damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99
8
@vangoor zawsze mnie zastanawia proces myślowy, jaki występuje u kogoś piszącego takie rzeczy xD
4
@Comentateiro Ja się bardziej zachwycam dograniem. Calhanoglu ma niesamowitą technikę.
1
Ale po trzech rykoszetach to może już by ten róg był
4
@RozowaPantera Już mam przygotowane brukselki oblane czekoladą :-))
6
@lajcior A obok stoją ludzie i udają, że nic nie widzą. Znieczulica.
0
I się spłakał :D
0
Weźcie już ten opiekacz z ekranu
5
Jedziesz sobie spokojnie i nagle cię nie ma przez kretyna w ciężarówce :(
1
@MesQueUnClub_87 Z wieloma produkcjami tak mam. Choćby taka Mechaniczna Pomarańcza - pamiętam tę pierwsza scenę w barze mlecznym, że chłopaki niezły szajs odchrzaniali, potem jeden trafił do pierdla, ale co się faktycznie w tym filmie później działo - ni cholery nie pamiętam (oglądałem go jakieś 6 lat temu).
Podobnie np. Lot nad kukułczym gniazdem - stety niestety widziałem to tylko raz i tylko w zasadzie obrazki kojarzę i sam koniec.
Tych produkcji jest po prostu za dużo i mózg nie jest w stanie wszystkiego przetworzyć :D
19
Dokonało się :D
1
Za dobrze ostatnimi czasy nam szło w pucharach. Eurowpi..dol to zawsze był nasz znak firmowy i cieszę się, że te piękne, tradycyjne wartości są jeszcze podtrzymywane.
0
Svarnas co za brameczka!
1
Mam takie wrażenie (poprawcie mnie, jeśli się mylę), że mecze Ligi Mistrzów w piłce nożnej generują tu większy ruch niż mecze Ligi Mistrzów siatkarzy.
1
Jak ja nie znoszę takiego umierania, gdy ktoś zostanie lekko draśnięty w twarz
24
"- Panie Boczek, a kiedy było lepiej? Teraz czy za komuny?
- Jasne, że za komuny.
- Jest pan pewien?
- Absolutnie. Za komuny chociaż niczego nie było, wszystko było, a teraz wszystko jest, ale nic nie ma."
5 lat od śmierci Dariusza Gnatowskiego zleciało jak z bicza strzelił :/
1
@Derean Patrząc, jak FIFA i UEFA stale rozszerzają te turnieje, być może za kilkadziesiąt lat w ogóle nie będzie żadnych eliminacji
2
Nasza obrona to jest wyrób defensywopodobny, niesamowita farsa
2
Kiedy promka dla labambowiczów?
5
@Bolton z czym do ludzi
3
@Konradowskyy zależy, czy stoję na podłodze, czy zwisam głową w dół
0
@aldewir być może tak, nie upieram się
4
@aldewir dokładnie nie wiem, słyszałem że niemieckie
@michal26 teraz jeszcze doczytałem, że właścicielem psów jest, o ironio, były pies
7
Czytam właśnie, że zmarł mężczyzna, który wczoraj został pogryziony przez 3 psy (ponoć owczarki niemieckie) podczas zbierania grzybów. Doznał co najmniej 53 ran szarpanych i gryzionych, nikt nie słyszał jego krzyków, jedynie w ostatniej chwili wykręcił 112. Co za koszmarna śmierć, masakra..
11
@Trojanek23 taki pies to fajna sprawa, nawet gdy już odejdzie z tego świata
https://wykop.pl/cdn/c3201142/5a4c4a893cd4b3ac3b83e94934a2cb3e3a71c3f463e9746280d5b19f50d8713e,w400.jpg
1
@MesQueUnClub_87 Z tego zestawienia widziałem tylko "Oszukać przeznaczenie: Więzy krwi". Delikatnie mówiąc, nie siadło.
19
Czytam na twitterku, że Ewka Pajor na szczęście nie zerwała więzadeł, a komentarz pod tym: "Dziś ją prawie uśmiercili jak napisali że będzie nawet do roku przerwy, a ona wróci szybciej niż Olmo pewnie"
śmiechłem xD
1
@clyde Oglądałem tylko 5 sezonów już jakiś czas temu - generalnie dobra produkcja, jedynie poszczególne epizody nie siadły mi całkiem. Z tego co zapamiętałem, to USS Calister, Wersja Próbna, Zamknij się i tańcz i Biały niedźwiedź najbardziej mi podeszły ;)
1
@MessiForeverTheBest Eh, też by se człowiek pośmigał, a tu wrócę z roboty o 16.30, coś trzeba zjeść, zostaje godzinka dnia i kwadrans przed szóstą już się szarówka robi. Nocą, mimo że droga oświetlona, to już się tak fajnie nie jeździ.
6
Trzeba być wyjątkowo bezczelnym, by podwyżkę tłumaczyć troską o zdrowie. Jak ktoś pije regularnie energole, to dalej będzie je pić i wzrost cen nic nie zmieni.