damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
38
Poczciwy patomejwen i patostreamer wybrał język faktów
7
To co, kiedy strażak Magiera melduje się, aby ugasić pożar w Śląsku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ma ktoś nagranie tego rzutu Szczęsnego przez całą połowę? Bo realizator pokazał samego Wojtka i jak już piłka spadała, chyba że gdzieś przeoczyłem
10
Mam wrażenie, że ta połowa trwała z 2 godziny
2
W styczniu jak w garncu, bo przeplata trochę zimy, trochę lata - czy jakoś tak
2
Co ten Trzaskowski
0
@Joe_Barbaro Ah Juninho, wielka gwiazda PSG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Ojciec5tkidzieci Ten banger obowiązkowo ^^
4
@TheNekro94 Jeżeli dobrze to przeanalizowałem, to jest tak:
1/8: Barcelona vs Monaco/Brest/PSG/Benfica
1/4: Barcelona vs Lille/Aston Villa/Sporting/Club Brugge/Atalanta/Borussia
1/2: z wszystkimi pozostałymi klubami oprócz Liverpoolu, tj. vs Atletico/Bayer/Real/Celtic/Bayern/Man City/Inter/Arsenal/Milan/PSV/Feyenoord/Juventus
Losowanie jutro
1
A może ta wyciągnięta ręka Araujo to wołanie o kolejne 5 milionów podwyżki
2
Bardzo miło ze strony Araujo, że od razu podnosi rękę i daje tym sygnał kolegom z zespołu, że to on złamał linię.
5
@MesQueUnClub96 To zależy, co będziesz w tym czasie robić i czy masz pewność, że po roku zechce ci się pójść na studia.
0
@katalonczyk987 Oficjalna rozpiska z Canal+
https://media.pl.canalplus.com/378150-wszystkie-mecze-8-kolejki-fazy-ligowej-uefa-champions-league-i-multiliga-mistrzow-ogladaj-to-wszystko-tylko-w-canal
W rozpisce na satkurier jest tak samo
https://satkurier.pl/news/241818/sport-w-polskiej-tv-29012025.html
0
@katalonczyk987 Mecz Barcy tylko w Canal+ Extra 2. Na Canal+ 360 będzie Inter-Monaco.
3
@catalanian09 Powiem tak: 1 na 387 420 489 (słownie: trzysta osiemdziesiąt siedem milionów czterysta dwadzieścia tysięcy czterysta osiemdziesiąt dziewięć) kombinacji na pewno będzie poprawna ;-)
2
Piłka ręczna - dla jednych piękna, dla drugich brutalna w dzisiejszych ćwierćfinałach MŚ
1
@Donnie_Darko E-Type - Campione
Pamiętam, jak z 16 lat temu na YouTube był skrót Real-Barca 0-3 (popis Ronaldinho) właśnie z tym podkładem, ale już po latach nie mogłem tego znaleźć - a pasowało mi tam idealnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@okiemtypera_lucaxx95 Zbrodniarz i okrutnik
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/08/normal/bL9jt9bc7Vy3cPXXLDEU7cSIEFbsTktO.jpg
0
@Tridente2015 Kurczę, pasowałoby odświeżyć sobie całą serię. Już ze 12 lat będzie od przeczytania ;d
6
16 lat temu, 27 stycznia 2009, powstała nowa jednostka czasu: 1 Wenta = 15 sekund
Gwoli przypomnienia: w szalonym meczu podczas fazy zasadniczej MŚ musieliśmy wygrać z Norwegią, aby awansować do półfinału. Przegrana oznaczałaby awans Norwegii, natomiast remis premiował Niemców.
Na 85 sekund przed końcem meczu przegrywaliśmy 28-30. Potem zdarzyło się TO.
0
Grając taki koncert jeszcze bardziej piecze dupsko, że można tak było spieprzyć domowe mecze z Las Palmas i Leganes
0
Na siłę próbował się nie cieszyć z bramki - ręce od razu rozłożył i uśmieszek się pojawił :D
2
Ależ rozsierdzona Saba xDD
1
@Jakchcesz no widzisz, a u mnie pojutrze będzie już 2 dni, jak nie piję
0
@MOLESTA Wiadomo może, ilu Damianów? xd
1
@Kapitan hawk Pamiętam, jak ze 12 lat temu jakiś mecz Barcy w LM był na niekodowanym włoskim "Canale 5" bodaj. Myślałem, że w ostatniej chwili zamkną, ale się pozytywnie zaskoczyłem :D
2
@NeroTFP1 @adi7adi8 tak tylko chciałem się upewnić
2
Ale drugi raz już nie wypuści przewagi, prawda?
Prawda?
2
@NeroTFP1 to skoro o pielęgnowaniu legendarnych tekstów wspomniałeś...
bredzisz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)