6

@lajcior no czy Colorado, Teksas, Alaska - rozumisz

0

@Czyhrynski Ja mocno polecam Bates Motel, ale najpierw obejrzyj Psychozę

0

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Wspomniałem tylko tych, które nas będą dotyczyć ;>

5

Po wylosowaniu par barażowych, można częściowo zacytować klasyka :D

"Chorwacja, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Macedonia, Słowenia - była Jugosławia, wiadomo Bałkany ciężkie wyjazdy, typowi Jugole, mocne charaktery, zahartowani wojną

Szwecja, Dania, Norwegia, Islandia - Duński Dynamit, Potop Szwedzki, Skandynawowie :(

Rosja, Ukraina, Białoruś - byłe kraje demokracji ludowej, nigdy się z nimi dobrze nie grało, cechuje je duża nieobliczalność xD"

0

Dobrze, że u siebie z Albanią, bo ostatnio z nimi się męczyliśmy mocno

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Curacao i Uzbekistan nawet w starym systemie by awansowały. Natomiast WZP wygrało grupę z Kamerunem, który z kolei był na Mundialu 2022.

4

@Tasde Mała poprawka, choć niewiele tu wnosząca - Turcja straciła punkty w dwóch meczach

8

Tylko i wyłącznie na własne życzenie będziemy grać w barażach (mniejsza o to, który koszyk).

Wystarczyło na spokojnie wygrać z Holandią 9-0 na Narodowym i w tej chwili moglibyśmy już rezerwować bilety do Ameryki..

5

@shinthps tak mówisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Zoker Wydaje mi się, że @NeroTFP1 tak że kiedyś o tym pisał, także ja już jestem w tym temacie doinformowany :-)

1

@macio_944 A jeżeli GTA VI wyjdzie w listopadzie przyszłego roku, to będzie to jednocześnie rekord pomiędzy pierwszym trailerem a wyjściem danej gry w historii (w tym przypadku będzie to niemalże 3 lata różnicy)?

5

@barcanawieki a co ma być innego w Afryce, jak nie ciemnota? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@Eklerek jeszcze nie, na razie w barażach interkontynentalnych

I nie Kongo, tylko Demokratyczna Republika Konga - to nie jest jedno i to samo :D

2

@Arkon Mam wykupione HBO Max i Skyshowtime. Okazjonalnie wykupuję też Disney+, gdy jest promka (czyli np. teraz). Obecnie za wszystkie te trzy serwisy płacę dokładnie 42,47 zł miesięcznie.

3

Szkoda tej straconej bramki i przede wszystkim pudła Zalewskiego z początku. Wiadomo, że raczej nie byłoby co liczyć na potknięcie Holendrów z Litwinami, ale zawsze to jednak 3 dni więcej nadziei i napinki ^^

0

Z pozytywnych rzeczy - wystarczy, że strzelimy 13 bramek Holandii i będziemy liderem grupy

23

Coś pięknego ^^

3

@4drian0 10 baniek to uczciwa propozycja jak na 20-sekundowy film

0

@escarabajo Zwycięzca dwumeczu ZEA-IRQ awansuje bezpośrednio na MŚ czy jeszcze zagra w barażach?

2

@FcPortoFan1999 Były reprezentant Polski, obrońca, który spędził w Niemczech wiele lat, umoczony w afery, zostaje trenerem GKS Tychy? Gdzieś to już widziałem...

6

@gumaz Razem, a jednak osobno

0

Ewidentnie postać nie została jeszcze odblokowana

4

Ciekawostka: w dzisiejszym meczu Barcelona ponownie nie zakończy meczu na zero z tyłu.
Jest to spowodowane tym, że Celta strzeliła gola.

2

Maroko u17 - Nowa Kaledonia u17, luźne 16-0. Statystyka strzałów jeszcze lepsza xD

https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/maroko-8Moi5uId/nowa-kaledonia-U7fWZxLC/szczegoly/statystyki/0/?mid=KlLmq5RH

3

@Zoker Miałem to samo. Jak w tym memie :D

4

najszczersza reakcja na dzisiejsze wyczyny w Europie

6

@Luciano99 @Jakchcesz a weź się uśmiechnij

10

Moja szczera rada dla pana van Bastena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?