2

Moim zdaniem, oba gole z wolnego Rice'a były nieco ładniejsze i bardziej efektowne niż ten Raphinhii

0

Trzeba wygrać, żeby nie zremisować oraz by uniknąć porażki

0

Komentarz usunięty

3

Zawyłem xDD
Trudno, najwyżej mnie w kotle piekielnym usmażą

https://i.imgur.com/wwp3c6A.jpeg

1

@NeroTFP1 Książka zamówiona, panie autorze - pozostało czekać :D

4

@Uukasz_93 Mam uczulenie akurat na te emotki. Jako prosty chłopak, co prawda nie z Dębicy, wolę nasze swojskie "xDDDDDD"

3

A taki Simeone niech dalej muruje, cofa się i broni, no bo przecież jak można przeciwko Realowi grać pięknie dla oka i co najważniejsze skutecznie, to niedobra jest

1

Mbappe już lepszej pozycji nie mógł mieć, żeby podpatrzeć, jak się bije wolne

1

Hahahaha, co tu się dzieje. Rice, ty chory pojebie :D

1

Ale dokręcił, jo dupia. Ależ golazo!

1

Nie znoszę oglądać meczów Realu w fazie pucharowej LM. Człowiek zawsze się łudzi, często zresztą zasadnie, no bo przecież wcale nic rewelacyjnego nie grają, kiedy jak nie teraz mają odpaść, Anczelot nie dojeżdża. I zawsze jakiś rykoszet będzie, a to bramkarz zapomni, że może bronić rękami, a tu sędzia uczynny chłopak - w biedzie zawsze pomoże. Zawsze tli się ta iskierka nadziei, że akurat ten dwumecz zwieńczy ich koniec, no ale racjonalność nie pozwala mi w to wierzyć. Już bym wolał, żeby pewnie dwumecz wygrali z 3, 4 do jaja niż kolejne prześlizgiwania.

Mimo to... Arsenalu, próbuj!

3

@Torto przegrać siedem frejmów z rzędu i potem to jeszcze tak wyciągnąć, wow

0

Ale dziś obie drużyny zapieprzają, mega wrażenie to robi

1

Warto przed meczem zauważyć, że jeśli wygramy, to zdobędziemy 3 punkty

2

@ranger3120 Za co siedziałeś? Tylko napisz konkretnie, najlepiej słowo w słowo, tak jak to było w oryginalnym wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@Who_you_mam A weź napisz swój nick, tak jak się go wymawia po polsku, w odniesieniu do decyzji moderacji o wakacjach

2

Ja nie bardzo rozumiem, skąd u niektórych te nerwy podczas meczu. Przecież Wojtula na bramce ;->

0

Tryglodyci boiskowi, tfu

0

Raphinhę halun trzyma po reprezentacji

3

Jezu, jak ten dzieciak się bawi. Pachołki,nie obrona

1

Kąsać dalej rzeźników, niech się wykrwawią

5

Uwaga! Jeżeli Barca strzeli w tym meczu przynajmniej 3 bramki, to każdemu kto zaherbuje ten wpis, nie wyślę ani grosza.

1

They're the same pictures

https://i.imgflip.com/3wv6ux.jpg

0

@Ilka Po pierwsze, primo: równie dobrze Atleti może też być po ostatnich tygodniach spuchnięte psychicznie.
Po drugie, primo: to są nieuki.
I po trzecie, primo ultimo: będzie dobrze!

2

Nie ma innej opcji, jak dojechać jutro Atleti i po raz kolejny wyjaśnić prześcieradła w finale. Kur.., zawsze muszą coś wcisnąć, jak nie po drukowaniu, to po jakimś wylewie.

0

Wykończenie topowe Alaby, szapoba!

7

@Pawlak1992 wymyślający historyjkę primaaprilisową - historia prawdziwa ^^

https://streamin.one/v/18f7f3e0

1

@Barclonismo Jasne, że pamiętam. Najgorzej jak Barca grała mecze o 22, dopiero rano można było wynik sprawdzić, a Internetu jeszcze nie miałem :D

2

23

@Danny Gaucho "polskie media lecą na jedno kopyto"

Kopyto i Borek w jednym wpisie? Czy ty aby synu nie pomyliłeś odwagi z odważnikiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?