damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeszcze żeby Ousmane się wstrzelił w końcu, to będzie już całkiem cacy.
0
Lepiej się nie dało tego uderzyć. Idealny strzał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kapitan hawk Podstawa, trzeba szybko Czechów ubić i potem sobie Robercik odpocznie
0
@DonMatteo901 to nic, że wcześniej pewnie kilka razy tyle w plecy ^^
0
Gulacsi chciał przynojerować xD
https://x.com/GolsUcl/status/1567230439831621637
6
@deyna2018 @robertlewandowski
2
Na TVN7 Gladiator. Nigdy się nie znudzi.
1
Dembouz musi ostro popracować nad skutecznością. Ale też kij z tym w tej akcji, po prostu musiał to wystawić Lewemu na pustaka.
1
Gavi dziś potwór w odbiorach
1
@Danny Gaucho i co, łyso ci teraz łysy, co?
3
@Albatros co prawda nie jest to wprost napisane, ale może to? xD
1
Najważniejsze pytanie: czy pizza już dotarła do biura?
1
Pijanych morderców za kółkiem ciąg dalszy. Masakra.
"Świętokrzyskie: 61-letni kierujący samochodem osobowym marki Citroen spowodował kolizję w miejscowości Młynek, a następnie uciekając w kierunku miejscowości Iłża, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na chodnik, gdzie potrącił kobietę w zaawansowanej ciąży oraz towarzyszącego jej mężczyznę.
Na miejsce wypadku zadysponowano służby ratunkowe, w tym śmigłowiec LPR. Niestety, mimo wysiłków medyków, 30-letnia kobieta i jej nienarodzone dziecko zginęli na miejscu.
Poszkodowany mężczyzna z urazem nogi trafił do szpitala. Z dorosłymi było jeszcze dwoje dzieci w wieku 4 i 5 lat, które nie odniosły obrażeń.
Badanie alkomatem wykazało, że kierowca auta osobowego miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany przez policję." [info112.pl]
8
Iga tu wyszła jak rasowa chłopczyca :D
5
@KrychaFCB @Dynak @jacobFCB
1
@LionelM95 Ja przed rozpoczęciem kursu nigdy wcześniej nie jeździłem samochodem, całkowicie od podstaw się uczyłem. Najpierw po osiedlowej drodze zatrzymywałem się i ruszałem, parę razy auto zgasło. I w sumie jeszcze tego samego dnia na miasto pojechaliśmy z instruktorem. Stracha miałem, ale jakoś poszło - i za nieco ponad miesiąc egzamin już był zdany ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Puyolex Alves, Douglas, Roberto, Aleix Vidal, Semedo - piątkę już masz. Resztę pionków można sobie losowo podostawiać.
0
@brzucho Viktoria raczej poza zasięgiem, będziemy się bić z Interem o 2 miejsce
3
@FC1899Barca Zlatan
10
Hannibal Mejbri zaprezentowany jak na Hannibala przystało xD
3
Robert Lewandowski vs Real Valladolid
15' - pokazuje Kounde, by grał prostopadle do Gaviego
https://i.ibb.co/z8NtHk6/1.png
21' - przyjęcie z minięciem rywala, nawinięcie i wystawienie piłki do Dembele (trafił w słupek)
https://i.ibb.co/XbkdWXz/2.png
https://i.ibb.co/hc80NBX/3.png
https://i.ibb.co/bXKzjhF/4.png
24' - gol na 1-0
https://i.ibb.co/bvQbZbH/5.png
25' - podanie zewniakiem do Gaviego, ten źle przyjął
https://i.ibb.co/S5tcqHz/6.png
27' - rozegranie na prawą stronę do Raphinii
https://i.ibb.co/QH95gy3/7.png
33' - odegranie do Araujo i wbiegnięcie w pole karne licząc na długą piłkę od Urugwajczyka
https://i.ibb.co/0FgVkJ2/8.png
https://i.ibb.co/Ydsk3vB/9.png
43' gol na 2-0, zasługa przede wszystkim Dembele, ale Robert skupił swoja uwagę na obrońcach i powstała wolna przestrzeń dla Pedriego
https://i.ibb.co/1RRBc8T/10.png
47' - kolejna próba urwania się, ponownie brak podania od Araujo
https://i.ibb.co/y8wf9b0/11.png
51' - pójście przed siebie między dwóch rywali, powinien zatrzymać akcję i odegrać do Dembele
https://i.ibb.co/6mdjnG7/12.png
64' - gol na 2-0
https://i.ibb.co/9NP46gk/13.png
67' - rozciągnięcie gry do Roberto
https://i.ibb.co/8D7CdKM/14.png
68' - groźna strata, ter Stegen wraz z Kounde nas uratowali (choć wg mnie był tu faul na Robercie)
https://i.ibb.co/F7ySTSs/15.png
85' - zejście do środka, klepka z de Jongiem i zagranie do Kessiego, gdzie zaraz uruchomiona była prawa flanka
https://i.ibb.co/z2LVB3V/16.png
92' - poprzeczka po interwencji Masipa, gol na 4-0
https://i.ibb.co/6nGXDTm/17.png
MVP
https://i.ibb.co/dK0nmKY/18.png
Oprócz wyżej wymienionych zagrań, Robert jeszcze w kilku innych sytuacjach schodził bliżej środka pola, by pomóc w rozprowadzeniu piłki. Instruował Kounde czy Balde, jak powinni się ustawiać. Poza tym, co zresztą było widać po golach czy w czasie przerwy na schłodzenie, indywidualnie dawał wskazówki czy to Ericowi, czy Raphinii.
Nie oczekuję od Roberta, by jednocześnie był światowej klasy napastnikiem, playmakerem i dryblerem (just Messi things...), ale ze swojej roli w zespole, póki co, wywiązuje się bardzo dobrze. Po prostu gość robi to, co ma robić. Ani nie ma co zbytnio popadać w euforię, ani tym bardziej dowalać się niepotrzebnie. Cierpliwie trzeba wyczekiwać mocniejszych rywali.
1
@Lionel_Messi10 @Firestone Pytam, bo wydaje mi się (albo mi się już coś pieprzy), że jeśli piłka po strzale uderzy w słupek bądź poprzeczkę i ktoś inny z drużyny dobije, to wtedy jest to liczone jako asysta (chociaż w tym przypadku jeszcze Masip musnął piłkę). W każdym razie wg Transfermarkta była to asysta.
0
Lewemu jest zaliczona asysta do Roberto?
16
Jeszcze tylko 47 goli brakuje Robertowi do pobicia rekordu Leo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ostania minuta meczu, Juve przy piłce, trzy próby dośrodkowania - wszystkie zablokowane xD
2
Niech powiedzą Handanoviciowi, że może się rzucać
2
@kuz Śmiem twierdzić, że nawet jakby Dembele strzelił na 4-0 z Liverpoolem, to w rewanżu zdążyliby nam strzelić jeszcze piąta bramkę, przed dogrywką. Kompletnie inna mentalność piłkarzy niż to, co było właśnie z Bayernem za Enrique. Tam to w rewanżu Bawarczycy postraszyli, szybko strzelili, ale za chwilę Barca posłała dwa szybkie gongi i tyle było grania.
Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów.
0
@AFA90 Naszym ekipom to i bez Villarrealu nie spieszno grać w pucharach