damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Jakchcesz Żeby było śmieszniej: "Według opisu filmu, kierowcy nic się nie stało. Napisał on, że policjanci którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, za winnego uznali autora nagrania w związku z nie dostosowaniem prędkości. Kierowca auta, które stało na jezdni miał dostać 150 zł mandatu za brak świateł."
6
Jedziesz sobie spokojnie ekspresówką, jest noc, wyprzedzasz ciężarówkę i...
https://streamable.com/5ebkve
5
Wspaniale smakuje takie zwycięstwo, w końcu Osasuna przed tym meczem była na trzecim miejscu w tabeli, co chodzi o mecze u siebie. Świetnie rozegrał to Xavi w drugiej połowie. Full ryzyko w ataku kosztem obrony - nie zadowala nas tylko remis, nawet grając w dziesiątkę. No i fajnie, że w końcu mecz, gdzie Raphinha był decydujący.
Lidera mamy, już go nie oddamy!
15
Żółta zasłużona w pełni. Jeszcze z premedytacją patrzył na rywala, gdzie go uderzyć xD
3
@Pedri16Future Z Majewskich to ja znam Stefana, Szymona, Tomka i Radka. Styknie.
4
@SuperPatsonFCB Bardziej oczywistego przypadku ustawiania meczów trudno szukać. Jawna korupcja.
4
Spieprzyliście nam rocznicę śmierci Hanki w kartonach :(
24
Teraz w obozach Realu, PSG czy takiego Bayernu niepewność, oczekiwania, kalkulacje, jak to będzie na wiosnę w LM. A u nas chillera utopia, pełen luz, zero zmartwień. Sami przyznajcie, czy tak nie jest lepiej? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@Colon To bardziej @FCBparasiempre
0
Przewaga niesamowita, tylko co z tego. Festiwal partolenia sytuacji.
1
@BulaKG Coś takiego?
https://ultra.zone/2022-FIFA-World-Cup-Group-Stage
1
@Katalończyk 99
8
Obejrzałbym jakąś przemowę dowolnego kapitana dowolnej reprezentacji przed finałem jakichkolwiek rozgrywek. Fajnie, jakby były wzmianki o rodzinie i Bogu.
Ktoś coś?
2
@AmigoBlancos Powiem tak. Może być ciekawie, ale też może to być Mundial bez większej historii, bez niespodzianek i większych emocji.
28
A-ale, jak to 43 lata? (♥‿♥)
1
Jesteś kibicem Barcy, budzisz się z kilkuletniej śpiączki. Odpalasz tv: "O, mecz z najsłabszą ekipą, można spokojnie grać rezerwami, zatem wszystko w grupie jest już rozstrzygnięte"
Gdy jeszcze nie wiesz: https://zapodaj.net/images/e9ea5149ef533.png
Gdy już wiesz: https://zapodaj.net/images/1db498b553de0.png
1
@MESSIah16 Odegaard supertalentem jest, Halilović po prostu nie
1
@koksik2700 Chyba jeszcze Modrić
72
Asensio gra w siatkówkę, Rodrygo wykopuje piłkę z rąk bramkarza, Vini prowokuje i po raz kolejny żałośnie symuluje, Kroos zasłużenie wylatuje z boiska, ale to sędzia zły i trzeba o tym artykuł wysmarować na oficjalnej stronie klubu xD
Tfu.
4
W sezonie 14/15 też wygraliśmy na Mestalla 1-0, też w 93 minucie, też była zmarnowana turbo setka (z tym, że wtedy tuż przed golem), też taka sama celebracja gola przez Busiego jak dzisiaj przez Roberta - jazda brzuchem po murawie :D
0
Właśnie tak trzeba robić, Raphinha. Wrzucasz na Robercika i wtedy dzieje się COŚ
1
Za 2 tygodnie minie rok od debiutu Matty'ego Casha w biało-czerwonych barwach. Abstrahując od poziomu tego wpisu, to czy waszym zdaniem Mati po takim czasie powinien już troszkę po polsku śmigać? Co prawda nie wynika to stricte z tego filmu, ale zakładam że wciąż tak jest, bo podstawy typu 'dzień dobry' czy 'dziękuję' (których używał na vlogach kadry) to się w 5min każdy może nauczyć. Wiadomo, granie dla reprezentacji (obcej, jakby nie patrzeć) to jednak inna sytuacja, niż jak zawodnik gra w zagranicznym klubie i ciągle przebywa w tym państwie (patrz Dembele, chociaż w ostatnim czasie widziałem już wywiady z nim po hiszpańsku - szok). Czy podchodzicie do tego bardziej na zasadzie, że najważniejsze by piłkarsko nam pomógł, bo przecież i tak na co dzień używa angielskiego, który jest językiem nr1 na świecie i po co się ma chłopina z polskim użerać?
https://x.com/Rozglosnia3/status/1585937651290480644
2
@Colon To jakaś postać z Rancza?
https://i.ytimg.com/vi/zZKIvfo86Qs/maxresdefault.jpg
4
@barcelonaLM Tusk już naprawdę przesadza
2
Sędziowie na VARze nie mieli łatwo z podjęciem decyzji o karnym, presja była spora
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1666813478nHWRMvjsUeg098e9MZxkGK.jpg
6
My przynajmniej szukamy jakichś różnorodności, a taki Real to do zarzygania z tą Ligą Mistrzów. Ileż można ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
Profilaktyczne czerwo dla Barelli, czy o tak wiele proszę
0
Jeszcze tylko 90 minut, tyle co nic
4
Maszyna jest tylko jedna.
22
Piękny to był system, nie zapomnę go nigdy