damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wiara do końca, co by się nie działo. Vamoooos!
10
Mam nadzieję, że mowę motywacyjną sobie chłopaki walnęli
7
@CLS63AMG mam takie fajne ciasne bokserki w serduszka, może się skuszę
4
Ale będą jaja, jak Williams to weźmie :D
0
@Eklerek oglądałem akurat niedawno, bardzo polecam
5
Yamal to chyba jest uzależniony od tych zagrań zewniakiem xd
1
@KamQiX Kliknąłem w dzwoneczek i czekam zatem na powiadomienie!
6
Dopiero jakiś czas po meczu przeczytałem, że nie żyje znany kucharz i juror MasterChef Tomasz Jakubiak, miał 41 lat. Od około roku toczył bardzo nierówną walkę z rzadkim i złośliwym rakiem jelita i dwunastnicy. Ależ to jest okrutne.
https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-8nQT-5ag6-Fkpa_tomasz-jakubiak-994x828.jpg
0
@michal26 Ale też przyfarcił przy możliwej bramce na 4-3 dla Interu, niepewność się wdarła i tylko mikroskopijny spalony go uratował
3
Tak jak z Realem, tak i dziś - niestety Szczena nie pomaga. Wyjścia poza pole karne bez zarzutu, ale ta niepewność na linii i przedpolu bardzo razi w oczy. Ja to zawsze oczekuję od bramkarzy, że dadzą od siebie coś ekstra, jakiś pierwiastek magii (patrz Donnarumma wczoraj), a nie jedynie sparowanie piłek lecących w niego. Liczę, że szybko się z tym poprawi, bo może to decydować w rewanżu.
Ważne też, żeby Robert wrócił. Nie tylko chodzi o zagrożenie pod bramką Nerrazzurich, ale też będzie nieodzowny przy bronieniu stałych fragmentów gry, co dziś było masakryczne.
2
Ale jak Barca wyciąga wnioski z poprzednich lat, to czapki z głów.
Nie stracisz przewagi w rewanżu, jeśli jej nie wypracujesz w pierwszym meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Luciano99 jakkolwiek ten mecz się zakończy, prosiłbym o przegląd komentarzy pełnych "wiary" po bramce Interu na 2-0, bo takowych z pewnością nie zabrakło. Jak w tę drużynę w ogóle można wątpić z Herr Flickiem u sterów, to ja nie wiem.
0
Kurde, no dobry meczyk, intensywność niesamowita, Yamal zabawa max. Szkoda dwóch błędów i bramek, bo Inter nie istnieje w rozegraniu. Oby tylko z Żulem wszystko było dobrze.
6
Ale solara xDDD
2
ale creepy szczyl w brylach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Źle się dzieje w państwie polskim. Potrzebna natychmiastowa reakcja ponad podziałami @tuskkaczynski
49
@karolszymek Nic
4
Co to za jaja są xD
Tak to ja sobie mogłem robić, jak miałem zdalnie studia, że się dołączało do Teams, wyciszało i obecność była.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 Tut mir leid
0
Das eindeutige Ergebnis: NEIN! Denn 78 Prozent sind für ein sofortiges Ende von Rüdigers DFB-Karriere.
0
@Safrani @norbi77 No to szkoda w takim razie, że Kwiatek nie trzyma się zapewnień o środowych meczach w TVP. Chyba, że sam nie doczytał wszystkich kruczków umowy sublicencji.
https://sport.tvp.pl/81825356/liga-mistrzow-wraca-do-telewizji-polskiej
6
Zajebiste warunki wynegocjował Kwiatkowski. W TVP będzie pokazany dwumecz Arsenalu z PSG, nawet wyjątkowo jutro będzie pokazany mecz, a nie jak to zwykle bywa środowy. Obawiam się, że nawet jak Barca zagra w finale, to całości nie pokażą, tylko może samą dekorację. Za Kurskiego nie do pomyślenia.
7
Szwed Viktor Gyökeres wysuwa się na prowadzenie w klasyfikacji Złotego Buta - ma na koncie 38 goli, co daje 57 punktów (liga portugalska ma przelicznik 1,5) i wyprzedza o punkt Salaha mającego 28 goli. Co ciekawe, ostatnimi zawodnikami, którzy zdobyli Złotego Buta w lidze o mniejszym przeliczniku, byli kolejno jego rodak Henrik Larsson w sezonie 2000/2001 w barwach Celticu (35 goli, 52,5 pkt), a sezon później Mário Jardel (42 gole, 63 punkty) - grający wówczas właśnie w Sportingu.
2
Gdyby tylko Rudiger mógł w pełni wykorzystać swoje muslimskie usposobienie, zrobiłby to
https://s4.gifyu.com/images/bpJVs.gif
1
Wiadomo już może, czy służby znalazły i osadziły z powrotem w zoo te czarne, niebezpieczne i agresywne zwierzęta? Ponoć były widziane w okolicach stadionu Sevilli.
1
Jeeeeeeest. Mamy to! Duma panowie, jaki to jest charakter, COŚ FAANTASTYCZNEGO!
1
Styki się poprzepalały w tym durnym czarnym łbie
0
Ale zasluzyl chłop jak nikt. Czyścił dzisiaj niesamowicie :D