20

Dzięciołowski to jest prze**uj. Zaczyna wywiad z Sułek-Schubert tekstem: "Kończysz z 12 miejscem - i jak to brzmi?" xD

Albo przedtem z Kaczmarek:
- Jestem trzecią kobietą na świecie
- Rok temu byłaś druga

5

Już tradycyjnie, ŚWK przewidział wszystkie sytuacje :D

5

Fornal zapraszający kolegów z drużyny do napie***lania się z Amerykanami


3

@JohnA Julia Szeremeta ma przed sobą półfinał w boksie, a tam nie ma walki o 3. miejsce, więc brąz w najgorszym przypadku już pewny

4

Wspinaczka is the new rzut młotem!

3

Jak syn to Wspin, jak córka to Aczka

9

Miło ze strony Ingebrigtsena, że jest solidarny z Polakami i zesrał się metr przed kiblem

1

A było 24-21 w trzecim secie...

3

Ależ bomby Leona!

1

Tak jeeest, Nole ze złotem olimpijskim!

0

@varosso Masz Eurosport 3 i MAX, tu pojawia się szansa medalowa dla Polki

2

@kuz ttrudno ppowiedzieć

0

Ale finisz Holandii, wow :O

14

Jeszcze jakoś wybrnął, ale ledwo xDD

1

@macio_944 E tam, Hadziukowi w Ranczu też się wyrzynała ósemka, a miał ze 20 lat więcej :D

0

Wczoraj cały dzień byłem poza domem, nie oglądałem igrzysk.
Co ta Iga tak wcześnie gra dziś finał? Mecz o brąz już był? No bo był, prawda?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ale nerwówka, jest zwycięstwo 19-17 z USA. Już się nastawiałem na zesrańsko xD

1

Leon zawodowiec :-)

7

Same vibe ¯\_(ツ)_/¯

3

@Colon mi to wygląda na zakład u @Luciano99

0

No i dupa, 19-21 na start

0

Szybko rzuciliśmy 9 punktów i wdarł się impas

0

Dziewczyny lubią brąz! :D

Brawo!!!

0

Pocieszenie jest takie, że Swatowska ma najlepsze końcówki

0

Wróciła tablica z wynikiem, wróciła też i Magda Fręch do gry

1

@Kamiloza91 Nie interesuje mnie piłka na igrzyskach, a nie całe igrzyska

2

@Kamiloza91 No nie wiem, czy piłka nożna jest tak oczywista xD
Mnie osobiście nic a nic nie obchodzi

0

Jest i Darude - Sandstorm :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?