3

@damianex10 oj, autokorekta - z psem

0

Równie dobrze Iga mogłaby grać z Viniciusem

0

@Kamil.FCB10 Znając życie, to my wygrywając z Atalantą damy Realowi pierwszą ósemkę

0

@FcPortoFan1999 polecę klasykiem


1

@snupson Łysy, pozwól że wyjdę przed szereg

La Liga: 52
Liga Mistrzów: 26
Puchar Króla: 9
Superpuchar Hiszpanii: 7

Łącznie 94

4

Ale co Szczena poddymił dla fabuły, to jego :D

MECZYCHO!

0

Brawo Quebo

0

Barcelona i Liga Mistrzów to pełen fantazji, zaburzeń, emocji, rozczarowań, nerwowości i burzliwości związek. Tyle lat próbują się zejść i dalej coś nie iskrzy.

3

Szczęsny dzisiaj gra tak, jak prawie wszyscy polscy kibice chcieli, by Pena grał xD

9

Pan Novak jest debeściak. I jego mafia też.

0

No i elegancko panie Novaku, proszę to dowieźć

1

Dwa słowa na wtorek:

"Zaprawdę powiadam wam: Grzeszycie, grzeszycie, grzeszycie grze, grze grzechem śmiertelnym.
I róbta tak dalej: jedzta, pijta, macajta, lulki palta, pornole oglądajta w te i nazad samogwałcąc siebie i jestestwo swoje. Ale zaprawdę powiadam wam: Przyjdzie sąd, dzień sądu należnego. Karwasz wasza wasz wać wara. Bezeczność wszeteczna, obskurantyzm i degrengologia całkowita. Rozpasanie, rozchełstanie i nierządnica babilońska na obcasach besti - okrakiem dosiada i spożywa trunki alkoholowe. Mhaaa, Mdli mnie na samą myśl o cuchnącej woni rozkładu społecznego. Pijacy, lenie i nieroby śmierdzące - Strzeżta się!

Uważaj wieprzu opojny, bo policzone są dni knurostwa twego. Albowiem jest zapisane: Ziemia się zatrzęsie, drzewa wylecą do góry nogami, szambo wybije i piorun pierdyknie na was! Tak wiec zróbta se rachunek sumienia póki czas.
Korduple jedne !!!

Amen."

ŚWK - "Rachunek sumienia" :D

1

Najgorzej, jak mnie gołego zakopią :/


0

@agaFCB nie bluźnij, niewiasto!

0

@Danny Gaucho Ale odejmij Lewemu te wszystkie Antwerpie czy Dinama na pustaka i wtedy chłopa nie ma

1

@ranger3120 Tlenek wodoru robi robotę

0

7

Foot Truck - gdzieś za jakiś czas, gościem Wiśni i Polkosia jest Wojtek Szczęsny:

"- Dobra Szczena, ale powiedz mi, gracie finał z Realem, niebezpieczny wynik, co Ty myślałeś wtedy wychodząc sam na sam z Mbappe w finale prowadząc 1-5?
- No albo ja albo Mbappe, ułamek sekundy, wtedy nie myślisz, po prostu robisz"

"- No i ja wtedy podczas tego finału normalnie mówię do Kunde, Kunde i need to smoke cigarette, a ten do mnie you are crazy Szczena. No to ja do niego, look now.
Minute 56, red card xD
- Ale co na to Flick? Jak zareagował?
- Zaczął coś krzyczeć. *bierze bucha z iqosa*. Po niemiecku to i tak wszystko brzmi jak rozkaz rozstrzelania.
*Wiśnia i Polkoś wybuchają śmiechem*"

via @PrinceRollo1, @Sebczak235 (X)

0

@mateusz33 No tak, może de Jonga w takiej sytuacji na środek obrony dajmy?

73

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, który rok mamy ^^

3

Taki wynik, z takim rywalem, a z tyłu głowy żal tego, co Wojtula odwalił, bo chciałoby się dla Polaka rodaka jak najlepiej ;p

Ale najważniejsze, że zespół dojechał i MAMY TOO!

5

Prowadzić 5-2 i się przy tym srać. To potrafi tylko Barcelona, a odrabiającym musi być Real xD

3

Zajebiście wykonany rożny, widać że ćwiczony wariant ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Daj ktoś powtórkę faulu taktycznego Camy

0

Co za podanie i wykończenie - bajka!

0

Jak można tego od razu nie zobaczyć?

2

@Cochise Ja uwielbiam to


1

@TheNekro94 u ciebie chyba była okładka Nekroskopa

https://tiny.pl/0-s88nh6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?