5

@Kapitan hawk Najgorsza możliwa pora. Czy to o 1, czy o 4 byłoby lepiej - a tu po środku wybrali :(

31

Nie wiem w sumie od kiedy Cristiano jest tu tak nazywany, ale podoba mi się ta ksywa "Mental". Penaldo już zbrzydł trochę, Grzmot też. Powiew świeżości :D

5

@MesQueUnClub_87 Fakt, nie dobrze mi się robi, jak ktoś pisze tak nie dbale.

1

@Hubsao Edinson Cavani

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

- Dasz odpisać pracę domową?
- Dobra, ale trochę pozmieniaj

https://zapodaj.net/images/0a141519c5530.jpg

34

U Busiego to, hmm, kilka niedociągnięć jest


https://x.com/nyctophile1_/status/1316882245953720322

6

Czasy, kiedy to Mariusz był Lewandowskim, zanim to było modne, a taki Robercik to nic nie znaczył. Mógł se być nawet obrońcą wg realizatora xD

Ogólnie to patrząc na to zdjęcie smutno się robi, bo to był początek tego okrutnego paździerzu w polskiej piłce. #Lato


3

Oczy mi się pocą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kidd Ok, a czy są ronda bez znaku A7 i z szynami? :D

2

@tomek8756 To, że BAC to jedno. Ale czy takie ronda w ogóle istnieją?

9

@Eto'o9 R10 Był Douglas, był tryplet. Tyle w temacie.

1

@Sulimo Za młodu nie znosiłem, ale teraz co jakiś czas wjedzie. Kurz z cukrem ^^

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Tufiga61SVtuMYS7cZoLSN86WiCT2kNu.jpg

15

Komentarz usunięty

5

Przypomniał mi się film z przedstawienia Nainggolana jako nowego piłkarza Interu. W porównaniu z tym, co tworzy Barca w swoich SM, to jest przepaść.

Tak tak wiem, kogo obchodzą głupie filmy. Ale kurde, marketing takiego klubu jak Barcelona musi stać na bardzo wysokim poziomie. Amatorka po całości jest obecnie.


2

@macio_944 Szkoda gadać. Pośmiewisko totalne, żeby taki klub miał tak żałośnie prowadzone social media.

8

Social media Barcelony to serio są do zaorania. Jak nie jakieś rozpikselowane zdjęcie Christensena czy nieudolny fotomontaż Fatiego po którymś powrocie z kontuzji, tak teraz wybitnie kreatywne ogłoszenie przybycia Robercika czy wcześniej przedłużenia kontraktu przez Dembele.

Ale dobra tam.
Mamy to.
ROBERCIK JEST NASZ!!!

10

Alemany to, Alemany tamto. A o prawdziwym bohaterze, który poświęcił się dla przybycia Robercika, cichosza.


13

14

I cyk, 'here we go' Robercika już ma więcej serduszek niż 'here we go' Leo



39

Alemany: A Hasan jakiego jest zdania?
Hasan: Potwierdzam.
Alemany: Co potwierdzam?
Siara: Pan Alemany jest debeściak.
Alemany: A jego mafia?
Siara: Też.
Alemany: I zgadza się!

15

Robercik w Barcelonie, to się dzieje - podjarka max :D Naprawdę dawno takiego uczucia nie miałem, micha się cieszy cały czas :-)

0

@NANO77 No ale właśnie cały czas miałem ustawione na popularne, a teraz mimo że jest tak zaznaczone, to pokazuje chronologicznie

0

Wam też na Twitterze nie pokazuje wpisów wg popularności, tylko chronologicznie (o ile oczywiście tak macie ustawione)? Bo u mnie czy wybiorę jedną czy drugą opcję, to tylko chronologia jest.

1

@Barca1922 Ronaldinho. Prawe każdy na boisku miał koszulkę z jego nazwiskiem :D

7

@bartekvisca why not both

2

@darek60 Dawkować oddychanie

4

Robercik tu już dublet ma.

5

Robercik by strzelił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?