0

Polecam ten content - wczorajsze wejście Yamala i wykończenie Lewego odwzorowane 1 do 1 :D

https://www.facebook.com/watch?v=1127773198859154

2

@Sulimo Niezmiennie od lat Haxball :D

A tak serio, ja to taki nie do końca 'grywalny' jestem, więc pojadę nostalgią: GTA Vice City, Rayman 2, Colin McRae 2.0

1

@macio_944 32 drużyny na MŚ i 16 drużyn na Euro - po co było to ruszać ja się pytam, idealny układ i odpowiedni prestiż

1

@ProMILs Ponoć jak chwalił się obcym ludziom, co potrafi, mówili mu "e tam, pierdolisz".

Nie pomylili się.

3

@norbi77 Nie no, fejk jak nic. Toż to amerykański generał Kuf Drahrepus.

9

@adamek20151 dobra Adamek, już się nie tłumacz

0

Lepiej żałować, że się coś zrobiło czy żałować, że się czegoś nie zrobiło?

3

Ale by siadł taki solidny plaskacz od Robercika, momentalnie by się poskładał

https://x.com/peacock4045162/status/1969884391330480571

0

Zacnie pograne, brawo Ferran!

1

@Stinger_ znaczy wiesz co, może faktycznie sama temperatura nie może być zawsze wymówką, ale najgorzej jak do akcji wchodzi wiatr - momentami to naprawdę miałem wrażenie, że mnie zaraz przewróci

2

@Jakchcesz i to pewnie pieszo!

24

#chwalesie Po raz pierwszy w życiu przejechałem rowerem na raz 100km, a właściwie to wyszło nawet 112km - w czasie 5h16min. Cholerny wiatr dawał się miejscami we znaki, po 70 kilometrze to niektóre podjazdy wydawały się wieczne. Troszkę w pewnym momencie zaczęło mnie odcinać, ale udało się - zmęczony byłem bardzo po dotarciu do domu, jednakże jest to fajne uczucie satysfakcji, że dałem radę. Do tej pory życiówka wynosiła 74km :D

Była to być może ostatnia okazja na wykręcenie takiej trasy w tym roku, bo niestety pojutrze pizgawica wkracza.

Niech jeszcze piłkarze podtrzymają udaną niedzielę i pogonią dziadów z Getafe!

11

@MYTO jeden z lepszych kawałków T.Love

7

Że niby bramka Rashforda z Newcastle to było golazo? Pfff.

10

@Eklerek Nie dzierżę tych hulajnogarzy, niesamowicie mi na nerwy działają

4

Macie czasem tak, że wstajecie rano i nie wiecie, w co się ubrać? Albo nie wiecie, co będziecie jeść na obiad? Albo nie wiecie, na jakim stadionie rozegracie swój następny mecz domowy?

1

@Lionel_Messi10 Coś za ciemne te niebieskie pasy na fladze (chyba, że tak światło odbija)

3

@Danny Gaucho Rakitić był naocznym świadkiem narodzin legendy, najlepszy możliwy widok ^^

1

Ale trzeba przyznać, że pierwsza połowa w wykonaniu Rashforda to byłą naprawdę zacna zasłona dymna przed tym, co odkuźwia teraz xD

0

Zaangażowani ci kibice :D

0

@Encore III, VC i SA przechodziłem nie raz, nie dwa. W czwórkę nigdy nie grałem, a już o piątce nie wspominając. Może pasowałoby się w końcu zreflektować..

2

@Stinger_ i z życiówką :)

1

@Jakchcesz a kim w ogóle był ten dymiarz, że byłeś za nim? czemu nie przed?

1

@gumaz powiem tak - może mi skoczyć

1

@gumaz W podstawówce dobrze szło mi rzucanie w tył i przód piłką lekarską, ale niestety nie jest to dyscyplina lekkoatletyczna :/

Ale jeżeli już miałbym coś wybrać, to może w skoku w dal szukałbym szansy

0

Rywale Duplantisa to się bardziej cieszą z jego kolejnego rekordu aniżeli z własnych osiągnięć :D

1

@Encore Ale bym opędzlował takiego sernika z brzoskwiniami, mmm. Chociaż dawno temu, moja chrzestna robiła też sernik z rosą - również klasa :D

3

@Danny Gaucho Moim zdaniem Messiego nie prześcignie - ale to tylko moje luźne przemyślenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?