4

Reina to dzisiaj przy uderzeniach Lewego w zasadzie nic nie musi robić. Wszystko ładuje prosto w niego.

24

Podpytałem trochę @Bocheno1, jak to rzeczywiście jest z tą pracą u @Luciano99

https://zapodaj.net/images/6eb64320bad1b.jpg

0

Coperfield zasrany :D

2

@Barwindg Jest. Drugi za krótko obcięty paznokieć.

1

@gruchaxd7 niezmiennie Haxball

3

@L e o @Looky troooszkę już tu jest, raptem ponad 20 lat :D

1

@Kazragore To była taka sytuacja, że przegrana dawała awans Norwegii, remis premiowałby Niemcy, a nas urządzała tylko wygrana. Stawką był awans do półfinału MŚ. Pamiętam nagranie z niemieckiej tv, jak komentator oszalał, gdy trafiliśmy na 30-30, a po bramce Siódmiaka szybciutko posmutniał i zamilkł.

28

Rok w rok, 27 stycznia. Jak ja uwielbiam wracać do tego meczu :D


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

Czerwone światło? Na szczęście to tylko sugestia. Zresztą, to późne zielone ( ͡° ͜ʖ ͡°)


7

6

Jak ja to lubię, że jeżeli już jesteśmy wyraźnie lepsi od Realu, to od razu im spuszczamy taki wpierdziel - czego oni sami od bardzo dawna nam zrobić nie potrafią :D

1

Dlaczego to nie weszlo... Ależ poszedł Balde :o

1

@P33ck Szkoda, że to zagranie jedną ręką nie wyszło, gdy czerwona była przysłonięta :D

5

@Medium żeby mieć więcej życzeń

9

@Rust_Cohle Mam w kuchni korzeń imbiru, chyba indyjski

0

@BartqRKO Ja się przymierzam do Faudy, ponoć bdb produkcja

1

@TheNekro94 A właśnie, skoro przegrani mieli po 300zł na koniec, to czemu gościu zajął drugie miejsce i zgarnął tysiaka? Przy równej kwocie liczy się to, kto miał więcej przed finałem?

8

Lada moment miał być wyjazd do Niemiec, już były podpisane papiery z Werderem Brema :(


13

No nie da rady obejrzeć Hachiko bez płaczu, nie ma opcji.

8

@TheNekro94 "Polska dwa! NIemcy zero! Sebastian Mila!"

11

@Danny Gaucho Brak spacji pomiędzy ◉ a Fernando Hierro. Unfollow.

1

Zjadł więcej granulatu niz potrzebował

0

@BorzyKrzys W wiosce nieopodal mojej miejscowości, w 2016 roku zaginął 60-letni mężczyzna (z tym, że na szczęście nikogo przed tym nie zabił). Po prostu wyszedł z domu i tyle go widzieli. W 2020 lub 2021 odnaleziono go w pustostanie na skraju wsi i to tylko dlatego, że ktoś był zainteresowany zakupem i zastał taki a nie inny widok. Oczywiście się powiesił, a to wszystko nie więcej niż 2 km od domu.

W przypadku Jaworka też przeczuwam samobója.

25

@Vitoo Ale przecież on się już tu właściwie nie udziela, także za co miałby Balona dostać? Dla zasady?

1

Nikt cię do niczego nie zmusi. Zrobisz, @Jakchcesz.

1

@barcanawieki Ja to bardzo mało Marvela oglądałem póki co, ale "Daredevil" mocno polecam

1

@P33ck Dla chcącego nic trudnego

0

@Emhyr Coutinho

21

Jeszcze tylko 362 dni i Wigilia. Ale to leci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?