16

a może tak fifty-fifty w drugiej turze i se obaj będą rządzić po 2,5 roku

prezydent rotacyjny, tego jeszcze nie grali!

1

ten już najebany w bramce

0

ctrl+c -> ctrl+v u Yamala

i tak ciągle, i ciągle, i ciągle :D

2

@Kapitan hawk ja wiem, że Ania, ja wiem że dzieci, ale dla dobra polskiej i barcelońskiej piłki pasowałby jakiś Ewiusz Pajorowski za lat naście ^^

2

Ależ brameczka Sportingu

0

Paweł Kozioł. Tej siły nie powstrzymacie.

3

@macio_944 Najszczersze wyrazy współczucia. Bądź silny, bo tego na pewno chciałaby od ciebie mama. I w żadnym razie nie wstydź się łez.

3

Hahaha, ten deszcz zraszaczowy jeszcze potęguje radość :D

6

jakim cudem tam spalonego nie ma? xDD

1

@Derean no nie powiem, taki lekki zastrzyk finansowy by mi się przydał

2

@arasz1819 Mentzen po prostu wyczuł moment na drugą turę dla siebie, dlatego zaatakował Nawrockiego. Za miesiąc nie będzie tematu.

9

Właśnie na antenie TVN 24 dominikanin Paweł Gużyński przyznał, że podczas wyboru nowego papieża towarzyszyły mu większe emocje, niż w meczu Barcy z Interem :D

6

NASZ NEWS - Nowy papież właśnie zmierza założyć białe szaty, przechodząc obok kardynałów, którzy na niego nie głosowali

/video/1

0

Bardziej no-look touch ^^

6

nienawidzę takiego dreptania do karnego, no po prostu nie dzierżę

0

To jak to w końcu jest z tym rozpoczęciem faulu przed polem karnym i skończeniem go już w polu karnym? Karny, wolny, loteria? W tej sytuacji była podyktowana jedenastka dla Villarrealu.

1

@Rewolucja123 Inter 147,5 km, Barca 146,4 km

0

Statystyki bramkowe Barcy w tym sezonie Ligi Mistrzów, jakże od siebie różne:

- najwięcej strzelonych goli (41), średnia goli na mecz: 3,08 - na drugim miejscu ex aequo BVB, PSG, Bayern (31)
- 24 stracone gole, średnio na mecz: 1,7 (tyle samo ma Monaco i Celtic), plasuje nas to na aż 22 miejscu z 36 wszystkich drużyn

2

@Borneo Borys Budka zwycięzcą dwumeczu Barca-Inter

0

@DeXt3rVeB a co mnie gówno obchodzi jakiś wpis na insta

1

Oby tylko chłodne głowy były na niedzielę, bo jakby jeszcze teraz mieli podłączyć Realowi tlen, to ja się aż boję końcówki ligi

2

De Vrij wchodzi i czyści jak miło. Araujo wchodzi: dwie bramki spieprzone i jeszcze przy swojej meczowej fauluje rywala. Ja wysiadam przy tym deklu.

4

Araujo dostał lekcje, jak się blokuje przeciwnika na krótkim słupku

1

Ale to jest kurwa przekot ten Sommer

0

Wygramy, nie ma innej możliwości

1

Poprzepychał i uciekł Araujo jak chciał

0

Eh, mógłby czasem Lamine rozszerzyć do Erica

0

Trzymać to, proszę was

0

Martin, co ty wyrabiasz?? :D

0

Szybki gol baaardzo wskazany, trzeba ich mocno nastraszyć. Kto jak nie wy, panowie - remontada es posible!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?