damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fog_W_1899 A może właśnie niech idzie do Serie A do takiej drużyny, od której nikt nie oczekuje mistrzostwa, np. takie Lazio.
9
"Na nic zdały się wtedy tłumaczenia Messiego, który powtarzał Lahozowi: "On nie umie mówić"."
zawsze śmieszy xD
3
@JimMorrisonFCB Tylko, żeby nie było nieporozumień ;->
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1623234455YPRLoUfntNGWGy1s9ThCEO,w400.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Mógł tę piłkę wturlać dupą, było by śmieszniej xD
9
No fajnie, fajnie, ale mistrzostwa Polski Messi jak nie miał, tak dalej nie ma.
0
@Arkon przywołuję @NeroTFP1 - Gliwice ci obrażają!
0
Totalnie bezsensowny faul
19
I niech ktoś powie, że Kiepscy to nie fenomen socjologiczny
1
@kch We wtorek 9 grudnia o 13.00
3
@michal26 Gościu się udzielał m.in. na Pośredniawce (grupa fanów Kiepskich na fb), nawet parę dni temu wrzucił taki wpis -> https://i.imgur.com/0nzSFAR.png
Jak to nigdy nie wiadomo, co się dzieje w głowie drugiego człowieka :(
1
@MesQueUnClub_87 "Dotknięcie nocy" - bardzo niedoceniony, ale naprawdę dobry film, zupełnie inny od późniejszych produkcji Barei.
4
@Lionel_Messi10 Lizał, lizał i dolizał :D
1
@Czyhrynski Panie Dmytro... Gardzę panem.
7
Niedościgniony wzór
2
@Szczygiel06
1
@Safrani Floki w roli głównej? Cholera, zapisuję serial w kajecie!
0
Znowu Cubarsi palił..
5
w chałupę @AlexDark00 celował
1
Raphinha i opaska kapitańska to połączenie doskonałe. Morale drużyny stonks.
1
Dewiza Barcy - gola stracić muszę, bo się uduszę
10
@Luciano99 wytłumacz się
3
@Luciano99 https://i.imgur.com/lNPzRKZ.jpeg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ale muszę przyznać, że podoba mi się ta różnorodność w Realu Madryt. Nigdy nie wiesz, jak ich mecz się skończy. Dzisiaj było 1-1, z Elche 2-2, wcześniej z Vallecano było 0-0. I teraz ta niepewność - czy z Bilbao będzie zatem 3-3? A może 4-4? Czy może jednak powtórzą jeden z wyników i znowu padnie bezbramkowy remis?
Emocje!
9
@tomek8756 jednak co dobra bajera, to dobra bajera
1
@Arkon Ranczo to obejrzałem już tyle razy, że nawet nie wiem dokładnie ile. Co ciekawe, pomimo że znam to na pamięć, to nigdy nie obejrzałem go ciurkiem od pierwszego do ostatniego (130.) odcinka, natomiast oczywiście wiem, jaka jest fabuła i co się wydarzyło bądź wydarzy oglądając losowy odcinek.
Pojedyncze odcinki Kiepskich czy Ojca Mateusza również widziałem dziesiątki razy i zawsze chętnie obejrzę.
Natomiast co chodzi o zagraniczne produkcje, to chyba tylko Breaking Bad oglądałem dwa razy (być może zrobię też rewatch Stranger Things, jak już wyjdzie cały 5. sezon i sobie zechcę co nieco poprzypominać).
1
@Giwera Wow. No to leć Pan do sejmu. Tam takich potrzebują.
Brawo, brawo!
4
@Giwera Panie Giwera, a kiedy było lepiej? Teraz czy za komuny?
1
@Kgorecki2500 Mentzen zjadł cały granulat dla Mentzenów i udaje niewiniątko..