1

@Luciano99

8

@vangoor zawsze mnie zastanawia proces myślowy, jaki występuje u kogoś piszącego takie rzeczy xD

4

@Comentateiro Ja się bardziej zachwycam dograniem. Calhanoglu ma niesamowitą technikę.

1

Ale po trzech rykoszetach to może już by ten róg był

4

@RozowaPantera Już mam przygotowane brukselki oblane czekoladą :-))

6

@lajcior A obok stoją ludzie i udają, że nic nie widzą. Znieczulica.

0

I się spłakał :D

0

Weźcie już ten opiekacz z ekranu

5

Jedziesz sobie spokojnie i nagle cię nie ma przez kretyna w ciężarówce :(


1

@MesQueUnClub_87 Z wieloma produkcjami tak mam. Choćby taka Mechaniczna Pomarańcza - pamiętam tę pierwsza scenę w barze mlecznym, że chłopaki niezły szajs odchrzaniali, potem jeden trafił do pierdla, ale co się faktycznie w tym filmie później działo - ni cholery nie pamiętam (oglądałem go jakieś 6 lat temu).

Podobnie np. Lot nad kukułczym gniazdem - stety niestety widziałem to tylko raz i tylko w zasadzie obrazki kojarzę i sam koniec.

Tych produkcji jest po prostu za dużo i mózg nie jest w stanie wszystkiego przetworzyć :D

19

Dokonało się :D


1

Za dobrze ostatnimi czasy nam szło w pucharach. Eurowpi..dol to zawsze był nasz znak firmowy i cieszę się, że te piękne, tradycyjne wartości są jeszcze podtrzymywane.

0

Svarnas co za brameczka!

1

Mam takie wrażenie (poprawcie mnie, jeśli się mylę), że mecze Ligi Mistrzów w piłce nożnej generują tu większy ruch niż mecze Ligi Mistrzów siatkarzy.

1

Jak ja nie znoszę takiego umierania, gdy ktoś zostanie lekko draśnięty w twarz

24

"- Panie Boczek, a kiedy było lepiej? Teraz czy za komuny?
- Jasne, że za komuny.
- Jest pan pewien?
- Absolutnie. Za komuny chociaż niczego nie było, wszystko było, a teraz wszystko jest, ale nic nie ma."

5 lat od śmierci Dariusza Gnatowskiego zleciało jak z bicza strzelił :/

1

@Derean Patrząc, jak FIFA i UEFA stale rozszerzają te turnieje, być może za kilkadziesiąt lat w ogóle nie będzie żadnych eliminacji

2

Nasza obrona to jest wyrób defensywopodobny, niesamowita farsa

2

Kiedy promka dla labambowiczów?

5

@Bolton z czym do ludzi

3

@Konradowskyy zależy, czy stoję na podłodze, czy zwisam głową w dół

0

@aldewir być może tak, nie upieram się

4

@aldewir dokładnie nie wiem, słyszałem że niemieckie

@michal26 teraz jeszcze doczytałem, że właścicielem psów jest, o ironio, były pies

7

Czytam właśnie, że zmarł mężczyzna, który wczoraj został pogryziony przez 3 psy (ponoć owczarki niemieckie) podczas zbierania grzybów. Doznał co najmniej 53 ran szarpanych i gryzionych, nikt nie słyszał jego krzyków, jedynie w ostatniej chwili wykręcił 112. Co za koszmarna śmierć, masakra..

11

1

@MesQueUnClub_87 Z tego zestawienia widziałem tylko "Oszukać przeznaczenie: Więzy krwi". Delikatnie mówiąc, nie siadło.

19

Czytam na twitterku, że Ewka Pajor na szczęście nie zerwała więzadeł, a komentarz pod tym: "Dziś ją prawie uśmiercili jak napisali że będzie nawet do roku przerwy, a ona wróci szybciej niż Olmo pewnie"

śmiechłem xD

1

@clyde Oglądałem tylko 5 sezonów już jakiś czas temu - generalnie dobra produkcja, jedynie poszczególne epizody nie siadły mi całkiem. Z tego co zapamiętałem, to USS Calister, Wersja Próbna, Zamknij się i tańcz i Biały niedźwiedź najbardziej mi podeszły ;)

1

@MessiForeverTheBest Eh, też by se człowiek pośmigał, a tu wrócę z roboty o 16.30, coś trzeba zjeść, zostaje godzinka dnia i kwadrans przed szóstą już się szarówka robi. Nocą, mimo że droga oświetlona, to już się tak fajnie nie jeździ.

6

Trzeba być wyjątkowo bezczelnym, by podwyżkę tłumaczyć troską o zdrowie. Jak ktoś pije regularnie energole, to dalej będzie je pić i wzrost cen nic nie zmieni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?