damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
a może tak fifty-fifty w drugiej turze i se obaj będą rządzić po 2,5 roku
prezydent rotacyjny, tego jeszcze nie grali!
1
ten już najebany w bramce
0
ctrl+c -> ctrl+v u Yamala
i tak ciągle, i ciągle, i ciągle :D
2
@Kapitan hawk ja wiem, że Ania, ja wiem że dzieci, ale dla dobra polskiej i barcelońskiej piłki pasowałby jakiś Ewiusz Pajorowski za lat naście ^^
2
Ależ brameczka Sportingu
0
Paweł Kozioł. Tej siły nie powstrzymacie.
3
@macio_944 Najszczersze wyrazy współczucia. Bądź silny, bo tego na pewno chciałaby od ciebie mama. I w żadnym razie nie wstydź się łez.
3
Hahaha, ten deszcz zraszaczowy jeszcze potęguje radość :D
6
jakim cudem tam spalonego nie ma? xDD
1
@Derean no nie powiem, taki lekki zastrzyk finansowy by mi się przydał
2
@arasz1819 Mentzen po prostu wyczuł moment na drugą turę dla siebie, dlatego zaatakował Nawrockiego. Za miesiąc nie będzie tematu.
9
Właśnie na antenie TVN 24 dominikanin Paweł Gużyński przyznał, że podczas wyboru nowego papieża towarzyszyły mu większe emocje, niż w meczu Barcy z Interem :D
6
NASZ NEWS - Nowy papież właśnie zmierza założyć białe szaty, przechodząc obok kardynałów, którzy na niego nie głosowali
0
Bardziej no-look touch ^^
6
nienawidzę takiego dreptania do karnego, no po prostu nie dzierżę
0
To jak to w końcu jest z tym rozpoczęciem faulu przed polem karnym i skończeniem go już w polu karnym? Karny, wolny, loteria? W tej sytuacji była podyktowana jedenastka dla Villarrealu.
1
@Rewolucja123 Inter 147,5 km, Barca 146,4 km
0
Statystyki bramkowe Barcy w tym sezonie Ligi Mistrzów, jakże od siebie różne:
- najwięcej strzelonych goli (41), średnia goli na mecz: 3,08 - na drugim miejscu ex aequo BVB, PSG, Bayern (31)
- 24 stracone gole, średnio na mecz: 1,7 (tyle samo ma Monaco i Celtic), plasuje nas to na aż 22 miejscu z 36 wszystkich drużyn
2
@Borneo Borys Budka zwycięzcą dwumeczu Barca-Inter
0
@DeXt3rVeB a co mnie gówno obchodzi jakiś wpis na insta
1
Oby tylko chłodne głowy były na niedzielę, bo jakby jeszcze teraz mieli podłączyć Realowi tlen, to ja się aż boję końcówki ligi
2
De Vrij wchodzi i czyści jak miło. Araujo wchodzi: dwie bramki spieprzone i jeszcze przy swojej meczowej fauluje rywala. Ja wysiadam przy tym deklu.
4
Araujo dostał lekcje, jak się blokuje przeciwnika na krótkim słupku
1
Ale to jest kurwa przekot ten Sommer
0
Wygramy, nie ma innej możliwości
1
Poprzepychał i uciekł Araujo jak chciał
0
Eh, mógłby czasem Lamine rozszerzyć do Erica
0
Trzymać to, proszę was
0
Martin, co ty wyrabiasz?? :D
0
Szybki gol baaardzo wskazany, trzeba ich mocno nastraszyć. Kto jak nie wy, panowie - remontada es posible!