0

@Encore @mekston A z Sinnerem już wszystko ok? Bo ostatnio w finale w Cincinnati z Alcarazem skreczował.

16

"Jeżeli czegoś nie da się zrobić, potrzebny jest ktoś, kto o tym nie wie – przyjdzie i to zrobi"

4

Bardzo ważna wygrana na trudnym terenie (i to dosłownie przez tę wodę). Wychodzenie z wyniku 0-2 to już znak firmowy xD

A za naszą obronę to chyba jutro dam na mszę.

1

aż się prosi czasem, żeby Yamal dał na obieg do Erica

0

Dalej bordowo-granatowi, po zwycięstwo!

Oh, wait

0

@clyde ja to tak nie do końca za pan brat z rapem, ale jak już mam wybrać:

Kękę, Słoń, Sokół

2

@NeroTFP1 nawet powstał remake!

7

@kubix05 zagrać dwie postacie tak, jakby się miało wrażenie, że jest to dwóch całkiem innych aktorów - cytując Czerepacha: "Geniusz!"

5

Kto by się nie skusił na pięknego, dojrzałego pomidorka prosto z krzaczka, mmm

5

@Popitek12 Konto "CristianoXtra" nie wydaje mi się zbyt wiarygodnym źródłem informacji. Dobrze by było, gdyby ktoś to zweryfikował.

3

@norbi77 Powiedzieć, że komentator oszalał z radości, to jak nic nie powiedzieć :D

0

@JimMorrisonFCB Niestety

10

♫ "Na miły Bóg...
Życie nie tylko po to jest, by brać
Życie nie po to, by bezczynnie trwać
I aby żyć siebie samego trzeba dać" ♫

Spoczywaj w pokoju, Staszku

5

@Lanosss same vibe

/video/1

0

@FcPortoFan1999 jakaś multiliga by pasowała, co chodzi o LE i LKE

6

Pff, na co komu te śmieszne podwójne linie na środku drogi? Pa tera.


0

@zadafcb Szkoda tego ostatniego zagrania Osy, tak niedbale jakoś do tego podszedł - w ogóle powinien się wtedy odstawić

3

@barcelonaLM oo, Sergiusz Ryczel na majku. Gdzie to on się teraz podziewa?

3

Ale wpieniony Rapha po faulu, momentalnie wiedział że odwalił niepotrzebnie

2

Naprawdę już współczuję sędziemu, że ta sekta z RealMadrid TV będzie go opluwać i gnoić, a przecież prowadzi ten mecz bardzo dobrze

5

No a niby dlaczego mieliby anulować gola, przecież nikt nikogo nie faulował

0

Nie może Yamal wikłać się w drybling w tak newralgicznej strefie, już po takiej prostej stracie w presezonie przeciwnik zdobył gola

0

Po udany początek sezonu, po trzy punkty.
Jedziemy!

1

Jasna pogoda, co tu się odo'sullivaniło? Ronnie ostatniego, piętnastego brejka maksymalnego wbił w 2018 roku, zarzekał się, że śrubowanie tego rekordu już go nie interesuje, a tylko dzisiaj wbił go DWA RAZY. Niesamowite - a w grudniu kończy 50 lat!

GOAT snookera i tyle w temacie.

9

Po tym słodko-gorzkim dniu polskich klubów warto wspomnieć, że:
- po pierwsze primo - po raz pierwszy w historii mamy komplet klubów w fazie play-off europejskich rozgrywek (4/4)
- po drugie primo - póki co, mamy najwięcej punktów w rankingu UEFA w tym sezonie spośród wszystkich krajów (3,375 eq aequo z Cyprem)
- po trzecie primo, ultimo - zbrodnicze państwo Izrael powinno zostać unicestwione

1

Aż mi się przypomniała podwójna interwencja Dudka z Milanem

2

A co, jeśli Tottenham nie przestanie wygrywać? Znaczy pewnie kiedyś przegra, ale co jeśli nie?

6

Ale za rok też się nie uda

0

ej Lechu, taki protip - żeby powalczyć o awans, trzeba zacząć zdobywać bramki.
tak tylko piszę, może gdzieś wam umknęło - zdarza się.

34

@supraomnes1 "podobają mi się również kobiety przy tuszy"

haaaalooooo @jowita

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?