damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho szybkie pytanie - ile goli w historii Ligi Mistrzów strzelili wszyscy Polacy oprócz Robercika?
4
@BulaKG spotkanie ze starym @Luciano99
0
@Cochise Nie ma co tu owijać w bawełnę. Jako Polak-katolik żądam Szczęsnego w bramce Barcelony na już i zero dyskusji w tym temacie.
4
@Gibbon_FCB Polecam obejrzeć Daredevila, nie ma konieczności oglądania innej marvelowskiej produkcji przed tym
2
@NeroTFP1 Podobno napisał to dla jakiejś dupy
12
@Azazel_Pazuzu To kup szampon przeciwłupieżowy
0
@FCB24
@TheNekro94 w tym momencie -> https://i.imgur.com/2JHFb5S.jpeg
0
@Sulimo Psychoza
0
Koleś w Va Banque trzeci raz z rzędu wygrał 7300 zł :D
0
@BorzyKrzys ale by wjechał taki fastfoodzik, mmm
0
Szyny były złe, podwozie też było złe
0
Jak Pavard z Argentyną :D
0
Ale pierwsze dwie minuty to ich gnietliśmy!
1
@ProMILs bredzisz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rafalloxfcb jak wyżej
bardzo polecam Mentalistę - choć jest dość dużo odcinków
12
M.in. przez takie abstrakcje uwielbiam Kiepskich. To odcinek, gdzie rzucają sobie nawzajem wyzwania, Ferdek wyciąga do zeżarcia starą konserwę z 1982 roku i nagle z czapy wjeżdża Łazuka ze swoją piosenką mundialową z tego okresu xD
0
@Comentateiro Skąd Litwini wracają?
3
"Kiedy mówię "Polska", mam przed oczami pszeniczny kłos wyrosły na tej ziemi. Znajome boćki, co przycupnęły na przyjaznej mazurskiej chacie. Widzę bursztynowy świerzop tańczący wśród fal burzanu...
...i tak sobie myślę, że biurokraci żrący swe hamburgery w Brukseli zapomnieli, co ten kraj, ten lud może i... biedny, ale dumny i waleczny zrobił dla Europy, dla całego świata!"
1
trzeba ten mecz jakoś przymadrycić, czyt. przepchać chooyem
3
Nam strzelać nie kazano
0
@Nikarams dobrze tato
0
Był spalony, nie ma co płakać. Dania z Niemcami też ofsjad miała - i to o pół małego palca.
1
@KrychaFCB Tu w ogóle bez porównania. Kręciło nigdy w życiu nie powinien żadnego meczu komentować.
16
W tym przypadku można chyba mówić o nieszczęściu w szczęściu :P
0
Ładna klepka z sędzią
0
@TheNekro94 Haha, akurat godzinę temu byłem na przejażdżce rowerem i sobie to nuciłem :D
0
Nie mogą wieśniaki nawet na symboliczną minutę ciszy zamilknąć
2
Pena się piłki boi, już któryś raz ciało wykręca
1
@Kapitan hawk nie podpadł ci, że przeszedł z RSSS do Athleticu? :D