damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Dzięciołowski to jest prze**uj. Zaczyna wywiad z Sułek-Schubert tekstem: "Kończysz z 12 miejscem - i jak to brzmi?" xD
Albo przedtem z Kaczmarek:
- Jestem trzecią kobietą na świecie
- Rok temu byłaś druga
5
Już tradycyjnie, ŚWK przewidział wszystkie sytuacje :D
5
Fornal zapraszający kolegów z drużyny do napie***lania się z Amerykanami
3
@JohnA Julia Szeremeta ma przed sobą półfinał w boksie, a tam nie ma walki o 3. miejsce, więc brąz w najgorszym przypadku już pewny
4
Wspinaczka is the new rzut młotem!
3
Jak syn to Wspin, jak córka to Aczka
9
Miło ze strony Ingebrigtsena, że jest solidarny z Polakami i zesrał się metr przed kiblem
1
A było 24-21 w trzecim secie...
3
Ależ bomby Leona!
1
Tak jeeest, Nole ze złotem olimpijskim!
0
@varosso Masz Eurosport 3 i MAX, tu pojawia się szansa medalowa dla Polki
2
@kuz ttrudno ppowiedzieć
0
Ale finisz Holandii, wow :O
14
Jeszcze jakoś wybrnął, ale ledwo xDD
1
@macio_944 E tam, Hadziukowi w Ranczu też się wyrzynała ósemka, a miał ze 20 lat więcej :D
0
Wczoraj cały dzień byłem poza domem, nie oglądałem igrzysk.
Co ta Iga tak wcześnie gra dziś finał? Mecz o brąz już był? No bo był, prawda?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ale nerwówka, jest zwycięstwo 19-17 z USA. Już się nastawiałem na zesrańsko xD
1
Leon zawodowiec :-)
7
Same vibe ¯\_(ツ)_/¯
3
@Colon mi to wygląda na zakład u @Luciano99
0
No i dupa, 19-21 na start
4
@macio_944 ojoj :(
https://wykop.pl/cdn/c3201142/9511f2134064b6a9bbd284ad0f5a759781280cc137f3e8b66022376c7470c25a,w800.jpg
0
Szybko rzuciliśmy 9 punktów i wdarł się impas
0
Dziewczyny lubią brąz! :D
Brawo!!!
0
Pocieszenie jest takie, że Swatowska ma najlepsze końcówki
0
Wróciła tablica z wynikiem, wróciła też i Magda Fręch do gry
1
@Kamiloza91 Nie interesuje mnie piłka na igrzyskach, a nie całe igrzyska
2
@Kamiloza91 No nie wiem, czy piłka nożna jest tak oczywista xD
Mnie osobiście nic a nic nie obchodzi
0
Jest i Darude - Sandstorm :D