damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@lajcior no czy Colorado, Teksas, Alaska - rozumisz
0
@Czyhrynski Ja mocno polecam Bates Motel, ale najpierw obejrzyj Psychozę
0
@WiecekFCB Tu masz całość: https://tiny.pl/9rn1sgj9
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Wspomniałem tylko tych, które nas będą dotyczyć ;>
5
Po wylosowaniu par barażowych, można częściowo zacytować klasyka :D
"Chorwacja, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Macedonia, Słowenia - była Jugosławia, wiadomo Bałkany ciężkie wyjazdy, typowi Jugole, mocne charaktery, zahartowani wojną
Szwecja, Dania, Norwegia, Islandia - Duński Dynamit, Potop Szwedzki, Skandynawowie :(
Rosja, Ukraina, Białoruś - byłe kraje demokracji ludowej, nigdy się z nimi dobrze nie grało, cechuje je duża nieobliczalność xD"
0
Dobrze, że u siebie z Albanią, bo ostatnio z nimi się męczyliśmy mocno
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Curacao i Uzbekistan nawet w starym systemie by awansowały. Natomiast WZP wygrało grupę z Kamerunem, który z kolei był na Mundialu 2022.
4
@Transu96 Aż mi sie przypomniało xD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_6GWNDkST8REu6jwzVOVKnj7fKNFv5niH,w400.jpg
4
@Tasde Mała poprawka, choć niewiele tu wnosząca - Turcja straciła punkty w dwóch meczach
8
Tylko i wyłącznie na własne życzenie będziemy grać w barażach (mniejsza o to, który koszyk).
Wystarczyło na spokojnie wygrać z Holandią 9-0 na Narodowym i w tej chwili moglibyśmy już rezerwować bilety do Ameryki..
5
@shinthps tak mówisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Zoker Wydaje mi się, że @NeroTFP1 tak że kiedyś o tym pisał, także ja już jestem w tym temacie doinformowany :-)
1
@macio_944 A jeżeli GTA VI wyjdzie w listopadzie przyszłego roku, to będzie to jednocześnie rekord pomiędzy pierwszym trailerem a wyjściem danej gry w historii (w tym przypadku będzie to niemalże 3 lata różnicy)?
5
@barcanawieki a co ma być innego w Afryce, jak nie ciemnota? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@Eklerek jeszcze nie, na razie w barażach interkontynentalnych
I nie Kongo, tylko Demokratyczna Republika Konga - to nie jest jedno i to samo :D
2
@Arkon Mam wykupione HBO Max i Skyshowtime. Okazjonalnie wykupuję też Disney+, gdy jest promka (czyli np. teraz). Obecnie za wszystkie te trzy serwisy płacę dokładnie 42,47 zł miesięcznie.
3
Szkoda tej straconej bramki i przede wszystkim pudła Zalewskiego z początku. Wiadomo, że raczej nie byłoby co liczyć na potknięcie Holendrów z Litwinami, ale zawsze to jednak 3 dni więcej nadziei i napinki ^^
0
Z pozytywnych rzeczy - wystarczy, że strzelimy 13 bramek Holandii i będziemy liderem grupy
23
Coś pięknego ^^
3
@4drian0 10 baniek to uczciwa propozycja jak na 20-sekundowy film
0
@escarabajo Zwycięzca dwumeczu ZEA-IRQ awansuje bezpośrednio na MŚ czy jeszcze zagra w barażach?
2
@FcPortoFan1999 Były reprezentant Polski, obrońca, który spędził w Niemczech wiele lat, umoczony w afery, zostaje trenerem GKS Tychy? Gdzieś to już widziałem...
6
@gumaz Razem, a jednak osobno
0
Ewidentnie postać nie została jeszcze odblokowana
4
Ciekawostka: w dzisiejszym meczu Barcelona ponownie nie zakończy meczu na zero z tyłu.
Jest to spowodowane tym, że Celta strzeliła gola.
2
Maroko u17 - Nowa Kaledonia u17, luźne 16-0. Statystyka strzałów jeszcze lepsza xD
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/maroko-8Moi5uId/nowa-kaledonia-U7fWZxLC/szczegoly/statystyki/0/?mid=KlLmq5RH
3
@Zoker Miałem to samo. Jak w tym memie :D
4
najszczersza reakcja na dzisiejsze wyczyny w Europie
6
@Luciano99 @Jakchcesz a weź się uśmiechnij
10
Moja szczera rada dla pana van Bastena