1

@Zelazny_Mike @norbi77 chyba poleca :D

0

Najważniejsze, że jakoś to wtoczyli. Tylko teraz utrzymać koncentrację.

1

Ter Stegen stojanow i zawał

0

Klatą bramkarz chciał skleić :D

3

@Litman Teraz tylko wystarczy, że wyślemy petycję do La Ligi, aby Barca grała zawsze w sobotę o 21 i humor gituwa

1

@misterio Wikingów nie dokończyłem, a byłem już naprawdę blisko finału. Z tego co pamiętam, oglądałem go jakoś na wakacjach 2020, a ostatni szósty sezon był podzielony na dwie części (2x10 odcinków), tyle że przerwa między nimi wynosiła prawie rok. Ta ostatnia część pojawiła się chyba pod koniec 2020 lub zaraz na początku 2021 - już się miałem za nią zabierać, ale jakoś tak zapomniałem (czy tam z innych powodów) i już nigdy nie powróciłem.

A co chodzi o polskie produkcje, to może Ojciec Mateusz będzie dobrym przykładem. Z ponad dwieście pierwszych odcinków obejrzałem, wiele z nich znam na pamięć (i zawsze chętnie obejrzę, gdy akurat leci np. na TVP Seriale). Tyle, że w pewnym momencie im się ewidentnie formuła wyczerpała i momentami zaczęło być durne, także zostawiłem to. Do tej pory jednak widzę, że nagrywają nowe odcinki xD

1

@Hasszz twierdzisz tak nawet po obejrzeniu drugiego sezonu?

1

@Kessie Ale seksowny gnojek

2

@tbas Ale bramkarze tak często robią, gdy mur zasłania część jednej strony bramki - patrz np. Casillas przy golu Messiego

12

Ależ ja lubię takie pierdzielnięcia, zwłaszcza jak piłka się nie kręci ^^

1

@kempnou na SkyShowtime

4

Araujo by faulował

9

Ciekawe czy jest jakaś osoba na świecie, która z obrazu na żywo wychwyciła tego spalonego xD

10

@NeroTFP1 Ciepłe lody. Ale w sumie herbatkę Ekoland to również pałaszowałem - łyżeczką prosto z opakowania :D

6

@Martwy Grałem. Nie polecam.

2

@BorzyKrzys Oj, Shelly to była petarda

0

@Czyhrynski To jest na PC? Może głupie pytanie, ale totalnie wyszedłem z obiegu gier :D

2

@Pedri16Future punkty do rankingu to chyba ostatnia rzecz, o jakiej teraz myślą w Legii

2

Legia za tydzień gra u siebie mecz o pietruszkę z mistrzem Gibraltaru, który z kolei gra o awans do 1/16 xD

Niebywała, kosmiczna wręcz kompromitacja.

0

@Wojcio Co chodzi o mecze z tej kolejki, to opcjonalnie np. dziś o 19:25 będzie powtórka skrótów na TVP Sport

16

@Zoker A śmiali się z Morawieckiego

2

Ten Negreira to już naprawdę przesadza!


4

@GeneralXavi Tu nie powinien być podyktowany rzut wolny pośredni?

1

@July_6_BcN Oglądałem z włoskim komentarzem ;>

24

To aż strach obok siadać

0

tego bym nie wymyślił xD

1

@Jakchcesz Szkoda, że chłopaki już odpadli z Pucharu Króla. Ależ by siadł taki wyjazd Realu na Negreirę xD

https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/real-sociedad-jNvak2f3/sd-negreira-6RpzBH79/

25

@Luciano99 nie musisz dziękować

19

Moja morda, gdy Real upada i sobie głupi ryj rozwala -> https://www.fcbarca.com/uploads/new-news-large/131526_1765198049.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?