damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore @mekston A z Sinnerem już wszystko ok? Bo ostatnio w finale w Cincinnati z Alcarazem skreczował.
16
"Jeżeli czegoś nie da się zrobić, potrzebny jest ktoś, kto o tym nie wie – przyjdzie i to zrobi"
4
Bardzo ważna wygrana na trudnym terenie (i to dosłownie przez tę wodę). Wychodzenie z wyniku 0-2 to już znak firmowy xD
A za naszą obronę to chyba jutro dam na mszę.
1
aż się prosi czasem, żeby Yamal dał na obieg do Erica
0
Dalej bordowo-granatowi, po zwycięstwo!
Oh, wait
0
@clyde ja to tak nie do końca za pan brat z rapem, ale jak już mam wybrać:
Kękę, Słoń, Sokół
2
@NeroTFP1 nawet powstał remake!
7
@kubix05 zagrać dwie postacie tak, jakby się miało wrażenie, że jest to dwóch całkiem innych aktorów - cytując Czerepacha: "Geniusz!"
5
Kto by się nie skusił na pięknego, dojrzałego pomidorka prosto z krzaczka, mmm
5
@Popitek12 Konto "CristianoXtra" nie wydaje mi się zbyt wiarygodnym źródłem informacji. Dobrze by było, gdyby ktoś to zweryfikował.
3
@norbi77 Powiedzieć, że komentator oszalał z radości, to jak nic nie powiedzieć :D
0
@JimMorrisonFCB Niestety
10
♫ "Na miły Bóg...
Życie nie tylko po to jest, by brać
Życie nie po to, by bezczynnie trwać
I aby żyć siebie samego trzeba dać" ♫
Spoczywaj w pokoju, Staszku
5
@Lanosss same vibe
0
@FcPortoFan1999 jakaś multiliga by pasowała, co chodzi o LE i LKE
6
Pff, na co komu te śmieszne podwójne linie na środku drogi? Pa tera.
0
@zadafcb Szkoda tego ostatniego zagrania Osy, tak niedbale jakoś do tego podszedł - w ogóle powinien się wtedy odstawić
3
@barcelonaLM oo, Sergiusz Ryczel na majku. Gdzie to on się teraz podziewa?
3
Ale wpieniony Rapha po faulu, momentalnie wiedział że odwalił niepotrzebnie
2
Naprawdę już współczuję sędziemu, że ta sekta z RealMadrid TV będzie go opluwać i gnoić, a przecież prowadzi ten mecz bardzo dobrze
5
No a niby dlaczego mieliby anulować gola, przecież nikt nikogo nie faulował
0
Nie może Yamal wikłać się w drybling w tak newralgicznej strefie, już po takiej prostej stracie w presezonie przeciwnik zdobył gola
0
Po udany początek sezonu, po trzy punkty.
Jedziemy!
1
Jasna pogoda, co tu się odo'sullivaniło? Ronnie ostatniego, piętnastego brejka maksymalnego wbił w 2018 roku, zarzekał się, że śrubowanie tego rekordu już go nie interesuje, a tylko dzisiaj wbił go DWA RAZY. Niesamowite - a w grudniu kończy 50 lat!
GOAT snookera i tyle w temacie.
9
Po tym słodko-gorzkim dniu polskich klubów warto wspomnieć, że:
- po pierwsze primo - po raz pierwszy w historii mamy komplet klubów w fazie play-off europejskich rozgrywek (4/4)
- po drugie primo - póki co, mamy najwięcej punktów w rankingu UEFA w tym sezonie spośród wszystkich krajów (3,375 eq aequo z Cyprem)
- po trzecie primo, ultimo - zbrodnicze państwo Izrael powinno zostać unicestwione
1
Aż mi się przypomniała podwójna interwencja Dudka z Milanem
2
A co, jeśli Tottenham nie przestanie wygrywać? Znaczy pewnie kiedyś przegra, ale co jeśli nie?
6
Ale za rok też się nie uda
0
ej Lechu, taki protip - żeby powalczyć o awans, trzeba zacząć zdobywać bramki.
tak tylko piszę, może gdzieś wam umknęło - zdarza się.
34
@supraomnes1 "podobają mi się również kobiety przy tuszy"
haaaalooooo @jowita