1

Fajne to "The FInal Countdown" po bramce :D

3

"- Dobry wieczór.
- Czego?
- Jak to czego?
- No czego? Nie rozumiem, o co się Panu rozchodzi?
- Oddaj mi pan moją grzałkę!
- Jaką grzałkę?
- Jak jaką? Tą, co ją Pan ode mnie pożyczyłeś. Nie rżnij pan głupa!
- Odwal że się Pan ode mnie, jest druga w nocy. A poza tym, idź Pan wytrzeźwiej.
- Chwileczkę!
- Dobranoc!
- Uprzedzam, że ja tak tego nie zostawię!"

Wybitny odcinek ŚwK :D

0

Cóż za wyprowadzenie piłki przez Kapuadiego xD

1

@lj89 Po turecku to nawet bardziej czyta się "Emre Dżan", ale u nas przyjęło się "Czan"

19

Jeżeli Lewandowski strzeli dziś 28 goli, to zrówna się w klasyfikacji najlepszych strzelców LM z Messim

#RobertMusisz

0

@gumaz Żucie goździka może trochę ulżyć, ale niewiele. Raz jak mnie szarpnęło w nocy, to tylko Pyralgina pomogła, ale nazajutrz już byłem na fotelu :D

2

@macio_944 1. Pink Floyd
2. Queen
3. Nirvana
4. Rammstein
5. Budka Suflera

22

@Rewolucja123 Czy zęby są wyleczone

4

Zawsze śmieszy xD

I nagle jakoś przy wyciskaniu nie musi tej japy drzeć :D

https://x.com/h2p_krecik/status/1864960882872041785

2

@MesQueUnClub_87 "przyszliście tu do pracy, a nie na papierocha" - czyli dlatego Wojtek nie gra ^^

15

@MesQueUnClub_87 Zacząłbym od słów: "Uwaga frajerzy, mam ważny komunikat" :D

2

Dobra, to po prostu listopad rzucił klątwę. Nowy miesiąc, to może i Flickwagen rusza ponownie.

2

Wyświetliło mi się po latach fenomenalne uderzenie Judda Trumpa w meczu z Johnem Higginsem w ramach Northern Ireland Open. Cóż to był za banana shot :D


0

Hansi się wkur..ł na te wszystkie naciski w sprawie Szczęsnego i drugiego Polaka też na ławce posadził. Niemiec to jednak mściwy.

5

Ale, że w Sandecji na bramce stoi Pena, to tego nie wiedziałem


0

@Krzysztof1987 Przecież Szczęsny podkreślał w wywiadach, że to on musi się dostosować do stylu Barcy, a nie odwrotnie, i kto jak to, ale tak doświadczony portero szybko by to pojął. Zresztą, jak sam wskazałeś, 9/10 argumentów przemawia za nim, a z tego co pamiętam z lekcji matematyki, to 9 jest większe od 1.

2

@Antimadridista_WR Pene to ja zjadam na obiad

0

Niech mistrzowie ich wykoszą #teamWąsacz

3

@Kapitan hawk Tak trochę nie bardzo ta pora, bo chociaż w sobotę człowiek by coś więcej na dworze podziałał. Ale jakoś się to ogarnie może :D

2

@Popitek12 To jeden i ten sam piłkarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://i.imgur.com/naj9Vrr.jpeg

1

@NeroTFP1 A widzisz, nie kliknąłem dzwoneczka i mi powiadomienie nie przyszło. W takim razie cierpliwie czekam :D

1

3

@FioletoweOczy Berkowicz już dawno stał się memem.

0

@Kinginiesta Aż mnie zakuło.
Ale niefart xD

13

@AduŚ07 I tak już rogatkę uszkodził, wystarczyło jedynie cofnąć. Kretyn do potęgi entej.

1

@NeroTFP1 A jak to jest z dzieleniem przez nieskończoność?

8

@vangoor Faktycznie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

16

@Foro 22/23=0,956
24/25=0,96

0,96 > 0.956
Flick > Xavi

7

19.10.2011 - wtedy strzelanie w Lidze Mistrzów rozpoczął nasz Polak rodak Robercik. Reszta jest historią, która się wciąż pisze.

Wspomniany gol w barwach BVB przeciwko Olympiakosowi:
https://streamff.com/v/392dd374

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?