damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Reina to dzisiaj przy uderzeniach Lewego w zasadzie nic nie musi robić. Wszystko ładuje prosto w niego.
24
Podpytałem trochę @Bocheno1, jak to rzeczywiście jest z tą pracą u @Luciano99
https://zapodaj.net/images/6eb64320bad1b.jpg
0
Coperfield zasrany :D
2
@Barwindg Jest. Drugi za krótko obcięty paznokieć.
1
@gruchaxd7 niezmiennie Haxball
3
@L e o @Looky troooszkę już tu jest, raptem ponad 20 lat :D
1
@Kazragore To była taka sytuacja, że przegrana dawała awans Norwegii, remis premiowałby Niemcy, a nas urządzała tylko wygrana. Stawką był awans do półfinału MŚ. Pamiętam nagranie z niemieckiej tv, jak komentator oszalał, gdy trafiliśmy na 30-30, a po bramce Siódmiaka szybciutko posmutniał i zamilkł.
28
Rok w rok, 27 stycznia. Jak ja uwielbiam wracać do tego meczu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Czerwone światło? Na szczęście to tylko sugestia. Zresztą, to późne zielone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Lewandowski wraz z synami gotowi na after
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1673815040BUW7uoOWkIfz3H91RJ0HQf.jpg
6
Jak ja to lubię, że jeżeli już jesteśmy wyraźnie lepsi od Realu, to od razu im spuszczamy taki wpierdziel - czego oni sami od bardzo dawna nam zrobić nie potrafią :D
1
Dlaczego to nie weszlo... Ależ poszedł Balde :o
1
@P33ck Szkoda, że to zagranie jedną ręką nie wyszło, gdy czerwona była przysłonięta :D
5
@Medium żeby mieć więcej życzeń
9
@Rust_Cohle Mam w kuchni korzeń imbiru, chyba indyjski
0
@BartqRKO Ja się przymierzam do Faudy, ponoć bdb produkcja
1
@TheNekro94 A właśnie, skoro przegrani mieli po 300zł na koniec, to czemu gościu zajął drugie miejsce i zgarnął tysiaka? Przy równej kwocie liczy się to, kto miał więcej przed finałem?
8
Lada moment miał być wyjazd do Niemiec, już były podpisane papiery z Werderem Brema :(
13
No nie da rady obejrzeć Hachiko bez płaczu, nie ma opcji.
8
@TheNekro94 "Polska dwa! NIemcy zero! Sebastian Mila!"
11
@Danny Gaucho Brak spacji pomiędzy ◉ a Fernando Hierro. Unfollow.
1
Zjadł więcej granulatu niz potrzebował
0
@BorzyKrzys W wiosce nieopodal mojej miejscowości, w 2016 roku zaginął 60-letni mężczyzna (z tym, że na szczęście nikogo przed tym nie zabił). Po prostu wyszedł z domu i tyle go widzieli. W 2020 lub 2021 odnaleziono go w pustostanie na skraju wsi i to tylko dlatego, że ktoś był zainteresowany zakupem i zastał taki a nie inny widok. Oczywiście się powiesił, a to wszystko nie więcej niż 2 km od domu.
W przypadku Jaworka też przeczuwam samobója.
25
@Vitoo Ale przecież on się już tu właściwie nie udziela, także za co miałby Balona dostać? Dla zasady?
1
Nikt cię do niczego nie zmusi. Zrobisz, @Jakchcesz.
1
@barcanawieki Ja to bardzo mało Marvela oglądałem póki co, ale "Daredevil" mocno polecam
1
@P33ck Dla chcącego nic trudnego
0
@Emhyr Coutinho
21
Jeszcze tylko 362 dni i Wigilia. Ale to leci.