damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Moim zdaniem, oba gole z wolnego Rice'a były nieco ładniejsze i bardziej efektowne niż ten Raphinhii
0
Trzeba wygrać, żeby nie zremisować oraz by uniknąć porażki
0
Komentarz usunięty
3
Zawyłem xDD
Trudno, najwyżej mnie w kotle piekielnym usmażą
https://i.imgur.com/wwp3c6A.jpeg
1
@NeroTFP1 Książka zamówiona, panie autorze - pozostało czekać :D
4
@Uukasz_93 Mam uczulenie akurat na te emotki. Jako prosty chłopak, co prawda nie z Dębicy, wolę nasze swojskie "xDDDDDD"
3
A taki Simeone niech dalej muruje, cofa się i broni, no bo przecież jak można przeciwko Realowi grać pięknie dla oka i co najważniejsze skutecznie, to niedobra jest
1
Mbappe już lepszej pozycji nie mógł mieć, żeby podpatrzeć, jak się bije wolne
1
Hahahaha, co tu się dzieje. Rice, ty chory pojebie :D
1
Ale dokręcił, jo dupia. Ależ golazo!
1
Nie znoszę oglądać meczów Realu w fazie pucharowej LM. Człowiek zawsze się łudzi, często zresztą zasadnie, no bo przecież wcale nic rewelacyjnego nie grają, kiedy jak nie teraz mają odpaść, Anczelot nie dojeżdża. I zawsze jakiś rykoszet będzie, a to bramkarz zapomni, że może bronić rękami, a tu sędzia uczynny chłopak - w biedzie zawsze pomoże. Zawsze tli się ta iskierka nadziei, że akurat ten dwumecz zwieńczy ich koniec, no ale racjonalność nie pozwala mi w to wierzyć. Już bym wolał, żeby pewnie dwumecz wygrali z 3, 4 do jaja niż kolejne prześlizgiwania.
Mimo to... Arsenalu, próbuj!
3
@Torto przegrać siedem frejmów z rzędu i potem to jeszcze tak wyciągnąć, wow
0
Ale dziś obie drużyny zapieprzają, mega wrażenie to robi
1
Warto przed meczem zauważyć, że jeśli wygramy, to zdobędziemy 3 punkty
2
@ranger3120 Za co siedziałeś? Tylko napisz konkretnie, najlepiej słowo w słowo, tak jak to było w oryginalnym wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@Who_you_mam A weź napisz swój nick, tak jak się go wymawia po polsku, w odniesieniu do decyzji moderacji o wakacjach
2
Ja nie bardzo rozumiem, skąd u niektórych te nerwy podczas meczu. Przecież Wojtula na bramce ;->
0
Tryglodyci boiskowi, tfu
0
Raphinhę halun trzyma po reprezentacji
3
Jezu, jak ten dzieciak się bawi. Pachołki,nie obrona
1
Kąsać dalej rzeźników, niech się wykrwawią
5
Uwaga! Jeżeli Barca strzeli w tym meczu przynajmniej 3 bramki, to każdemu kto zaherbuje ten wpis, nie wyślę ani grosza.
1
They're the same pictures
https://i.imgflip.com/3wv6ux.jpg
0
@Ilka Po pierwsze, primo: równie dobrze Atleti może też być po ostatnich tygodniach spuchnięte psychicznie.
Po drugie, primo: to są nieuki.
I po trzecie, primo ultimo: będzie dobrze!
2
Nie ma innej opcji, jak dojechać jutro Atleti i po raz kolejny wyjaśnić prześcieradła w finale. Kur.., zawsze muszą coś wcisnąć, jak nie po drukowaniu, to po jakimś wylewie.
0
Wykończenie topowe Alaby, szapoba!
7
@Pawlak1992 wymyślający historyjkę primaaprilisową - historia prawdziwa ^^
https://streamin.one/v/18f7f3e0
1
@Barclonismo Jasne, że pamiętam. Najgorzej jak Barca grała mecze o 22, dopiero rano można było wynik sprawdzić, a Internetu jeszcze nie miałem :D
2
@Danny Gaucho czyli nie rzuca słów na wiatr :>
https://zapodaj.net/images/b2eafab458ca5.png
23
@Danny Gaucho "polskie media lecą na jedno kopyto"
Kopyto i Borek w jednym wpisie? Czy ty aby synu nie pomyliłeś odwagi z odważnikiem?