damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bernal z twarzy to trochę taki biały Yamal - chociażby z tego ujęcia, jak się pojawił na boisku xD
0
bramkarz opuszkami nie dotknął?
0
@Katalończyk 99 Niech wracają do 2. Bundesligi. Polubiłem to coroczne śmianie się z nich, że na ostatniej prostej do awansu się potykają :D
1
@clyde Dawno temu, to jeszcze t.A.T.u. było w modzie - i ten sensacyjny teledysk, nawet się troszkę go bałem :D
0
@mordini123 Dość często Disney+ wyskakuje z ofertą promocyjną (z których zresztą sam korzystałem). Aż taka posucha w liczbie stałych subskrybentów?
1
@MesQueUnClub_87 Po wczorajszych wydarzeniach z dronami to wręcz strach wchodzić w komentarze na FB. Wiem, że to jest wielokrotnie powielane stwierdzenie, ale liczba komentujących piszących pod własnym imieniem i nazwiskiem, plujących jadem i wprost ziejących nienawiścią do innych, jest przerażająca. Wieczne szukanie teorii spiskowych, wrogów, spisków. Masakra..
9
@macio_944 Szkoda niczego winnej rodziny, na których dom spadł dron. Oby Państwo ich nie zostawiło samych sobie.
3
@betonito Szansę ma, ale musi chyba liczyć na niedyspozycje dnia któregoś z nich + inny rywal się postawi we wcześniejszej fazie, jak Dimitrov podczas Wimbledonu (skreczował z Sinnerem)
0
@Czyhrynski - Panie doktorze, boli mnie, jak robię tak.
- To proszę tak nie robić. 200 zł się należy.*
* tym razem porada gratis!
1
Kurs 1.01 na "niestety" Borka po straconej przez nas bramce - więcej niż pewniak
0
@LeszekFCB Taco i Hemingway
3
@D10SLEO Odpowiedź wówczas oczywista
0
@Murazor oki, stópki podeślę kurierem
0
@gumaz stety niestety 195cm - chętnie bym komuś troszkę oddał :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Popitek12
6
@NeroTFP1 Ale jakie taktyczne kółeczko zakręcił
21
Żeby tylko po zakończeniu meczu prezes Rayo ewentualnie nie pruł się o brak VAR, bo przecież jak sam dobrze pamięta, za Maradony takich dziwactw nie było
13
@Danny Gaucho no proszę, 100 spotkań wykręcił równo w 100 rozegranych spotkaniach - ależ wycelował
0
WTF, co oni teraz grają - błąd za błędem
2
Ahh, jeszcze jakby tak Loyd trafił trójkę spod własnego kosza pod koniec połowy :D
1
@mordini123 pamiętam, w Kaczorze Donaldzie był taki dodatek :D
0
@michal26 Jeszcze Holandia w tym gronie się znajduje
1
Ależ powrócił Majchrzak, wyszarpał to :D
3
Fantastyczny mecz Polaków, a Loyd.. Brak słów na tego gościa. Brawo drużyna!
0
Oby Polacy to utrzymali, docisnąć ich w tej kwarcie!
1
Ależ trójki nam dziś wpadają
1
@gumaz No przy Coco, Mój przyjaciel Hachiko czy Interstellar wymiękałem. Titanic czy Gladiator w sumie też
0
@Foton Nie no, przemieszczać się jakoś trzeba. Tylko żeby robić to z głową, bo naprawdę nie chciałbym mieć nigdy kogoś na sumieniu, nawet jeżeli coś by się miało stać nie z mojej winy.
1
@Jakchcesz akurat co chodzi o hulajnogi (te tradycyjne rzecz jasna), to wspomnienia mam takie sobie, bo raz na takiej zjeżdżałem z górki, zahaczyłem o studzienkę i troooszkę sobie kolana poobdzierałem :D
A co do pytania: w moim przypadku faktycznie człowiek dupą szurał, ale po dywanie. Ponoć miałem tę umiejętność jako bardzo młody człowiek, że bez pomocy rąk potrafiłem się sprawnie po nawierzchni poruszać xd