0

Bernal z twarzy to trochę taki biały Yamal - chociażby z tego ujęcia, jak się pojawił na boisku xD

0

bramkarz opuszkami nie dotknął?

0

@Katalończyk 99 Niech wracają do 2. Bundesligi. Polubiłem to coroczne śmianie się z nich, że na ostatniej prostej do awansu się potykają :D

1

@clyde Dawno temu, to jeszcze t.A.T.u. było w modzie - i ten sensacyjny teledysk, nawet się troszkę go bałem :D

0

@mordini123 Dość często Disney+ wyskakuje z ofertą promocyjną (z których zresztą sam korzystałem). Aż taka posucha w liczbie stałych subskrybentów?

1

@MesQueUnClub_87 Po wczorajszych wydarzeniach z dronami to wręcz strach wchodzić w komentarze na FB. Wiem, że to jest wielokrotnie powielane stwierdzenie, ale liczba komentujących piszących pod własnym imieniem i nazwiskiem, plujących jadem i wprost ziejących nienawiścią do innych, jest przerażająca. Wieczne szukanie teorii spiskowych, wrogów, spisków. Masakra..

9

@macio_944 Szkoda niczego winnej rodziny, na których dom spadł dron. Oby Państwo ich nie zostawiło samych sobie.

3

@betonito Szansę ma, ale musi chyba liczyć na niedyspozycje dnia któregoś z nich + inny rywal się postawi we wcześniejszej fazie, jak Dimitrov podczas Wimbledonu (skreczował z Sinnerem)

0

@Czyhrynski - Panie doktorze, boli mnie, jak robię tak.
- To proszę tak nie robić. 200 zł się należy.*

* tym razem porada gratis!

1

Kurs 1.01 na "niestety" Borka po straconej przez nas bramce - więcej niż pewniak

0

@LeszekFCB Taco i Hemingway

3

@D10SLEO Odpowiedź wówczas oczywista

0

@Murazor oki, stópki podeślę kurierem

0

@gumaz stety niestety 195cm - chętnie bym komuś troszkę oddał :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

6

@NeroTFP1 Ale jakie taktyczne kółeczko zakręcił

21

Żeby tylko po zakończeniu meczu prezes Rayo ewentualnie nie pruł się o brak VAR, bo przecież jak sam dobrze pamięta, za Maradony takich dziwactw nie było

13

@Danny Gaucho no proszę, 100 spotkań wykręcił równo w 100 rozegranych spotkaniach - ależ wycelował

0

WTF, co oni teraz grają - błąd za błędem

2

Ahh, jeszcze jakby tak Loyd trafił trójkę spod własnego kosza pod koniec połowy :D

1

@mordini123 pamiętam, w Kaczorze Donaldzie był taki dodatek :D

0

@michal26 Jeszcze Holandia w tym gronie się znajduje

1

Ależ powrócił Majchrzak, wyszarpał to :D

3

Fantastyczny mecz Polaków, a Loyd.. Brak słów na tego gościa. Brawo drużyna!

0

Oby Polacy to utrzymali, docisnąć ich w tej kwarcie!

1

Ależ trójki nam dziś wpadają

1

@gumaz No przy Coco, Mój przyjaciel Hachiko czy Interstellar wymiękałem. Titanic czy Gladiator w sumie też

0

@Foton Nie no, przemieszczać się jakoś trzeba. Tylko żeby robić to z głową, bo naprawdę nie chciałbym mieć nigdy kogoś na sumieniu, nawet jeżeli coś by się miało stać nie z mojej winy.

1

@Jakchcesz akurat co chodzi o hulajnogi (te tradycyjne rzecz jasna), to wspomnienia mam takie sobie, bo raz na takiej zjeżdżałem z górki, zahaczyłem o studzienkę i troooszkę sobie kolana poobdzierałem :D

A co do pytania: w moim przypadku faktycznie człowiek dupą szurał, ale po dywanie. Ponoć miałem tę umiejętność jako bardzo młody człowiek, że bez pomocy rąk potrafiłem się sprawnie po nawierzchni poruszać xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?