego. Albowiem jest zapisane: Ziemia się zatrzęsie, drzewa wylecą do góry nogami, szambo wybije i piorun pierdyknie na was! Tak wiec zróbta se rachunek sumienia póki czas.
Korduple jedne !!!
Amen."
ŚWK - "Rachunek sumienia" :D
1
Najgorzej, jak mnie gołego zakopią :/
0
@agaFCB nie bluźnij, niewiasto!
0
@Danny Gaucho Ale odejmij Lewemu te wszystkie Antwerpie czy Dinama na pustaka i wtedy chłopa nie ma
2
@Benz https://i.imgflip.com/43iv8l.jpg?a482208
1
@ranger3120 Tlenek wodoru robi robotę
0
@NeroTFP1
7
Foot Truck - gdzieś za jakiś czas, gościem Wiśni i Polkosia jest Wojtek Szczęsny:
"- Dobra Szczena, ale powiedz mi, gracie finał z Realem, niebezpieczny wynik, co Ty myślałeś wtedy wychodząc sam na sam z Mbappe w finale prowadząc 1-5?
- No albo ja albo Mbappe, ułamek sekundy, wtedy nie myślisz, po prostu robisz"
"- No i ja wtedy podczas tego finału normalnie mówię do Kunde, Kunde i need to smoke cigarette, a ten do mnie you are crazy Szczena. No to ja do niego, look now.
Minute 56, red card xD
- Ale co na to Flick? Jak zareagował?
- Zaczął coś krzyczeć. *bierze bucha z iqosa*. Po niemiecku to i tak wszystko brzmi jak rozkaz rozstrzelania.
*Wiśnia i Polkoś wybuchają śmiechem*"
via @PrinceRollo1, @Sebczak235 (X)
0
@mateusz33 No tak, może de Jonga w takiej sytuacji na środek obrony dajmy?
73
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, który rok mamy ^^
3
Taki wynik, z takim rywalem, a z tyłu głowy żal tego, co Wojtula odwalił, bo chciałoby się dla Polaka rodaka jak najlepiej ;p
Ale najważniejsze, że zespół dojechał i MAMY TOO!
5
Prowadzić 5-2 i się przy tym srać. To potrafi tylko Barcelona, a odrabiającym musi być Real xD
3
Zajebiście wykonany rożny, widać że ćwiczony wariant ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Daj ktoś powtórkę faulu taktycznego Camy
0
Co za podanie i wykończenie - bajka!
0
Jak można tego od razu nie zobaczyć?
2
@Cochise Ja uwielbiam to
1
@TheNekro94 u ciebie chyba była okładka Nekroskopa
https://tiny.pl/0-s88nh6