damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecam ten content - wczorajsze wejście Yamala i wykończenie Lewego odwzorowane 1 do 1 :D
https://www.facebook.com/watch?v=1127773198859154
4
@MesQueUnClub_87 https://zapodaj.net/images/e595b1dd8fb4d.jpg
2
@Sulimo Niezmiennie od lat Haxball :D
A tak serio, ja to taki nie do końca 'grywalny' jestem, więc pojadę nostalgią: GTA Vice City, Rayman 2, Colin McRae 2.0
1
@macio_944 32 drużyny na MŚ i 16 drużyn na Euro - po co było to ruszać ja się pytam, idealny układ i odpowiedni prestiż
1
@ProMILs Ponoć jak chwalił się obcym ludziom, co potrafi, mówili mu "e tam, pierdolisz".
Nie pomylili się.
3
@norbi77 Nie no, fejk jak nic. Toż to amerykański generał Kuf Drahrepus.
9
@adamek20151 dobra Adamek, już się nie tłumacz
0
Lepiej żałować, że się coś zrobiło czy żałować, że się czegoś nie zrobiło?
3
Ale by siadł taki solidny plaskacz od Robercika, momentalnie by się poskładał
https://x.com/peacock4045162/status/1969884391330480571
0
Zacnie pograne, brawo Ferran!
1
@Stinger_ znaczy wiesz co, może faktycznie sama temperatura nie może być zawsze wymówką, ale najgorzej jak do akcji wchodzi wiatr - momentami to naprawdę miałem wrażenie, że mnie zaraz przewróci
2
@Jakchcesz i to pewnie pieszo!
24
#chwalesie Po raz pierwszy w życiu przejechałem rowerem na raz 100km, a właściwie to wyszło nawet 112km - w czasie 5h16min. Cholerny wiatr dawał się miejscami we znaki, po 70 kilometrze to niektóre podjazdy wydawały się wieczne. Troszkę w pewnym momencie zaczęło mnie odcinać, ale udało się - zmęczony byłem bardzo po dotarciu do domu, jednakże jest to fajne uczucie satysfakcji, że dałem radę. Do tej pory życiówka wynosiła 74km :D
Była to być może ostatnia okazja na wykręcenie takiej trasy w tym roku, bo niestety pojutrze pizgawica wkracza.
Niech jeszcze piłkarze podtrzymają udaną niedzielę i pogonią dziadów z Getafe!
11
@MYTO jeden z lepszych kawałków T.Love
7
Że niby bramka Rashforda z Newcastle to było golazo? Pfff.
2
@Encore Lub przestać kibicować
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1662136442sksjs0TAHd9LvHTDtMCzEp,w400.jpg
10
@Eklerek Nie dzierżę tych hulajnogarzy, niesamowicie mi na nerwy działają
4
Macie czasem tak, że wstajecie rano i nie wiecie, w co się ubrać? Albo nie wiecie, co będziecie jeść na obiad? Albo nie wiecie, na jakim stadionie rozegracie swój następny mecz domowy?
1
@Lionel_Messi10 Coś za ciemne te niebieskie pasy na fladze (chyba, że tak światło odbija)
3
@Danny Gaucho Rakitić był naocznym świadkiem narodzin legendy, najlepszy możliwy widok ^^
1
Ale trzeba przyznać, że pierwsza połowa w wykonaniu Rashforda to byłą naprawdę zacna zasłona dymna przed tym, co odkuźwia teraz xD
0
Zaangażowani ci kibice :D
0
@Encore III, VC i SA przechodziłem nie raz, nie dwa. W czwórkę nigdy nie grałem, a już o piątce nie wspominając. Może pasowałoby się w końcu zreflektować..
2
@Stinger_ i z życiówką :)
1
@Jakchcesz a kim w ogóle był ten dymiarz, że byłeś za nim? czemu nie przed?
1
@gumaz powiem tak - może mi skoczyć
1
@gumaz W podstawówce dobrze szło mi rzucanie w tył i przód piłką lekarską, ale niestety nie jest to dyscyplina lekkoatletyczna :/
Ale jeżeli już miałbym coś wybrać, to może w skoku w dal szukałbym szansy
0
Rywale Duplantisa to się bardziej cieszą z jego kolejnego rekordu aniżeli z własnych osiągnięć :D
1
@Encore Ale bym opędzlował takiego sernika z brzoskwiniami, mmm. Chociaż dawno temu, moja chrzestna robiła też sernik z rosą - również klasa :D
3
@Danny Gaucho Moim zdaniem Messiego nie prześcignie - ale to tylko moje luźne przemyślenia