damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Czytam na twitterku, że Ewka Pajor na szczęście nie zerwała więzadeł, a komentarz pod tym: "Dziś ją prawie uśmiercili jak napisali że będzie nawet do roku przerwy, a ona wróci szybciej niż Olmo pewnie"
śmiechłem xD
1
@clyde Oglądałem tylko 5 sezonów już jakiś czas temu - generalnie dobra produkcja, jedynie poszczególne epizody nie siadły mi całkiem. Z tego co zapamiętałem, to USS Calister, Wersja Próbna, Zamknij się i tańcz i Biały niedźwiedź najbardziej mi podeszły ;)
1
@MessiForeverTheBest Eh, też by se człowiek pośmigał, a tu wrócę z roboty o 16.30, coś trzeba zjeść, zostaje godzinka dnia i kwadrans przed szóstą już się szarówka robi. Nocą, mimo że droga oświetlona, to już się tak fajnie nie jeździ.
6
Trzeba być wyjątkowo bezczelnym, by podwyżkę tłumaczyć troską o zdrowie. Jak ktoś pije regularnie energole, to dalej będzie je pić i wzrost cen nic nie zmieni.
0
Człowiek wchodzi w poniedziałek na stronę i od razu zasypany samymi pozytywami xD
https://i.imgur.com/Gyk2zuS.png
6
Ależ kontrę Farerzy wyprowadzili, prowadzą z Czechami!
1
@Kamil01 Ale kryminał Busiego w 2:10 - rozkłada ręce, stoi, a tu Robercik sam wbiegł :D
1
@MesQueUnClub_87 Od jakichś 2 lat w zasadzie tylko masło 82%, chyba że raz na jakiś czas kupię słoninę i wytapiam smalec. Niedawno też dostałem w prezencie domowej roboty smarowidło ze smalcu i z mięsem - coś pięknego :D
przy okazji, w biedrze jest dziś i jutro promocja na masło Mleczna Dolina za 3,99zł/szt przy zakupie trzech
5
Takiej stopklatki to by się sam realmadrid.tv nie powstydził
8
@MesQueUnClub_87 Najgorzej, jak już się zbierasz do wyjścia, patrzysz na zegarek, a tu dopiero kwadrans minął.
0
@escarabajo nie mówię o tym co było, a o tym co jest teraz
3
@The Game 10 Coś czuję, że Norwegia może mocno namieszać - tyle lat bez ME czy MŚ, będą wygłodniali
3
@JimMorrisonFCB Pozwól, że ja dorzucę swoją cegiełkę :) Bardzo lubię choćby The Millionaire Waltz - fantastyczna gitara basowa
Również Bijou jest znakomite - tam z kolei Brian May robi robotę
28
Chyba serio ten karny Błaszczykowskiego będzie powtórzony szybciej
0
Jaki jest wasz ulubiony album muzyczny do słuchania podczas jazdy autem?
0
@MYTO Dosłownie spaliłem w życiu może z 6 papierosów - wystarczająco. Przyznam szczerze, że za gówniaka mi trochę imponowało, jak niektórzy kurzyli, wyglądało to tak elitarnie.
Ale do dupy z taką elitą, szkoda zdrowia i pieniędzy.
0
@CurryTheGoat30 są dosłownie 2 punkty nad nami, cymbale
0
może i dobrze tak raz na jakiś czas dostać mokrą szmatą po ryju, zawsze to szansa na jakąś refleksję wśród zespołu i sztabu
2
@malicinho "Rzym" bardzo polecam.
0
@spiderman1899 @malicinho ale ja oglądałem bez lektora (z napisami) i żadnych przekleństw tam nie było - mówię o oryginalnej ścieżce dialogowej
1
@spiderman1899 Serial rewelacyjny, ale jednak na minus to, że nie ma tam żadnych przekleństw - same 'Jesus Christ', 'God damn it' czy 'Shit'. Przez ich brak serial traci jednak trochę na autentyczności - bo już w spinoffie "Mayans M.C" klną jak szewc, choć produkcja sama w sobie dużo gorsza.
1
@Zelazny_Mike witam pana Karola Okrasę!
10
@Konradowskyy Lis, którego nikt normalny nie bierze na poważnie, przegrał z takimi asami jak Rachoń czy Kłeczek?
3
Ależ akcyjkę pograł Lech, wow!
0
Bramkarz Rapidu delikatnie mówiąc nie gra dobrego meczu
0
Teraz dopiero zobaczyłem, że Wojtek w pierwszej chwili ruszał do piłki, ale zaraz się zatrzymał - skróciłby tym kąt, ale coś tak myślę, że i karny by z tego mógł być, jakby się wparował w Ramosa
6
Barca musi stracić bramkę na 1-2, aby dokonać remontady - w tym się specjalizują, to umieją i do tego dążą
2
Oczami wyobraźni już widziałem, jak Szczena podcina Barcolę i karniak xD
0
@Eric_Abidal_22 oddam w wolnej chwili, się nie boi
5
@Walker Pamiętam, jak kiedyś ten teledysk widziałem po raz pierwszy bodaj na Viva Polska to myślałem, że coś mi się stało z ekranem :D