damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kapitan hawk Najgorsza możliwa pora. Czy to o 1, czy o 4 byłoby lepiej - a tu po środku wybrali :(
31
Nie wiem w sumie od kiedy Cristiano jest tu tak nazywany, ale podoba mi się ta ksywa "Mental". Penaldo już zbrzydł trochę, Grzmot też. Powiew świeżości :D
5
@MesQueUnClub_87 Fakt, nie dobrze mi się robi, jak ktoś pisze tak nie dbale.
1
@Hubsao Edinson Cavani
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
- Dasz odpisać pracę domową?
- Dobra, ale trochę pozmieniaj
https://zapodaj.net/images/0a141519c5530.jpg
34
U Busiego to, hmm, kilka niedociągnięć jest
https://x.com/nyctophile1_/status/1316882245953720322
6
Czasy, kiedy to Mariusz był Lewandowskim, zanim to było modne, a taki Robercik to nic nie znaczył. Mógł se być nawet obrońcą wg realizatora xD
Ogólnie to patrząc na to zdjęcie smutno się robi, bo to był początek tego okrutnego paździerzu w polskiej piłce. #Lato
3
Oczy mi się pocą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kidd Ok, a czy są ronda bez znaku A7 i z szynami? :D
2
@tomek8756 To, że BAC to jedno. Ale czy takie ronda w ogóle istnieją?
9
@Eto'o9 R10 Był Douglas, był tryplet. Tyle w temacie.
1
@Sulimo Za młodu nie znosiłem, ale teraz co jakiś czas wjedzie. Kurz z cukrem ^^
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Tufiga61SVtuMYS7cZoLSN86WiCT2kNu.jpg
15
Komentarz usunięty
5
Przypomniał mi się film z przedstawienia Nainggolana jako nowego piłkarza Interu. W porównaniu z tym, co tworzy Barca w swoich SM, to jest przepaść.
Tak tak wiem, kogo obchodzą głupie filmy. Ale kurde, marketing takiego klubu jak Barcelona musi stać na bardzo wysokim poziomie. Amatorka po całości jest obecnie.
2
@macio_944 Szkoda gadać. Pośmiewisko totalne, żeby taki klub miał tak żałośnie prowadzone social media.
8
Social media Barcelony to serio są do zaorania. Jak nie jakieś rozpikselowane zdjęcie Christensena czy nieudolny fotomontaż Fatiego po którymś powrocie z kontuzji, tak teraz wybitnie kreatywne ogłoszenie przybycia Robercika czy wcześniej przedłużenia kontraktu przez Dembele.
Ale dobra tam.
Mamy to.
ROBERCIK JEST NASZ!!!
10
Alemany to, Alemany tamto. A o prawdziwym bohaterze, który poświęcił się dla przybycia Robercika, cichosza.
13
Defensywa top!
https://x.com/matt_magdziarz/status/1547992931457372160
14
I cyk, 'here we go' Robercika już ma więcej serduszek niż 'here we go' Leo
39
Alemany: A Hasan jakiego jest zdania?
Hasan: Potwierdzam.
Alemany: Co potwierdzam?
Siara: Pan Alemany jest debeściak.
Alemany: A jego mafia?
Siara: Też.
Alemany: I zgadza się!
15
Robercik w Barcelonie, to się dzieje - podjarka max :D Naprawdę dawno takiego uczucia nie miałem, micha się cieszy cały czas :-)
0
@NANO77 No ale właśnie cały czas miałem ustawione na popularne, a teraz mimo że jest tak zaznaczone, to pokazuje chronologicznie
0
Wam też na Twitterze nie pokazuje wpisów wg popularności, tylko chronologicznie (o ile oczywiście tak macie ustawione)? Bo u mnie czy wybiorę jedną czy drugą opcję, to tylko chronologia jest.
1
@Barca1922 Ronaldinho. Prawe każdy na boisku miał koszulkę z jego nazwiskiem :D
7
@bartekvisca why not both
2
@darek60 Dawkować oddychanie
4
Robercik tu już dublet ma.
5
Robercik by strzelił.